18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moto musi zapierdalać...

Halman • 2020-05-13, 07:29

zatrzymywanie sie jest dla frajerów co chcą żyć długo i bez emocji...
policja ma jednak inne o tym zdanie...

zdun

2020-05-13, 07:52
Ładnie się zmieścił, bez drasniecia :-P

C0C0JUMBO

2020-05-13, 08:44
zdun napisał/a:

Ładnie się zmieścił, bez drasniecia



Powinien przypie**olić w cokolwiek, a następnie leciały by komentarze "wina kierowcy samochodu"
:roll:

zdun

2020-05-13, 08:55
C0C0JUMBO napisał/a:

Powinien przypie**olić w cokolwiek, a następnie leciały by komentarze "wina kierowcy samochodu"



Rosja to stan umysłu, widzisz że akcja rozgrywa się w mieście Cton :)

wertuqq

2020-05-13, 09:25
zdun napisał/a:

Ładnie się zmieścił, bez drasniecia



Okulista się o ciebie pytał.
No, chyba, że to Mini zabujało się od podmuchu powietrza. :kawa:

Sololine

2020-05-13, 09:49
Od tego się ma motocykl żeby zapie**alać. Flegmy które piszą o nas
że my to motop*zdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.

Halman

2020-05-13, 10:36
@Sololine,
toś se tutaj k***a nagrabił.. generalnie możesz juz usunąć konto...

jasypan

2020-05-13, 10:54
@Sololine, ty awansowałeś na motocwe*a.

IOI

2020-05-13, 11:24
@Sololine
brawo, zlapales dwa pelikany :D

wertuqq

2020-05-13, 12:03
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapie**alać. Flegmy które piszą o nas
że my to motop*zdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.






Janusz_k

2020-05-13, 12:12
Ooo motoc**a się odezwała, jak to mówią uderz w stół . . . .

Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapie**alać.



Czyli niezadługo zobaczymy cię na hardzie, miodzio.

35i

2020-05-13, 12:31
zdun napisał/a:

Rosja to stan umysłu, widzisz że akcja rozgrywa się w mieście Cton



To miasto braterskie z niemieckim miastem Ausfahrt.

Nyrewesa

2020-05-13, 12:49
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapie**alać. Flegmy które piszą o nas
że my to motop*zdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.



Uważaj cwaniaczku jak będziesz wyprzedzał w korku żeby ktos pasa nie chciał zmienić bez kierunku. Później mamusia z tatusiem motop*zdeczki takie ładne małe pomniczki przy poboczach stawiają, a koledzy motop*zdeczki takie fikuśne znicze palą.

Juzwa

2020-05-13, 13:21
Nyrewesa napisał/a:

mamusia z tatusiem motop*zdeczki takie ładne małe pomniczki przy poboczach stawiają



E tam, nie tak od razu. Częściej przeżyje taki buc, tylko się trochę połamie i oszlifuje rączki i nóżki. Jak go wyjmą z gipsu i odepną wszystkie rurki , to posadzą na wózeczek. Koledzy i rodzice zaraz na "Się pomaga" albo innym takim gównie będą chlipać jaki to ich synek dzielny i ładnie się rehabilituje. Już nawet lewym okiem rusza poziomo i pionowo. "Dejcie piniondze, bo cza naszego synusia leczyć w U ES A, a to kosztuje dużo pieniążkuf. "

AndyC

2020-05-13, 14:53
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapie**alać. Flegmy które piszą o nas
że my to motop*zdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.



Następny k***a troll. A może to poligon wrócił bo świeże konto i nic tylko trolluje. To jest tak bez sensu, że wiadomo, iż Sololine pisze takie posty tylko po to aby wk***ić innych.