18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Brazylii za brak bazylii

WeedLover • 2017-11-10, 09:33
Za źródłem:
Cytat:

Lucas Phelipe Carvalho, 20, was arrested in the Maringá neighborhood. He confessed to the crime and said he threw in self-defense. Gabriel Vieira da Silva, 16 died on the spot and his friend gets shot in the leg. The suspect told the deputy that he started to walk armed after being robbed on the way to work.



Po polsku:
Cytat:

Dwudziestoletni Łukaszek zastrzelił nastoletniego Gabrysia, a jego kumpla postrzelił w nogę. Policji powiedział, że było to w samoobronie.




garota

2017-11-10, 15:48
Nie policja twierdzi tylko napastnik twierdzi że to było w samoobronie. Mocny gaz po oczach by wystarczył i później gdy ofiara jest oślepiona i bezbronna można zaciągnąć do samochodu, związać i wywieźć do lasu żeby wyr*chać w dupala. Oczywiście lepiej kobiety ale jak kot jest wybredny i przy jednej dziurze siedzi to raczej dużo się nie nażre.

DzidaZawodnik

2017-11-10, 16:34
Widać, że w samoobronie. Mam nadzieję, że go uniewinnią.

BenderXXX

2017-11-10, 21:06
Jak by nie zaczął strzelać to by go zbili. Widać na kilometr. Mój werdykt: niewinny.

Essent

2017-11-10, 21:49
garota napisał/a:

Nie policja twierdzi tylko napastnik twierdzi że to było w samoobronie. Mocny gaz po oczach by wystarczył i później gdy ofiara jest oślepiona i bezbronna można zaciągnąć do samochodu, związać i wywieźć do lasu żeby wyr*chać w dupala. Oczywiście lepiej kobiety ale jak kot jest wybredny i przy jednej dziurze siedzi to raczej dużo się nie nażre.



Boże,czy Ty to widzisz ?Sam się wkopał z tym co zrobił z tym delikwentem :kawa:

-_..........._-

2017-11-11, 02:02
Fajny opis nie spowoduje, że ch*jowy materiał zarobi trzycyfrową liczbę piw.

Aikawa

2017-11-11, 06:47
Biedny Da Silva kolejny poległy :-( Śpieszmy się kochać Da Silva bo tak szybko odchodzą :tasak:

Tarab85

2017-11-12, 16:41
Z tego nagrania nic w sumie nie wynika. Dobrze by było, gdyby zaczynało się z minutę wcześniej, ale moim zdaniem to całkiem prawdopodobne, że to oni go chcieli okraść, albo pobić.