18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motocrossowiec vs. Polska Policja

firefox88 • 2021-01-02, 16:57
Motocrossowiec (Motop*zda) nie zatrzymuje się do kontroli! Brak szczegółów




Data: 01.01.2021 Miejsce: Tarnów Opolski (woj. opolskie)

Kurde26

2021-01-03, 08:34
Mam nadzieję że go nie znajdą a tego ciamajde wypie**olą z roboty

banerr

2021-01-03, 11:05
baronturbina napisał/a:

W p*zde nie pasiaki. Rozumiem ze boli cię odwiedzanie ojca za kratami przez 15 lat, a bardziej to ze listonosz mamie codziennie listy przynosił ale zejdź na ziemie dzieciaku.



murzynu przecież ty nie znasz własnego ojca.
Stara cię wysrała i innym zazdrościsz.

baronturbina

2021-01-03, 11:17
banerr napisał/a:

murzynu przecież ty nie znasz własnego ojca.
Stara cię wysrała i innym zazdrościsz.


Racja nie znam, ale twoją matkę znam z każdej strony jak nikt inny. Powinni ci dać bana za zaśmiecanie i pie**olenie od rzeczy.

Wojownik12

2021-01-03, 15:29
oddany piesek, ryzykuje wlasnym zdrowiem by losowego typa zatrzymać. chyba stara się o angaż jako ochrona pewnego jegomościa z warszawy

glider33

2021-01-03, 16:36
Takich sk***ysynów się nie zatrzymuje, do nich po prostu trzeba strzelać prosto w łeb !

kzf

2021-01-03, 16:39
Lolekmko11 napisał/a:

Hm zobacz tylnia linie radiowozu oraz lampy



Chłopie k***a, nie pij tyle ;) . Spójrz tylko na atrapę grilla z przodu. W 159, które kiedyś były na wyposażeniu bagietmajstrów "scudetto" jest dość wąskie i podłużne, trochę szersze jest w Giulii, ale coś nie słyszałem, żeby policja miała się zaopatrywać ponownie w Alfy. Teraz dostali parę Stingerów i sporo BMW się pojawiło.

A pojazd z filmiku to najzwyklejsza Insignia.

skurwyvij

2021-01-03, 18:10
Niezwyciężony napisał/a:

Są metody i na takich



z tego co pamietam (nie wiem czy dokladnie tak bylo) chlopak mial 19 lat i zmarl pod kolami tego radiowozu, troche zbyt duza kara za jezdzenie po lesie

Ni...........ny

2021-01-03, 20:15
Arturrro napisał/a:

z tego co pamietam (nie wiem czy dokladnie tak bylo) chlopak mial 19 lat i zmarl pod kolami tego radiowozu, troche zbyt duza kara za jezdzenie po lesie



Miał 23 lata i nie jeździł po lesie tylko do lasu sp***alał przed psami po tym jak nie zatrzymał się do kontroli.
Jeżeli się tak zachowujesz to musisz być świadomy tego że możesz zginąć ewentualnie kogoś zabić, jeżeli był za głupi żeby to wiedzieć to zadziałał dobór naturalny i wyeliminował jego wadliwe geny. j***ny bezmyślny śmieć, sam się o to prosił, dobrze że nikogo nie pie**olnął po drodze.

Sigonek

2021-01-04, 16:12
Bardzo k***a dobrze., j***na banda darmozjadów w państwie z gówna i dykty.