18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mosorny Groń trasa Fr+parę gleb

Gównoburz • 2015-12-09, 17:46
Pierwszy sklecony filmik przy którym miałem okazje wytestować kamerkę. Jest parę gleb, zachęcam do oglądania.Zalecam odpalać w jakości 1080 p 60 klatek.




Materiał własny

Gizmolka

2015-12-09, 18:01
Gównoburz napisał/a:

Pierwszy sklecony filmik przy którym miałem okazje wytestować kamerkę i przy okazji zarysować sobie obiektyw+obudowę. Jest parę gleb, zachęcam do oglądania.Zalecam odpalać w jakości 1080 p 60 klatek.



No weź popłacz się. To tylko rzeczy, rzeczy się niszczą.

Gównoburz

2015-12-09, 18:05
Nawet się nie spodziewałem że ktoś może tak to odebrać :D Patrząc na twój wiek 35 lat, to chyba sobie kapkę w ch*ja poleciałaś wypełniając informacje w profilu, albo Cie dawno nikt nie bolcował :D

Gizmolka

2015-12-09, 18:32
No niestety tak to zabrzmiało, jak byś miał z 5 lat i stłukł sobie ulubiony kubek.

O moje życie erotyczne się nie martw, wszystko ok.

Na serio mam 35 lat. Tacy ludzie jeszcze żyją.

mygyry

2015-12-09, 19:40
@up komentarz strasznie na siłę...

markop4321

2015-12-09, 20:47
Moje xiaomi yi lepsze filmy kręci. To gówno go pro nawet ma problem z automatyzacją ostrosci.

Gównoburz

2015-12-09, 21:05
Xiamoi yi ładnie kręci, jednak w dh w ogóle się nie sprawdza.Przy tylu wstrząsach obraz jest w ogóle nieczytelny, szarpie jak cholera. Ogólnie rzecz biorąc w moim przypadku najprawdopodobniej zabrakło dobrego kodeka tzn, tak dobrego żeby jutub tak mocno nie walił jakości.Popełniłem też błąd, że renderowałem pod 60 klatek, mimo że parę wstawek miałem 30 klatkowych, tylko że u mnie na komputerze nie było aż takiej zasadniczej różnicy, dopiero jak wrzuciłem na yt, to filmik zgłupiał i wysrał ostrość w niektórych momentach.

KABAN19

2015-12-09, 21:43
o nawet się załapałem w kadr :D

premos13

2015-12-10, 07:27
Tak z ciekawości... Ile za taki rower? Szukam coś do zjazdów na początek

Gównoburz

2015-12-10, 17:30
Jak na początek to tak z 4 bańki musisz liczyć ;) Można po kosztach składać sztywniaczka za 2 kafle, pośmigasz niby tym w górach, ale Cię troche wytelepie. Plus trzeba doliczyć przynajmniej 5 stówek na podstawową ochronę kask+nakolanniki+dobre rękawice i przynajmniej żółwia.

DrBambo

2015-12-10, 22:47
byłem tam niedawno

madmike

2015-12-10, 22:49
Ech... jak patrze w lustro i swoją mordę widzę to mi się tego typu (z)jazdy przypominają... jak by nie kask i okulary to bym wyglądał jak "tow-face" z batmana:)

Catar

2015-12-10, 23:12
Zajebiste spodenki
gdzie kupiłeś?

Nameless

2015-12-10, 23:22
@Gównoburz
Prawda, YT strasznie dupcy jakość jeśli nie wgra się dobrze zakodowanego filmu. Te 60 kl/s mogłeś sobie darować bo przy tego typu sportach jeszcze bardziej uwydatniasz wstrząsy. Dodatkowe klatki i rozdzielczość mogłeś poświęcić na rzecz stabilizacji obrazu i ew. redukcji efektu opadającej migawki. Poza tym taki film oprócz tego, że ch*jowo wygląda, to jeszcze zajmuje więcej pamięci.
Wiem, że z klatki widok jest fajniejszy, ale spróbuj zamontować kamerkę na kasku, bo obraz z głowy jest zawsze najbardziej stabilny. Kamerka może trochę ciążyć jak będzie z przodu kasku, ale jeśli jest dobrze dopasowany, to nie powinno być lipy. Możesz też próbować na żuchwie kasku montować.

PS Używałeś J-hook'a, czy zwykłej szybkozłączki? Polecam używać zwykłą + krótki prosty łącznik, bo wtedy można użyć tej białej gumki antywibracyjnej.

@markop4321
Xiaomi lepsze od GoPro... Hahaha, wolne żarty.