18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motocykle są wszędzie

ralfik111 • 2015-10-02, 17:03
Zdecydowanie kierowca nie patrzył w lusterka :-P



Dzisiaj

2015-10-03, 00:04
typowy ku*as na motorze... :/ a zeby tak czolowke z tirem zaliczyl...

stery_srh

2015-10-03, 14:54
To nie motocyklista, tylko jakiś tępy ch*j, który wsiadł na motocykl nie mając pojęcia o jeździe nim. Nawet tablicy rejestracyjnej nie ma.

tarcer123

2015-10-03, 19:20
Za ucieczkę z miejsca kolizji powinni mu nogi przy samej dupie uj***ć. Cwaniaczek pie**olony.

Poziomkowy

2015-10-04, 15:05
Jezu, jak ja nienawidze tych kurew na motorach, masakra. Zaraz uslysze, ze jestem zazdrosny, bo ktos moze sobie zapie**alac... Nie bede sie chwalil czym jezdze, bo i tak polowa nie uwierzy, a druga polowa powie, ze za pieniadze od rodzicow. Ot, taka natura cebuli... Nie moze nikt zarobic samemu, tylko jak ma, to albo ukradl, albo dostal(nie rozumiem co zlego w prezencie?)... Ok, przepraszam, ale musialem sie wyladowac...

RYJ23

2015-10-04, 15:10
Poziomkowy napisał/a:

Jezu, jak ja nienawidze tych kurew na motorach, masakra. Zaraz uslysze, ze jestem zazdrosny, bo ktos moze sobie zapie**alac... Nie bede sie chwalil czym jezdze, bo i tak polowa nie uwierzy, a druga polowa powie, ze za pieniadze od rodzicow. Ot, taka natura cebuli... Nie moze nikt zarobic samemu, tylko jak ma, to albo ukradl, albo dostal(nie rozumiem co zlego w prezencie?)... Ok, przepraszam, ale musialem sie wyladowac...



Nie podniecaj sie tak juz tym golfem IV :amused:

Poziomkowy

2015-10-04, 15:35
Nigdy nie jezdzilem golfem IV, ale jak uwazasz, ze golf IV to drogie auto i szczyt twoich marzen to srednio masz poukladane :(

PS. Golfem IV nie jezdzilem ale pierwsza fure mialem a3 8j i uwazam, ze to bylo calkiem dobre auto, tanie, tanie w utrzymaniu.

MCanczej

2015-10-04, 16:18
Poziomkowy napisał/a:

Nigdy nie jezdzilem golfem IV, ale jak uwazasz, ze golf IV to drogie auto i szczyt twoich marzen to srednio masz poukladane :(

PS. Golfem IV nie jezdzilem ale pierwsza fure mialem a3 8j i uwazam, ze to bylo calkiem dobre auto, tanie, tanie w utrzymaniu.




A3 8j? Nie pomyliło Ci się coś?

willow4321

2015-10-04, 16:20
u ruskich popękane przednie szyby są chyba w standardzie

NumberOne

2015-10-04, 16:32
Motocykliści? LWG? Dawcy organów jednym słowem.

eunstachy

2015-10-04, 17:18
NumberOne napisał/a:

Dawcy organów jednym słowem.



to są dwa słowa.

pytolsky

2015-10-04, 18:17
Typowa motop*zdeczka. I nie, nie jestem zazdrosny, że ktoś ma jednoślad a ja nie. Z pewnością gdy moje życie straci sens, zgłupieję i jądra mi się cofną z moszny również sobie takiego zakupię. Jednak póki kariera jełopa mnie nie kręci.

paco_x

2015-10-04, 19:22
no pewnie ze poj***niec. Robia tacy wlasnie opinie. Ale tylko zjeby nie sa w stanie zrozumiec ze ludzie sa rozni.
Dla wiekszosci kazdy kto jezdzi na jakimkolwiek sprzecie to juz dawca i pojeb.... troche mi was zal.

GanDzas

2015-10-04, 22:12
a ja lubie motocykle i w sumie jak Was tak słucham to wszyscy mogliby nie mieć ich i ja bym miał ten jeden na świecie :D zjeb to zjeb czy będzie na pieszo czy motorem czy na spadochronie zawsze cos sp***oli przez te swoje 80 lat zycia ;)