18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Morderca 5-latki może wyjść na wolność

Iquid • 2015-10-15, 14:51
31-letni Mariusz L., który w kwietniu zamordował swoją 5-letnią córkę Milenę, zdaniem biegłych "nie zagraża bezpieczeństwu ani porządkowi publicznemu" - informuje "Gazeta Krakowska".

Cytat:


Biegli psychiatrzy stwierdzili, że Mariusz L. w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny (czyli nie popełnił przestępstwa) i może wyjść na wolność. Biegli przez cztery tygodnie obserwowali L., który w kwietniu br. wypisał się z detoksu w jednym z gdańskich szpitali, odebrał córkę z przedszkola, zabrał ją na spacer do parku, gdzie zmasakrował jej główkę kamieniem.

Prokuratura osłupiała na widok tej ekspertyzy.

"Jeżeli zespół biegłych twierdzi, że ta osoba nie zagraża społeczeństwu, to mamy sytuację, w której prokurator będzie musiał umorzyć postępowanie i uchylić środek zapobiegawczy np. aresztowanie tymczasowe" - mówi "Gazecie Krakowskiej" Janusz Kaczmarek, były prokurator krajowy.

Są jeszcze dwie możliwości, by zatrzymać mordercę w areszcie. Prokuratura może powołać nowych biegłych i powtórzyć badanie, jeśli uzna, że opinia, którą otrzymała, jest "niejasna bądź niepełna". Ponadto matka dziewczynki, jako poszkodowana, może złożyć do sądu zażalenie na decyzję o wypuszczeniu L. na wolność.



Źródło:
interia.pl

nowynick

2015-10-15, 15:57
mam info dla Panów Konwojentów. Ten "człowiek" planuje ucieczkę przed najbliższą rozprawą! ;)

mygyry

2015-10-15, 18:44
I właśnie dlatego lincz nie jest taki zły

bloodwar

2015-10-15, 21:12
Podejrzewam, że jak go wypuszczą to jego śmierć będzie jednym z najbardziej brutalnych samobójstw w historii Gdańska :)

Toolpa

2015-10-15, 21:32
To ja już wiem dlaczego nie zamykają naszych polityków. Oni są k***a niepoczytalni!

hfbnmiuytp

2015-10-15, 23:01
Ja pie**olę haha xD Na głównej był temat o tym, że zamknęli kibica chyba na 1 miesiąc bo krzyczał "j***ć arabów", a mordercę dziecka puszczają na wolność. Polska pod rządami PO...

ProVVe

2015-10-15, 23:05
hfbnmiuytp napisał/a:

Ja pie**olę haha xD Na głównej był temat o tym, że zamknęli kibica chyba na 1 miesiąc bo krzyczał "j***ć arabów", a mordercę dziecka puszczają na wolność. Polska pod rządami PO...




Hahah k***a o tym samym pomyślałem... Lecą na główną te j***ne absurdalne wyroki

Hrabia Drapula

2015-10-16, 00:01
tak,tak pisiory zmienią wszystko
a ten szczur pewnie w kanałach będzie musiał się chować bo pewnie znajdzie się wielu niepoczytalnych

józekdeluxe

2015-10-16, 08:53
Niech to wejdzie na główną. :homer:

IOI

2015-10-16, 10:28
powinni podac imiona i nazwiska tych 'bieglych', niech ludzie wiedza komu zawdzieczaja takie akcje.

Volfodzio

2015-10-16, 13:46
Pff, przecież to standard w tym kraju, tylko pismakom nie chce się dupy ruszyć, żeby opisać każdy taki przypadek. Wyroki po kilkanaście - kilkadziesiąt lat dostają tylko ci, którzy po prostu chcą żyć w więzieniu, bo na wolności się nie odnajdują. Każdy inny przestępca będzie garował kilka latek lub kilka latek na pół, za dobre sprawowanie. Specjalnie piszę przestępca, bo Kowalski za uj***nie państwu kilkuset pln podatku od gruntu/auta/spadku będzie gnił w najgorszym pierdlu nawet i do śmierci.

korinogaro

2015-10-16, 15:32
To ja nie mogłem dostać pozwolenia na pistolet na race bo k***a nie, mimo że nie mam wykroczenia, przestępstwa a nawet j***nego mandatu na koncie a on rozj***ł własnemu dziecku mózg i spoko, nie zagraża społeczeństwu...

Pankracy_Młot

2015-10-16, 15:48
@korinogaro on też raczej nie ma pozwolenia na broń :D jesteś na sadolu to się nie dziw ,że nie dostałeś pozwolenia, psycholog wyczuł pismo nosem :D D

xhgfhgf

2015-10-16, 15:51
Jeśli facet atakuje tylko własne potomstwo, nie stanowi zagrożenia.

Proste

Simon2020

2015-10-16, 15:55
xhgfhgf napisał/a:

Jeśli facet atakuje tylko własne potomstwo, nie stanowi zagrożenia.

Proste



Proste to powinnaś wyłapywać przy każdym opuszczeniu kuchni