18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca pieska na wolnosci

Og0rek • 2019-11-23, 01:24
Witam zapewne wszyscy kojarzycie sadyste jakim jest Rafal B.
od dwóch miesięcy jak nie więcej jest on na wolności,dziwne że nikt o tym nie mówi.Z tego co rafał codziennie dodaje na swoje relacje na instagramie można wywnioskować że ma się bardzo dobrze,imprezuje i caly czas jezdzi po Polsce.







Uwaga! Drastyczne nagranie z tego zdarzenia!








spijay13

2019-11-24, 13:29
PapierowyUmysł napisał/a:

Dam wam adres do tego śmiecia, piszecie na PW



Zapodaj mi na PW bo ja nie mogę napisać bo mam za mało postów.

Sonal

2019-11-24, 17:34
Og0rek napisał/a:

Pies to nie jest rzecz materialna.



Czytać Twoich postów nie można - jakie ty masz dziecko wykształcenie? Może być rzecz nie materialna? Jesteś jednym z tych, którzy też "cofają się do tyłu"...

Można komuś zapłacić za poniesioną stratę materialną (zwierzę) tak jak za zniszczony telewizor czy samochód.

Napiszę Ci więcej - mając zwierzę np. psa na wyposażeniu firmy (inwentarz żywy) - podlega amortyzacji tak jak inne "rzeczy" np. samochód czy tokarka.

A co do tematu - zwierzę - to TYLKO zwierzę. Nigdy nie będzie człowiekiem. Zwierzęta służą do pracy, jedzenia zabawy (jak kto lubi - np. tak jak bohater tematu). I tyle. I tak jak wyżej już ktoś napisał: zwierzęcia nie można zamordować, bo to nie człowiek. Zwierzę także nie umiera - tylko zdycha, czy zwierzęcia nie można adoptować - co najwyżej przygarnąć itp.

Ta antropomorfizacja zwierząt przez zoofilii to wg mnie prosta droga by te zboczuchy co mieszkają pod jednym dachem z zwierzętami w przyszłości walczyli o prawa do małżeństwa z nimi - tak jak zboczuchy z pod tęczowych flag.






OpenStreetMaps

2019-11-24, 17:39
I taki śmieć ma konto na Facezbuku a ja nie mam bo między innymi za pokazanie prawdy co zrobił z tym psem moje konto na FB zostało usunięte. Drugim moim przestępstwem które rozwścieczyło żyda cukier-górkę był żart że pracownicy Lidla pozdrawiają się okrzykiem Hail Lidla !

Kwadrat

2020-01-05, 21:43
j***ć kondona!!!

swtk.666

2020-05-29, 11:51
Dvpper22 napisał/a:

Dawać adres... obiecuje, ze wstawię filmik z akcji jak zajadę do niego..
Sycow... miejscowość sód pochodzi... chyba..



dwór 26a Syców

chevelle

2021-12-29, 20:15
niech ktoś podlinkuje video bo nie działa

Mo...........ke

2022-06-19, 23:39
KapejloneK, ty głupia p*zdo. Rafałem Bysiem śmieciu jesteś. :-x