18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca pieska na wolnosci

Og0rek • 2019-11-23, 01:24
Witam zapewne wszyscy kojarzycie sadyste jakim jest Rafal B.
od dwóch miesięcy jak nie więcej jest on na wolności,dziwne że nikt o tym nie mówi.Z tego co rafał codziennie dodaje na swoje relacje na instagramie można wywnioskować że ma się bardzo dobrze,imprezuje i caly czas jezdzi po Polsce.







Uwaga! Drastyczne nagranie z tego zdarzenia!








Lukkass07

2019-11-23, 09:45
spijay13 napisał/a:

k***a jakim cudem ? on chodzi na wolności i nikt ch*ja nie odj***ł podajcie mi jego adres albo cokolwiek żeby go odnaleźć!!!! ROZKUwie Mu łeb!!!



Zapraszam Syców dolnośląskie, miałem okazję pracować z nim aczkolwiek nie przypuszczałem, że jest tak zjebamym deklem, każdy z nas brał go na miękko, jakby człowiek wiedział wcześniej..

Robertuss

2019-11-23, 09:47
Zawsze sezonowca poznaje się po nogach,widać ch*j nigdy nie robi nóg i już wiadomo że by zjechał po sredniej lotce w pysk :mrgreen:

zbynekmaslanka

2019-11-23, 09:55
Gdzieś wyżej było napisane ze pochodzi z Sycowa. Wstyd dla całej miejscowości (wcale nie takiej małej -10 tys mieszkańców) że wydała pod swoją nazwą takie coś. Myślałem ze z jakiejś zapadłęj wsi gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarłą .... poważnie.

żmij

2019-11-23, 10:10
zbynekmaslanka napisał/a:

wydała



Zrobiłeś błąd w słowie "wydaliła". Gówno się wydala, nie wydaje. Ale cóż, widać Syców dupiaty.

Og0rek

2019-11-23, 10:18
poligon6 napisał/a:

Rozjechał psa bo bydle leżało na drodze i stwarzało zagrożenie na drodze. Pewnie nie pierwszy raz tam leżało. swoją drogą jakby jakis kundel stwarzał zagrozenie czy to na drodze czy dla ludzi też bym likwidował zagrożenie.
To że jest debilem i wrzucił to do nety świadczy tylko o tym że jest półmózgiem. Chyba się nie orientowal ilu jest teraz ludzi co psom dupska lizom i piesek dla nich jest całym światem.



Dzbanie j***ny,ten pies nie lezal na drodze tylko szedl ulicą! zobacz sobie materiał z UWAGA na youtubie o tym!
Ten pies miał równiesz właściciela!



Tutaj macie urywek gdzie mozna zobaczyc jak ten pies wcale nie lezy a idzie spokojnie ulicą

Wiewór

2019-11-23, 10:19
Co się dziwić. Polska to kraj popie**olony. Facet który zapie**alał przez wieś i zabil cała rodzinę rowerzystów dostał 4 lata a koleś który bmw zabił ojca na spacerze na pasach nawet nie siedzi w areszcie w oczekiwaniu na osadzenie.
W Polsce nie istnieje żadna sprawiedliwość. Cały wymiar sprawiedliwości to fikcja. To jest kraj teoretyczny.

Speakerninja

2019-11-23, 10:24



Ja pie**ole jakie napinacze korzenne

Lolekmko11

2019-11-23, 10:26
Ci którzy chętni możemy się zgadać w następny weekend i podjechać do sycowa. Napewno go znajdziemy i porozmawiamy z typem. I przy okazji jebniety coś na harfa. Jak coś to priv

woytasw

2019-11-23, 10:29
Tyle siana na zdjęciu a musiał u Bodzia jako kierowca zasuwać -nie wiedziałem, że tyle tam zarabiają :)

zbynekmaslanka

2019-11-23, 10:37
@UP odnosnie tego filmu TVN. Obejrzyjcie sobie filmy o tym "jaka była geneza" morderców/"seryjnych morderców", wielu z nich torturowało zwierzęta na początku pozniej zabrali się za "realizowanie swoich fantazji" też na ludziach.

Krzysztof666

2019-11-23, 11:03
Frajer nic dodać nic ująć

niemamskarpet.

2019-11-23, 11:28
słuchajcie, ja też uważam że bezmyślne krzywdzenie zwierząt to zwykłe sk***ysyństwo ale przyznajcie, że psiarze i kociarze mają naj***ne we łbach z tymi zwierzętami i przenoszą jakieś braki w miłości na czworonogi a to raczej podchodzi pod chorobę psychiczną, pies to pies, liże sobie jaja i dupę innym psom a kot na surowo może wpie**alać brudne myszy a nie k***a polędwice w 5 smakach .....

pawlo884

2019-11-23, 11:42
niemamskarpet. napisał/a:

słuchajcie, ja też uważam że bezmyślne krzywdzenie zwierząt to zwykłe sk***ysyństwo ale przyznajcie, że psiarze i kociarze mają naj***ne we łbach z tymi zwierzętami i przenoszą jakieś braki w miłości na czworonogi a to raczej podchodzi pod chorobę psychiczną, pies to pies, liże sobie jaja i dupę innym psom a kot na surowo może wpie**alać brudne myszy a nie k***a polędwice w 5 smakach .....



Wiesz, najpierw pies czy kot potem dziecko a dalej Twoja żona matka babcia. Jak taki zobaczy że jest bezkarny to będzie przesuwał granice...

parolpl

2019-11-23, 12:02
@pawlo
dokładnie, jakby ci wyżej oglądali wywiady/dokumenty z mordercami to wiedzieliby, że zazwyczaj zaczyna się to niewinnie (są wyjątki). Właściwie to dręczenie zwierząt jest tylko jednym z symptomów wyrastania na mordercę. Bo oprócz tego może to toksyczne środowisko (rodzinne, koleżeńskie itp.), jakieś traumatyczne przeżycie, albo od razu z grubej rury (w przypadku srogich psycholi np. zwykła fascynacja śmiercią czy z nudów). Z drugiej strony wcale to nie oznacza że musi zostać mordercą. Część ludzi boi się przekroczyć tą granice między zwierzęciem, a człowiekiem (z różnych powodów) i swoją agresję (wynikającą z kompleksów) wyładowują tylko na zwierzętach.

grudzin7

2019-11-23, 12:02
someone1 napisał/a:

hahahhahaha a ja dostalem piatke w zawisach za bombe na gosciu ktory bił rórke o czym my mowimy ,krzywda adekwatna do zbrodni ,z tym ,ze ja jakol malolat lewy bo"hero" chiclaem wypasc dobrze a dostalem po dupie i od policji i od sadu , a gosc tego pokroju z takim naglosnieniem sprawy jeszcze daje zdjecia z melanzy ,brzydze sie takim scieerem szkoda ,ze nie mialem okazji spotkac tego kolezki ,naprawde to nie jest kwestia chwalenia sie czy udowadniania osobom z internetu ktorych na oczy nie zobacze co to nie ja ,ale naprawde mialby problem . to jest kategorria najgorszego scierwa jakie moze byc taki manaus in poland.



Zamiast zawiasów mogli dać ci słownik, moze coś by z tego wyszło :roll: