18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca pieska na wolnosci

Og0rek • 2019-11-23, 01:24
Witam zapewne wszyscy kojarzycie sadyste jakim jest Rafal B.
od dwóch miesięcy jak nie więcej jest on na wolności,dziwne że nikt o tym nie mówi.Z tego co rafał codziennie dodaje na swoje relacje na instagramie można wywnioskować że ma się bardzo dobrze,imprezuje i caly czas jezdzi po Polsce.







Uwaga! Drastyczne nagranie z tego zdarzenia!








someone1

2019-11-23, 01:34
hahahhahaha a ja dostalem piatke w zawisach za bombe na gosciu ktory bił rórke o czym my mowimy ,krzywda adekwatna do zbrodni ,z tym ,ze ja jakol malolat lewy bo"hero" chiclaem wypasc dobrze a dostalem po dupie i od policji i od sadu , a gosc tego pokroju z takim naglosnieniem sprawy jeszcze daje zdjecia z melanzy ,brzydze sie takim scieerem szkoda ,ze nie mialem okazji spotkac tego kolezki ,naprawde to nie jest kwestia chwalenia sie czy udowadniania osobom z internetu ktorych na oczy nie zobacze co to nie ja ,ale naprawde mialby problem . to jest kategorria najgorszego scierwa jakie moze byc taki manaus in poland.

spijay13

2019-11-23, 01:47
k***a jakim cudem ? on chodzi na wolności i nikt ch*ja nie odj***ł podajcie mi jego adres albo cokolwiek żeby go odnaleźć!!!! ROZKUwie Mu łeb!!!

swampman

2019-11-23, 01:53
"bysio" haha i wszystko jasne. tragedia

Og0rek

2019-11-23, 01:53
Ostatnio w relacji nawet chwalił się gdzie jest,jednak niestety nie zapisałem tego i nawet nie myślałem o tym że bede robił z tym jakiś post bo zazwyczaj nie udzielam się w internecie.Zależy mi na tym żeby jak najwięcej ludzi się o tym dowiedziało bo jak widzicie ta sprawa kompletnie ucichła i nikt nawet o tym nie wie że już od dwóch miesięcy ten psychol na wolności jest.

luja27

2019-11-23, 01:54
Daj link do profilu tego główna

spijay13

2019-11-23, 01:56
Przed zatrzymaniem ch*ja miałem jakieś 2 nr telefonu tego cepa ale niestety bez rezulatów będę starał się go odnaleźć i uwieżcie bądź nie ale ch*jowi rozjadę kopyta i w stawie tutaj kwestia czasu.

Xxxwroclaw

2019-11-23, 02:01
Źle się dzieje w Państwie Polskim :shock:

Og0rek

2019-11-23, 02:05
Przeciez jego nick masz podany na instagramie,jednak ma on ustawiony go jako prywatny i ogladac wszystko mogą ludzie których zaakceptował.Pozatym jest bardzo śmieszny film jak ten wariat wykonuje prace na worku bokserskim i o mało z nim nie przegrał,jak bedziecie chcieli moge to też tutaj wstawić typ nie ma ani techniki ani sily i ogólnie śmiesznie to wygląda.

Ludzie nie zapominajcie dawać piwo żeby ten post trafił na główną!

Dvpper22

2019-11-23, 03:40
Dawać adres... obiecuje, ze wstawię filmik z akcji jak zajadę do niego..

Sycow... miejscowość sód pochodzi... chyba..

wsza104

2019-11-23, 03:55
życie go samo zweryfikuje ;) :kawa:

lakeroll

2019-11-23, 07:22
nie rozumiem do kogo masz pretensje? takie prawo w Państwie Polskim, zamiast jęczeć w internecie napisz ustawę, zrób pikietę/manifestacje, takie gówno jakie mamy w orzecznictwie wynika z braku zaangażowania społeczeństwa

a Panie/Panowie wyżej piszący, co mu zrobią, niczym od niego się nie różnią, dodatkowo łapiecie się pod Art. 190 KK § 1 :brawo:

xiro

2019-11-23, 07:40
k***a jakie koksy, strach się bac :lol:

sars_80

2019-11-23, 07:41
dzięki takim sadol istnieje

McQurwa

2019-11-23, 07:51
No i ch*j! Niezawisły sąd uniewinnił go, wiec jest wolnym człowiekiem
Masz z tym k***a problem, to patrz gdzie stawiasz krzyżyk podczas głosowania