18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca pieska na wolnosci

Og0rek • 2019-11-23, 01:24
Witam zapewne wszyscy kojarzycie sadyste jakim jest Rafal B.
od dwóch miesięcy jak nie więcej jest on na wolności,dziwne że nikt o tym nie mówi.Z tego co rafał codziennie dodaje na swoje relacje na instagramie można wywnioskować że ma się bardzo dobrze,imprezuje i caly czas jezdzi po Polsce.







Uwaga! Drastyczne nagranie z tego zdarzenia!








sa...........os

2019-11-23, 14:42
poligon6, ciebie czyjś pies kiedyś w dupę wyr*chał jak sam szczeniakiem byłeś? Albo chociaż ugryzł? Czy jak byłeś mały, ukręcałeś im łby z nudów i ktoś ci za to przypie**olił? Wyraźnie masz jakiś uraz. Widzę temat o napie**alających się nastolatkach lub cięciu trupa? Wiem że będzie w nim Marinis. Widzę temat o ubiciu jakiegoś kundla, to od razu wiem że ty się będziesz k***a spuszczał nad tym z uporem maniaka. Wysłałeś już temu zjebowi laurkę i kwiaty?
Mówię to jako osoba, która sama jakoś szczególnie za psami nie przepada.

Cytat:

Nie zesraj się. Za pare minut mogła jechać rodzina samochodem i niebezpiecznie hamować, mógł uratować komus życie



Ty to już się chyba zesrałeś. Weź z tego gówna pomnik ulep tego patusowi, bo to widzę jakiś bohater w twoich oczach.

Że społeczeństwo się uwrażliwia na takie trywialne sprawy jak krzywda czworonogów, to pozytywne zjawisko (o ile nie wchodzi w jakiś absurdalny bambinizm), dwadzieścia lat temu, każdy ten temat miał w dupie. Ale dla prostych, wiejskich buraków, którzy nie potrafią rozwiązać inaczej problemu ze swoim psem niż przywiązanie mu kamienia do szyi i wyj***nie do jeziora widzę jest to straszną solą w oku.

RogiPierogi

2019-11-23, 14:45
poligon6 napisał/a:

Ale się zesrały sadolowe p*zdeczki. Pies leżał na drodze to go przejechał i ch*j. Co najwyżej właściciele moga dochodzić rekompensaty za stracone mienie.
Pojmijcie kafle, jeżeli kundel szwenda się bez opieki, na drodze czy twojej własności to jak najbardziej można go odj***ć by nie stwarzał zagrożenia. Amen.



"Ale się zesrał sadolowa p*zda. Twoja córka szła po drodze, to sobie przejechałem. Ma chodnik, na ch*j mi lazła pod auto, gówniara szwenda się bez opieki, to jak najbardziej można odj***ć. " Tak jakbyś nie zrozumiał, przedstawiam tylko twoją logikę w innej odsłonie. Tylko się nie zesraj, że porównuję człowieka z psem. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że mój pies jest dla mnie ważniejszy niż twoja stara na przykład.

mazga50

2019-11-23, 14:53
Ameby umysłowe tak mają, że kara niczego ich nie uczy.

poligon6

2019-11-23, 15:14
Og0rek napisał/a:

Pies to nie jest rzecz materialna.



Jeżeli sąsiad ukradnie ci kure i zje to za co płaci? Za kurę.

RogiPierogi napisał/a:

Tak jakbyś nie zrozumiał, przedstawiam tylko twoją logikę w innej odsłonie. Tylko się nie zesraj, że porównuję człowieka z psem. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że mój pies jest dla mnie ważniejszy niż twoja stara na przykład.



A co mnie obchodzą twoje zj***ne wartości. Jak nie rozróżniasz to spytaj sądu. tam ci wytłumaczą.

sanctusdiavolos napisał/a:

Ty to już się chyba zesrałeś. Weź z tego gówna pomnik ulep tego patusowi, bo to widzę jakiś bohater w twoich oczach.

Że społeczeństwo się uwrażliwia na takie trywialne sprawy jak krzywda czworonogów, to pozytywne zjawisko (o ile nie wchodzi w jakiś absurdalny bambinizm), dwadzieścia lat temu, każdy ten temat miał w dupie. Ale dla prostych, wiejskich buraków, którzy nie potrafią rozwiązać inaczej problemu ze swoim psem niż przywiązanie mu kamienia do szyi i wyj***nie do jeziora widzę jest to straszną solą w oku.




Po pierwsze mam gdzieś tego przygłupa, ale nawet przygłup moze nieświadomie się przysłużyć .

Po drugie nie przywiązuje się psowi kamienia do szyi tylko kładzie do wora i wtedy dodaje kamienie.

Robertuss

2019-11-23, 16:52
poligon6 napisał/a:

LOL grożenie komuś smiercia jest karalne, w tym przypadku adresat jest znany. Wiec prujcie się dalej p*zdeczki to koles moze na was zarobić.



Wierzę że jesteś naćpany bo na trzeźwo pisać tak debilne bzdury to musiałbyś być albo typem co rozjechał psa (że tak go bronisz) lub mieć rozum rozjechanego psa

:mrgreen:

poligon6

2019-11-23, 17:10
Robertuss napisał/a:

Wierzę że jesteś naćpany bo na trzeźwo pisać tak debilne bzdury to musiałbyś być albo typem co rozjechał psa (że tak go bronisz) lub mieć rozum rozjechanego psa



Nie udawaj głupszego niz jestes, jeżeli powiedzialbym do ciebie że wparuje ci na chate i zrobie to i owo, to ch*ja mi zrobisz. Ale jeżeli byłbym znana osoba jak np ten koleś z kontem w mediach społecznościowych, gdzie mozna namierzyć adres to juz są powody do wytoczenia sprawy.

Wiec bubeł w kubeł p*zdeczko jak sie nie znasz.

Daimler1916

2019-11-23, 17:37
Co jak co ale zwolywanie Vendetty w komentarzach gdzie kazdy uzytkownik internetu ma latwy dostep jest raczej kiepskim pomyslem.
Swoja droga dziwie sie ze "media" typu TVN, GW nie lykly jeszcze tego tematu.

Tr...........ty

2019-11-23, 17:49
L_Etranger napisał/a:

Ja dostałem zawiasy za napaść jak dowiedziałem się, że stary oblech lekarz klepnał moją dziewczynę w tyłek



Pewnie sama mu się wystawiła, a jak sprawa wypłynęła, to niewinna.

Robertuss

2019-11-23, 18:10
poligon6 napisał/a:

Nie udawaj głupszego niz jestes, jeżeli powiedzialbym do ciebie że wparuje ci na chate i zrobie to i owo, to ch*ja mi zrobisz. Ale jeżeli byłbym znana osoba jak np ten koleś z kontem w mediach społecznościowych, gdzie mozna namierzyć adres to juz są powody do wytoczenia sprawy.
Wiec bubeł w kubeł p*zdeczko jak sie nie znasz.



Pokaż mi kondonie gdzie napisałem że coś mu zrobie??udajesz że znasz prawo a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz

:!:

poligon6

2019-11-23, 18:18
Robertuss napisał/a:

Pokaż mi kondonie gdzie napisałem że coś mu zrobie??udajesz że znasz prawo a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz



No lae chyba mowa kondomie o napinaczach, którzy by go zjedli żywcem.

Swoja drogą, nawet admini o tym pisali, pelno tu kurew które kabluja, więc gratuluje pomyslunku. Zwłaszcza tych co ujawniali adres.

Belweder

2019-11-23, 20:11
Piesek i sadole dostają pie**olca :amused:

Ivraas

2019-11-23, 22:16
No pięknie... to niezły wyrok dostał. Po tych wszystkich groźbach aż się dziwię że jeszcze chodzi po ulicy, z tego co wiem to ludzie grozili jego rodzinie a teraz co? Ucichło? Takie obrazki i znęcanie się nad zwierzętami to tylko początek, widzi ze uszło mu to na sucho to następnym razem przejedzie jakiegoś dziadka albo dzieciaka. Gościu na hak i do utylizacji... także mimo wszystko liczę na jakiś materiał, gdzie ta łysa wesz spotka swojego kata.

dżonyłojlker

2019-11-23, 23:11
Ivraas napisał/a:

No pięknie... to niezły wyrok dostał. Po tych wszystkich groźbach aż się dziwię że jeszcze chodzi po ulicy, z tego co wiem to ludzie grozili jego rodzinie a teraz co? Ucichło? Takie obrazki i znęcanie się nad zwierzętami to tylko początek, widzi ze uszło mu to na sucho to następnym razem przejedzie jakiegoś dziadka albo dzieciaka. Gościu na hak i do utylizacji... także mimo wszystko liczę na jakiś materiał, gdzie ta łysa wesz spotka swojego kata.



A ja tak w serduszku mam nadzieję że chłopaczyna uniknie odpowiedzialności, rozkręci się i rozjedzie jakiegoś bachora na naleśnika.

PapierowyUmysł

2019-11-23, 23:57
Dam wam adres do tego śmiecia, piszecie na PW

Seksiaczek

2019-11-24, 00:54
poligon6 napisał/a:

No lae chyba mowa kondomie o napinaczach, którzy by go zjedli żywcem.
Swoja drogą, nawet admini o tym pisali, pelno tu kurew które kabluja, więc gratuluje pomyslunku. Zwłaszcza tych co ujawniali adres.



Ogólnie dzisiaj ludziom kompletnie odj***ło na punkcie zwierząt. Ostatnio na fejsbuku zawędrowałem na jakąś jebnętą stronę roślinożerców. Typ tam pisał w komentarzach,że zwierzęta to też osoby(ja pie**ole!) i jedzenie ich mięsa to kanibalizm(ja pie**ole v2). I to miało z kilkadziesiąt lajków. Choroba psychiczna na światową skalę.