18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moszna? Moszna!

~Velture • 2018-03-06, 23:04
-A ty jaką masz wymówkę?
-Mam wszystkie kończyny.
:shock:


pawel578

2018-03-06, 23:10
j***ni na ryncie jado i dorabiajo ...

ProVVe

2018-03-06, 23:11
O k***a... j***ni... Jak ten koleś bez rąk co zbijał krzesełka. Szacunek. W zj***nej europie mały zdrowe okazy na piździe siedza zamiast być w homonto wj***ne

Halman

2018-03-06, 23:34
oby tylko ZUS tego nie widział..

Piotru70

2018-03-07, 00:27
U nas są zasiłki, u nich niema... Dlatego tak zapie**alają bez nóg w robocie. Moszna? Moszna.

cuurniprime

2018-03-07, 00:32
Budowali klub inwalidów, będą tam uczyć kreatywności. :szydera: Przynajmniej wiemy dlaczego made in china jest taką tandetą :amused:

cuurniprime

2018-03-07, 00:41
Rebeliant_ZPF napisał/a:

O k***a.... co za logika. Jakby k***a nie było inwalidów w Kanadzie czy Australii czy Polsce.

Trolujesz czy po prostu brak wiedzy we łbie?


Zluzuj dupsko bo się zatrzesz. Nie masz czym błysnąć to ludzi chcesz wk***iać? :-)

cuurniprime

2018-03-07, 00:49
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czyli jednak debila spotkałem, co nie ogarnia podstaw wiedzy o świecie ;)


Mam podobne wrażenie czytając twoje komentarze. No cóż, sarkazm jest bronią ludzi inteligentnych, z Bogiem przyjacielu. :-P

Noside

2018-03-07, 07:31
-A ty jaką masz wymówkę?
-Palce mnie bolą

mygyry

2018-03-07, 07:39
Jak ktoś dostaje kasę za nic, to robotę również ma za nic.

Wiewór

2018-03-07, 08:01
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Pozdrawiam z krainy, gdzie ludzie rodzą się w nienawiści do ponad stuletniego już wroga - komunistów ;)


To ten kraj co zamykał w pierdlach za głoszenie idei, że wszyscy ludzie są sobie równi?

nowynick

2018-03-07, 08:28
Zero socjalu, nie pracujesz? Nie jesz! Tak samo mają w kwestii "emerytury", sam sobie odkładaj i na wszelki płódź potomstwo, które cię utrzyma albo zdychaj z głodu...

PieronJasnySzlag

2018-03-07, 08:44
Rasa żółta cech*je się całkiem innym podejściem do pracy. Widać to od Japonii po Chiny.
Jeśli spojrzymy na gospodarke i dodamy do tego ile jest Chinczyków to idzie wywnioskować że USA (a przez to i my) jesteśmy w głębokiej piździe.
Gdy Europa zastanawia się jak zrównać płace męskie i żeńskie w imie równotraktowania albo jakie zakazy wprowadzić żeby zmniejszyć nastroje antyimigranckie to w tym czasie Chińczycy budują fotowoltaiczne autostrady.


Rebeliant_ZPF napisał/a:


I dlatego śmierć socjalistom, śmierć komunistom! PRzez te k***y dalej mamy w ch*j meneli, w ch*j nierobów, w ch*j rencistów bez roboty i w ch*j reszty tego ścierwa. Brak socjalizmu eliminuje ścierwo ze społeczeństwa w kilka pokoleń.


Dokładnie!

Wiewór

2018-03-07, 08:52
Spiderowski napisał/a:

Rasa żółta cech*je się całkiem innym podejściem do pracy. Widać to od Japonii po Chiny.
Jeśli spojrzymy na gospodarke i dodamy do tego ile jest Chinczyków to idzie wywnioskować że USA (a przez to i my) jesteśmy w głębokiej piździe.
Gdy Europa zastanawia się jak zrównać płace męskie i żeńskie w imie równotraktowania albo jakie zakazy wprowadzić żeby zmniejszyć nastroje antyimigranckie to w tym czasie Chińczycy budują fotowoltaiczne autostrady.



Dokładnie!



Pozostaje ci tylko spakować się i jechać do tej chińskiej utopii.


janlew

2018-03-07, 10:03
Może nikt im po prostu nie powiedział, że brak kończyny oznacza iż są niepełnosprawni.