18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motocykle sa wszedzie.

Kamilz • 2017-05-27, 16:39
Jako ze ida co raz cieplejsze dni, i powoli sie zaczyna dziac na drogach, w tym roku rowniez mam dla Was specjalna naklejke na fury :lol:

BrianGriffin

2017-05-27, 21:17
Polską biedotę stać jedynie na sprowadzenie starego passata. Całkowicie rozumiem tą zazdrość ;-)

siwybis

2017-05-27, 21:27
Zazdrościsz cwe*u i j***ł cię arab brudnym ku*asem. Mam dwa motocykle i kocham nimi jeździć a opinię każdego człowieka mam tak głęboko w dupie że aż mi o migdałki zahacza.

robert357

2017-05-27, 21:30
Ah, uwielbiam te tematy. Jedni wrzucają wszystkich co jeżdżą jednośladami do jednego wora, inni biją pianę jacy oni nie lepsi od czterokołowców.

Wiewór

2017-05-27, 21:53
Dlaczego kierowcy i policja nie mają problemów z dzikimi wieprzami na choperach? Rozpie**ol na drodze, jazda na złamanie karku i powodowanie wypadków zawsze kojarzy się z kierowcami wiertarek.
Jak ktoś mówi motop*zdeczka to normalny człowiek ma przed oczami spasłego sebixa na zardzewiałej cbr, jadącego w szortach z kołczanem prawilności na garbie.
Na nodze ma wytatuowane jakieś k***a tribale czy ch*j wie co.

Prawda jest taka, że za 99% wypadków winę ponoszą sami kierowcy wiertarek.

KiKiZ

2017-05-27, 23:04
Zrobi ktoś tego naklejkę? Chętnie kupię :D

4x4offroad

2017-05-27, 23:14
ilu chętnych, i jaka propozycja cenowa? :)

zairland

2017-05-27, 23:14
siwybis napisał/a:

Zazdrościsz cwe*u i j***ł cię arab brudnym ku*asem. Mam dwa motocykle i kocham nimi jeździć a opinię każdego człowieka mam tak głęboko w dupie że aż mi o migdałki zahacza.


To kochaj je. Tylko nie zapie**alaj po mieście 200km\h . Sam widząc motocykle w lusterku odbijam nieco w prawo, ale ten temat dotyczy pojebów uważających się za nadludzi. No chyba że ten temat obraża właśnie takich cymbałów którzy potrafią tylko zapie**alać wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Dżizas_kurde

2017-05-28, 00:11
Czekam na "Bitwę stulecia w internecie"
Matołocykliści(czyli motop*zdeczki na jednośladach ) - żeby nie powiedzieć motor... bo motor to masz w samochodzie pod maską a to jest motocykl V_E_R_S_U_S Niedoj***ni półmózgowo kierowcy "zestawów typu ciągnik siodłowy plus naczepa" (bo jak napiszę TIRÓW to mnie zaraz śmierdzący eksperci dojebią w komentarzach)


I na to wszystko czekam na narzekającego rowerzyste (czytaj dalej pedalarza na swojej szosówie przywiezionej ze śmietnika w niemczech lub innym "jukeju" jako trofeum po trzymiesięcznej zapie**alance po 12 godzin na łorehausie albo u bałera.....)


Waiting for shitstorm...

Heniut86

2017-05-28, 00:45
Śmierdzisz dupą siusiaku...

InnyName

2017-05-28, 03:54
Naklej to na auto i zrób nam zdjęcie jak wygląda pięknie i jaki jestes kozak
A za tydzień pokaż jak wygląda twoje auto :D a przedewszystkim lusterka.

