18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moto kurwa nie wierzę...

Halman • 2018-06-10, 00:06

dawcy narządów? mózgów to na pewno o wiele wcześniej...

a2711817

2018-06-10, 00:10
Dróżnik nie patrzył w lusterka.

~DMT

2018-06-10, 00:22
Zastanawia mnie jedno: Czy w takiej sytuacji, policja ma bezpośredni kontakt z maszynistą, czy k***a procedury są takie, że trzeba na bazę zgłosić, poczekać na odebranie zgłoszenia? Byli na miejscu, wystarczyła szybka reakcja... :roll: Z tego co widać, ni ch*ja... Naprawcie to!!!!!!!!!!!!!!

Nie bronię motop*zdy, ale właśnie takie ruchy Ci k***a faktyczni POLICJANCI powinni przewidzieć... :roll:

PoliteP

2018-06-10, 01:13
k***a już miałem nadzieję na kombo:D

Novik

2018-06-10, 01:56
i ta muzyka no jak w dobrym filmie z bloolywood

utylizator666

2018-06-10, 02:11
Lata lecą a PKP cały czas się spóźnia...

~Velture

2018-06-10, 07:51
O k***a ale dzban z tej p*zdy :homer:

woytasw

2018-06-10, 08:23
10 wolniej
A szlabanu nikt nie naprawił.

bloodwar

2018-06-10, 11:23
@Ayasukę - policja nie ma fizycznej możliwości żeby znać numery telefonów do KAŻDEGO maszynisty w kraju a znowu połączenie radiowe ma on tylko z kilkoma najbliższymi stacjami więc tak ja opisałeś: aby zatrzymać pociąg w sytuacji kryzysowej dróżnik/policjant musi zadzwonić na stacje i to stacja musi skontaktowac się z maszynistą by on zatrzymał pociąg. Życie to nie film niestety i w praktyce jeżeli zapory były już opuszczane a koleś się wpie**olił za nie to może go uratować tylko refleks maszynisty (+ relatywnie niska prędkość przejazdu składu i tym samym droga hamowania) albo cud, podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty, cała nadzieja w dobrych oczach i refleksie. Dlatego jak znacie jakiegoś maszyniste to karmcie go orzechami i marchewką bo nigdy nie wiadomo kiedy jego sprawne oko może uratować życie jakiejś motop*zdeczki :)

ka...........18

2018-06-10, 11:56
@up
"podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty" - no niekoniecznie bym się z Tobą zgodził..

Pantilion

2018-06-10, 13:57
Gdyby w Polsce pociągi jeździły zgodnie z rozkładem to było by pięknie, a tak no cóż...

KlinikaAborcyjna

2018-06-10, 16:15
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zastanawia mnie jedno: Czy w takiej sytuacji, policja ma bezpośredni kontakt z maszynistą, czy k***a procedury są takie, że trzeba na bazę zgłosić, poczekać na odebranie zgłoszenia? Byli na miejscu, wystarczyła szybka reakcja... :roll: Z tego co widać, ni ch*ja... Naprawcie to!!!!!!!!!!!!!!

Nie bronię motop*zdy, ale właśnie takie ruchy Ci k***a faktyczni POLICJANCI powinni przewidzieć... :roll:



policjanci dzwonią z komórki na nr:72 913 a oni jako że są Ogólnokrajowym Biurem Numerów szybciutko namierzają pod jaki numer trzeba zadzwonić.... proste nie. :kawa:

jaakee10 napisał/a:

@up
"podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty" - no niekoniecznie bym się z Tobą zgodził..



w ustawieniu toru przebiegu nie da się pomylić bo nie pozwalają na to blokady stacyjne lub/i szlakowe do zderzeń dochodzi na skutek zignorowania światła czerwonego

mig1988

2018-06-10, 17:55
Powinni mu jeszcze wj***ć porządnie to na pewno zapamięta , że się zatrzymuje na przejeździe kolejowym .

MIhau_

2018-06-10, 19:15
Ktoś tam z tych kontrolnych w PKP (dróżnik?) dostaje sygnał o wyłamaniu szlabanu, dla maszynisty po drodze ur*chamiane są sygnały o zachowaniu ostrożności i zmniejszeniu prędkości (nie wiem jak to się fachowo nazywa), a Policja zabezpiecza miejsce do czasu przybycia służb PKP i naprawy przejazdu.

chudy005

2018-06-10, 19:46
Policjanci to w slow-motion, chyba szli na akcję...