18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PaVV

2019-09-10, 13:16
Maraza7.1 napisał/a:

Obydwa tłumoki totalne. Do tego wyższego nawet nie dociera, że wygrał.
To jest typ debila, który żyje żeby żyć. Czuje głód, to je, chce mu się spać, to śpi, chce srac, to sra, jest podporządkowany swoim potrzebom, nie podporządkowuje potrzeb pod życie.
Każą bić to bije. Idealny debil na mięso armatnie.



No tak, typowe ocenia tak jak widzi ludzi. Skąd wiesz kim są i co robią?
Nie każdy ma chęć/możliwość bycia zawodowym fighterem, czy ochotę chodzenie do klubiku na treningi.
Lubią się po napie**alać trochę, z zachowaniem wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, to chyba lepsza droga niż napie**alanie menela siedzącego na ławce.
Nie pasuje, to na ch*j komentujesz? A tak wgl. wypie**alaj na pudelka.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-09-10, 13:19
Ten mały łysy co przegrał bił i trafiał typa cepami i go nie skasował,bo koleś zero gardy buhahhaha Do tego oboje gardę trzymają na wysokości swoich sutków hahahahahh Ten co wygrał dobrze bił prawymi i lewymi prostymi ktoś go pod szkolił.Na filmach tutaj widzimy wiele nokautów,ale to są farty,bo naprawdę ciężko jest czysto trafić,dlatego cepy przyjmujesz na ręce które trzymasz moim na wysokości nosa.Moim zdanie najlepsza garda jest kiedy zaciśnięte pieści trzyma się tak w gardzie,że kciuki są na wysokości nosa.Jak trzymałem się tej zasady najmniej obrywałem w moich wszystkich zwycięskich walkach oczywiście,ale teraz pie**ole bo wszystko wszędzie się nagrywa typ chce na solo,a potem płacz,że on sam nie może iść na policje,bo się zapomniałem i za długo na typie siedziałem i biłem.Ludzie po takich akcjach są jacyś inni,zaczynają bić swoje żony w domu,bo one ich nie napie**olą BUUUUHhahahahahahhahahaha

TB303

2019-09-10, 14:29
Maraza7.1 napisał/a:

Obydwa tłumoki totalne. Do tego wyższego nawet nie dociera, że wygrał.
To jest typ debila, który żyje żeby żyć. Czuje głód, to je, chce mu się spać, to śpi, chce srac, to sra, jest podporządkowany swoim potrzebom, nie podporządkowuje potrzeb pod życie.
Każą bić to bije. Idealny debil na mięso armatnie.


Przy czym kosi taki hajs, którego nigdy nawet na oczy nie zobaczysz. Kto tu teraz jest frajerem? Ty... frajerze :lol:

konował

2019-09-10, 14:30
Maraza7.1 napisał/a:

Obydwa tłumoki totalne. Do tego wyższego nawet nie dociera, że wygrał.
To jest typ debila, który żyje żeby żyć. Czuje głód, to je, chce mu się spać, to śpi, chce srac, to sra, jest podporządkowany swoim potrzebom, nie podporządkowuje potrzeb pod życie.
Każą bić to bije. Idealny debil na mięso armatnie.



Nie zesraj się panie pseudo mądry który ma jakiś uraz do takich typów bo pewnie kiedyś spuścili ci wpie**ol xD

Tomson102

2019-09-10, 15:25
Te suczki na koniec co ego niższego wycałowały... Zacne

mesjans

2019-09-10, 16:55
W tak ciasnym ringu to nawet sędziowanie jest aktem odwagi.

silwerbalk

2019-09-10, 17:28
I oto chodzi to chce oglądać a nie jakieś pedalskie KSW gdzie się macają..... :-)

sereja3

2019-09-10, 17:55
I co k***a? Gość gruby od siedzenia przy kompie po 15 godzin dziennie a elegancko wstał i wj***ł nafuranemu pajacowi. Od dziś zaczynam siedzieć po 18 godzin przed kompem i będę jeszcze lepszy.

LaChupacabra

2019-09-10, 18:16
Jedna walka i ryj zniszczony do końca życia, a wszystko za 200€ nagrody.

Sawix

2019-09-10, 19:25
Wspaniała uczciwa walka , jestem pod wrażeniem

mastapop

2019-09-10, 20:21
Tylko najgorsze w tym wszystkim to, że po walce plecy całe podrapane od słomy co w połączeniu z potem swędzi jak diabli.

ScrappyCoco

2019-09-10, 22:31
Sedzia ch*j niepotrzebnie sie wpie**ala...

ValVryj

2019-09-10, 23:02
LaChupacabra napisał/a:

Jedna walka i ryj zniszczony do końca życia, a wszystko za 200€ nagrody.


Ale zasada "nigdy nie bij się z brzydszym od siebie" nigdy ich raczej nie dotyczyła, więc w czym problem:)


antykreator123

2019-09-10, 23:56
Powinni uwazac bo bez rekawic latwo o kontuzje dloni.

łechtaczka

2019-09-11, 00:29
Zajebista walka i sędzia w ch*j to ładnie ogarniał. Tyle widziałem walk, ale dopiero ta pozwoliła mi zrozumieć jaką rzeczywistą rolę odgrywa sędzia ringowy