Chociaz... motocykle przeszkadzają głównie Sebastianowi na tylnym siedzeniu miejskiego autobusu więc lusterka macie co najwyżej w swoim mieszkaniu, to znaczy mieszkaniu waszych rodziców.
No to chyba tyle

Ale nie powiem fajowska prowo.
Kiedyś na samochodzie miałem pod motocykliści są wszędzie taki sam wzór ale
"Zanim zaczniesz zapie**alac spójrz przed siebie, samochody są wszedzie" :D

fullgaz

2017-05-28, 05:33
@ up dokładnie,
ale dziwi mnie jedno robię w sezonie na moto srednio ok 10 tyś km i zastanawiam się gdzie są ci hejterzy z internetu jakoś na drodze was nie spotykam wręcz odwrotnie widzę ze kultura jazdy wielu kierowców samochodów w stosunku do motocyklistów się poprawia też nie rozumiem skąd ten ból dupy was miękkie ch*jki się pojawia

sezamkowyRozpierdol

2017-05-28, 06:45
W Polsce jak w lesie k***a, nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem jak to mawiał Testo :amused:
Wystarczy pojawić się na drodze motocyklem to od razu jakiś polak-robak z zazdrości zajedzie ci drogę swoim passerati :krejzi:

LeHajt

2017-05-28, 07:43
Ja tam przeciwko motocyklom nic nie mam, przynajmniej materiał na harda jest jak mistrzowie prostej się rozpie**alają.

InnyName

2017-05-28, 07:57
fullgaz napisał/a:

@ up dokładnie,
ale dziwi mnie jedno robię w sezonie na moto srednio ok 10 tyś km i zastanawiam się gdzie są ci hejterzy z internetu jakoś na drodze was nie spotykam wręcz odwrotnie widzę ze kultura jazdy wielu kierowców samochodów w stosunku do motocyklistów się poprawia też nie rozumiem skąd ten ból dupy was miękkie ch*jki się pojawia



No właśnie ostatnio spotkałem taką k***ę
Jechał przy prawej krawędzi pasa, dosłownie, on by wjechał między mnie a inne auto z prawego pasa, rozumiem, że nie ma przepisu który mówi, że trzeba jechac przy krawędzi lewego pasa, ale to już było sk***ysyństwo w czystej postaci.
Jako, ze jeżdżę jako (dam wam tą satysfakcję) Ehh "motop*zdeczka" od 14 roku życia to poszedłem mu wytłumaczyć, ale sk***iel nawet szyby nie otworzył, drzwi zamknięte i patrzy w drugą stronę zesrany.

Korek przez pół miasta przez remont drogi,, 25 minut tak jechał, kierowcy z prawego zatrzymywali sie żeby przepuścić motocykle bo on stał na srodku wszystkie, dosłownie wszystkie samochody zrobiły piękny tunel ratunkowy, ale jedna k***a się wyłamała.

Gdybym był na motocyklu przysiegam, połamał bym nawet tablice rejestracyjną i rozpie**olił mu szybę i lusterko, akurat kupiłem idealne rękawice do tego, a jakby wyszedł napie**olił bym sk***ielowi całą puszkę gazu pieprzowego na łeb.
Mimo że jestem bardzo spokojnym motocyklistą który jest na NIE terrorowi drogowemu.


Aaaa, te wasze sebixy jak to nazwaliscie to jest KILKA % motocyklistów, gnębionych na forach przez resztę. Sam osobiście żadnego takiego nie znam, ale rozumiem, gdzieś się wyżyć trzeba, bo w autobusie do nikogo japy nie wydrzecie, a tak przynajmniej posta napiszecie na sadistic.pl :)








ukcioo

2017-05-28, 10:45
slig01 napisał/a:

Filozofia motosebixa - zwalaj winę na "puszkarzy", że drogę zajeżdżają, rób kampanię że "motocykle są wszędzie", zapie**alaj 200 km/h po mieście najlepiej na jednym kole, kręć szlifierkę do odcięcia ludziom pod oknami, udowadniaj wszystkim, że przeciskanie się między pasami aut zaczepiając lusterka jest ok i prawo pozwala, dziw się, że nikt nie lubi motopie**olców.



i p*zda boli ze trzy razy dłużej z gimbazy wracasz autobusem, niż reszta motocyklami? :D