18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Morderca pieska na wolnosci

Og0rek • 2019-11-23, 01:24
Witam zapewne wszyscy kojarzycie sadyste jakim jest Rafal B.
od dwóch miesięcy jak nie więcej jest on na wolności,dziwne że nikt o tym nie mówi.Z tego co rafał codziennie dodaje na swoje relacje na instagramie można wywnioskować że ma się bardzo dobrze,imprezuje i caly czas jezdzi po Polsce.







Uwaga! Drastyczne nagranie z tego zdarzenia!








spijay13

2019-11-23, 12:34
On może mieć k***a 8 głów i 20 kapturów w padam w furie jak widzę ten pusty j***ny dzban a ten filmik wzystko napędza WIęc Rafal.B jeśli to przeczytasz szykuj się bo trochę sobie potańczysz pod oponami.

dżonyłojlker

2019-11-23, 12:55
Robertuss napisał/a:

Sk***ysyn żeby zdechł



To już Twój kolejny nienawistny wpis - weź się synek napij jakiejś waleriany czy coś.
Ziomek wyświadczył tylko kundlowi przysługę, widać że pies był umierający, a Ty to przeżywasz jak klepnięta w dupę lala.

poligon6

2019-11-23, 13:01
BooooomHeadshot napisał/a:

Piwo przez missclick. Jaki ty jesteś pie**olnięty. W takim przypadku dzwoni się na policję, a ona zapewne przysyła weterynarza, z którym dany samorząd ma umowę i on zabiera takie zwierzę. Niestety trafiają się takie bezmózgi jak ty o ten pajac powyżej, którym się wydaje, że robią dobrze. Miej nadzieję, że ktoś z twojej rodziny nie straci przytomności na drodze, bo jakiś bohater postanowi wyeliminować zagrożenie w taki sam sposób.



Nie zesraj się. Za pare minut mogła jechać rodzina samochodem i niebezpiecznie hamować, mógł uratować komus życie

Og0rek napisał/a:

Dzbanie j***ny,ten pies nie lezal na drodze tylko szedl ulicą! zobacz sobie materiał z UWAGA na youtubie o tym!
Ten pies miał równiesz właściciela!




Kolejna p*zda się rozpruła, psy nie chodzą bez opieki ulicą, dobrze że rozjechał bo stwarzał zagrożenie.

pawlo884 napisał/a:

Wiesz, najpierw pies czy kot potem dziecko a dalej Twoja żona matka babcia. Jak taki zobaczy że jest bezkarny to będzie przesuwał granice...



Czyli ktoś jak zapalił skręta zaraz będzie here wstrzykiwał. Porównania z dupy.

tomek1491

2019-11-23, 13:04
someone1 napisał/a:

hahahhahaha a ja dostalem piatke w zawisach za bombe na gosciu ktory bił rórke o czym my mowimy ,krzywda adekwatna do zbrodni ,z tym ,ze ja jakol malolat lewy bo"hero" chiclaem wypasc dobrze a dostalem po dupie i od policji i od sadu , a gosc tego pokroju z takim naglosnieniem sprawy jeszcze daje zdjecia z melanzy ,brzydze sie takim scieerem szkoda ,ze nie mialem okazji spotkac tego kolezki ,naprawde to nie jest kwestia chwalenia sie czy udowadniania osobom z internetu ktorych na oczy nie zobacze co to nie ja ,ale naprawde mialby problem . to jest kategorria najgorszego scierwa jakie moze byc taki manaus in poland.



Jeśli jest tak jak mówisz to szanuję, sam dostałem zawiasy bo przyj***łem niedoszłemu teściowi, który naj***ny uderzył moją dziewczynę i jej matkę, dostał strzał, zakręcił się na nodze i wj***ł w stół. Najlepsze, że po wszystkim wszystko i wszyscy byli przeciw mnie, nawet prawdziwe ofiary, mam nadzieję, że je nadal napie**ala :)

niefartt

2019-11-23, 13:05
zabijemy ci k***o rodzine i poczekamy kiedy bedziesz miał dzieci i bedziemy je rozjeżdzać tirem

Robertuss

2019-11-23, 13:07
patitati napisał/a:

To już Twój kolejny nienawistny wpis - weź się synek napij jakiejś waleriany czy coś.
Ziomek wyświadczył tylko kundlowi przysługę, widać że pies był umierający, a Ty to przeżywasz jak klepnięta w dupę lala.



A co to k***a,przepraszam sympatia czy sadistic??

poligon6

2019-11-23, 13:11
Robertuss napisał/a:

A co to k***a,przepraszam sympatia czy sadistic??



LOL grożenie komuś smiercia jest karalne, w tym przypadku adresat jest znany. Wiec prujcie się dalej p*zdeczki to koles moze na was zarobić.

krasnal_hałabała

2019-11-23, 13:32
Ja pie**olę, zabić psa dla zabawy, co trzeba mieć we łbie? chyba tylko poligon wie.

bakus1233

2019-11-23, 13:45
tomek1491 napisał/a:

Jeśli jest tak jak mówisz to szanuję, sam dostałem zawiasy bo przyj***łem niedoszłemu teściowi, który naj***ny uderzył moją dziewczynę i jej matkę, dostał strzał, zakręcił się na nodze i wj***ł w stół. Najlepsze, że po wszystkim wszystko i wszyscy byli przeciw mnie, nawet prawdziwe ofiary, mam nadzieję, że je nadal napie**ala



Nie pomaga się kobietom, bo to właśnie tak się kończy. Z drugiej strony co miałeś zrobić?
Dobrze, że z nią nie jesteś po tym jak Cię potraktowała.

kubek_11

2019-11-23, 13:49
Spotkam gnoja łeb urwe :!:

NataliaW

2019-11-23, 14:05
O was internetowi napinacze i o tym co wy to nie zrobicie, można napisać
Kozaki w necie p*zdy w swiecie

Mamciewdupie

2019-11-23, 14:09
Morderca? Zamordować to można człowieka, a zwierzę najwyżej zabić. Przez tą ciągłą humanizację zwierząt "pieski, kotki, świnki, krówki" za niedługo zj***ni pseudo-ekolodzy (ekologiem żeby być to trzeba mieć skończone studia) i pseudo-obrońcy praw zwierząt doprowadzą, że jak będę chciał zabić "kurczaczka" na obiad to skończę w pierdlu. Oczywiście, że jest różnica między zwierzęciem domowym, a hodowlanym, ale nie upadajmy na głowę. Facetowi należy się kara adekwatna do bezpośredniego zabicia psa, a nie quasi-pso-człowieka zjeby.

poligon6

2019-11-23, 14:12
Mamciewdupie napisał/a:

Morderca? Zamordować to można człowieka, a zwierzę najwyżej zabić. Przez tą ciągłą humanizację zwierząt "pieski, kotki, świnki, krówki" za niedługo zj***ni pseudo-ekolodzy (ekologiem żeby być to trzeba mieć skończone studia) i pseudo-obrońcy praw zwierząt doprowadzą, że jak będę chciał zabić "kurczaczka" na obiad to skończę w pierdlu. Oczywiście, że jest różnica między zwierzęciem domowym, a hodowlanym, ale nie upadajmy na głowę. Facetowi należy się kara adekwatna do bezpośredniego zabicia psa, a nie quasi-pso-człowieka zjeby.



Dokładnie, w tym przypadku musi zapłacić właścicieklom za zniszczenie ich własności, a właściciele mandat za wałęsanie się psa bez opieki.

Og0rek

2019-11-23, 14:25
Mamciewdupie napisał/a:

Morderca? Zamordować to można człowieka, a zwierzę najwyżej zabić. Przez tą ciągłą humanizację zwierząt "pieski, kotki, świnki, krówki" za niedługo zj***ni pseudo-ekolodzy (ekologiem żeby być to trzeba mieć skończone studia) i pseudo-obrońcy praw zwierząt doprowadzą, że jak będę chciał zabić "kurczaczka" na obiad to skończę w pierdlu. Oczywiście, że jest różnica między zwierzęciem domowym, a hodowlanym, ale nie upadajmy na głowę. Facetowi należy się kara adekwatna do bezpośredniego zabicia psa, a nie quasi-pso-człowieka zjeby.



japie**ole jaki z ciebie kretyn jest,tu nie chodzi tylko o zabicie czyjegoś członka rodziny,ale i samo torturowanie go i chwalenie się w tym internecie.Ten gość jest ewidentnie psycholem,ten pies miał właściciela na nagraniu widać że to jest wieś a psy które są mądre bardzo często są wypuszczane bo potem i tak wracają do swojego właściciela.

poligon6 napisał/a:

Dokładnie, w tym przypadku musi zapłacić właścicieklom za zniszczenie ich własności, a właściciele mandat za wałęsanie się psa bez opieki.



Pies to nie jest rzecz materialna.

dżonyłojlker

2019-11-23, 14:35
kubek_11 napisał/a:

Spotkam gnoja łeb urwe



Łooo k***a, drugi post w ciągu siedmiu lat i już tak mocne słowa.

Siostro! Lekarza! Pacjentowi się c**a otworzyła!

:mrgreen: