18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl dla cyganów :)

krajnadwisla • 2020-06-14, 14:00

Bogusław Małajowicz od dziecka uwielbiał przerabiać rowery, później wziął się za motocykle

Pedofilek

2020-06-14, 14:28
Motocykle są dla pip
Czekam na filmik z Motop*zdeczka na customiwym motocyklU

Juzwa

2020-06-14, 14:30
Żeby się nawet zesrał na sufit, to tylko p*zdocykl, którym będzie jeździła jakaś motop*zda.

marian.wiertarski

2020-06-14, 14:31
Sory bardzo nie jestem motop*zdeczką ale ten motocykl tego pana robi ogromne wrażenie jest po prostu ładny

Halman

2020-06-14, 14:32
nawet ze szczerego złota to tylko maszynka do robienia mięsa z przygłupów co na to wsiadają...

Beikerz

2020-06-14, 14:52
wszystkie choppery w stanach tak odj***ne więc nic nadzwyczajnego... Orange County Choppers robi takie motory.

crossdressphyxia

2020-06-14, 15:12
bronksy napisał/a:

Motocykle są dla pip
Czekam na filmik z Motop*zdeczka na customiwym motocyklU





Juzwa napisał/a:

Żeby się nawet zesrał na sufit, to tylko p*zdocykl, którym będzie jeździła jakaś motop*zda.





Halman napisał/a:

nawet ze szczerego złota to tylko maszynka do robienia mięsa z przygłupów co na to wsiadają...



Jakoś sam też nie przepadam za motocyklami, no ale wam to ewidentnie żal dupę ściska, że ktoś ma pasję i dzięki niej zarabia na takim jednym motocyklu tyle, ile wy w cały rok.

Halman

2020-06-14, 15:14
crossdressphyxia napisał/a:

Jakoś sam też nie przepadam za motocyklami, no ale wam to ewidentnie żal dupę ściska, że ktoś ma pasję i dzięki niej zarabia na takim jednym motocyklu tyle, ile wy w cały rok.



a ty znów myślisz że on tych motorów to rocznie setkę trzaska... :amused:

Juzwa

2020-06-14, 15:18
~ crossdressphyxia napisał/a:

żal dupę ściska, że ktoś ma pasję i dzięki niej zarabia na takim jednym motocyklu tyle, ile wy w cały rok.



Najwyraźniej to tobie ściska, że mamy w dupie każdego kto wsiada na to gówno. Idź se zwal helmuta w piwnicy przy rozj***nym p*zdocyklu.

Ke...........nt

2020-06-14, 15:42
Dla mnie kawal gówna, ale rozumiem, że ktoś miał przy tym dobrą zabawę i jest ze swojego dzieła dumny. Ja tam wolę budować modele statystyczne, które znowu dla innych są gówniane. Tak czy inaczej obaj dobrze bawimy się przy swojej robocie i chyba o to chodzi

dennissliwa

2020-06-14, 16:31
Niby sadistic i sadyści powinni siedzieć na tej stronie a tu same c*pki co boją się panicznie motocykli :D Coraz więcej was jest :D

Halman

2020-06-14, 16:34
dennissliwa napisał/a:

Niby sadistic i sadyści powinni siedzieć na tej stronie a tu same c*pki co boją się panicznie motocykli Coraz więcej was jest


bo trzeba mieć instynkt samozachowawczy skutecznie utrwalany tymi wszystkimi filmikami z motocyklistami

dennissliwa

2020-06-14, 16:58
~Halman napisał/a:

bo trzeba mieć instynkt samozachowawczy skutecznie utrwalany tymi wszystkimi filmikami z motocyklistami



Wyjdź z piwnicy a zobaczysz że świat nie jest taki straszny...

Halman

2020-06-14, 17:11
dennissliwa napisał/a:

Wyjdź z piwnicy a zobaczysz że świat nie jest taki straszny...


i co mam zobaczyć następnych idiotów popie**alajacych więcej niz to przepisy i zdrowy rozsadek wskazuje?

KoniecZartow

2020-06-18, 19:16
~Halman napisał/a:

i co mam zobaczyć następnych idiotów popie**alajacych więcej niz to przepisy i zdrowy rozsadek wskazuje?



Nie porównujmy tak dobrych maszyn z chińskimi szlifierkami czy crossok***ami. p*zdy są wszędzie, ale na swojej drodze bardziej ufam brodatemu, staremu sk***ielowi na takim sprzęcie, który sobie śmiga zgodnie z przepisami często i gęsto, niż lewopasmowiczom czy tirom.