18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moosh

~Velture • 2018-02-13, 07:55
Bo żarcie się je a nie chwali w necie fociami tego co za kilka godzin i tak wyjdzie z drugiej strony. 8-)


nowynick

2018-02-14, 08:42
:roll:

może dlatego najlepiej gotować samemu?

szadziu

2018-02-14, 16:40
janlew napisał/a:


Zj***na moda że w ogóle stroją to żarcie jak by miało finalnie na bal trafić, a nie do klopa. Im bardziej ch*jowa kucharka i zj***ne żarcie, tym bardziej wystrojone.

Obrazek



typowy bełkot cebulaka który w dupie był i gówno widział, nie dziwie się że kawalek miesa w panierce i ziemniaki to dla ciebie wyżyny kulinarne. spróbuj kiedyś zjeść coś za wiecej niz 100 zł i się wtedy wypowiedz parchu.

mesjans

2018-02-14, 17:20
Chciałem wrzucić pod tym filmem gifa w komentarzu ale chyba nie umiem przez co wrzuciłem pusty komentarz, chciałem go usunąć ale też nie umiałem więc zostawiłem. A co najlepsze na dzień dzisiejszy dostałem 16 piw. Czyżby nieudolność owocuje tu piwem?

~Velture

2018-02-14, 17:32
mesjans napisał/a:

Chciałem wrzucić pod tym filmem gifa w komentarzu ale chyba nie umiem przez co wrzuciłem pusty komentarz, chciałem go usunąć ale też nie umiałem więc zostawiłem. A co najlepsze na dzień dzisiejszy dostałem 16 piw. Czyżby nieudolność owocuje tu piwem?


Wrzuciłeś 2 gify od razu i dalej są więc nie pie**ol, że pusty komentarz.

Tarab85

2018-02-14, 17:37
HiHtitmamnan napisał/a:


A skąd ty możesz wiedzieć jak było robione jedzenie ze zdjęcia? Równie dobrze ktoś mógł się spuścić do twojej mizerii, a ty wpie**alasz ją aż ci się uszy trzęsą i jesteś taki dumny, bo masz kolejne zdjęcie na insta do kolekcji.


Bo to widać. Pogotuj sam, popróbuj to zaczniesz zauważać np. jaka jest różnica kolorystyczna pomiędzy smażeniem w smalcu, a smażeniem w oleju.

szadziu napisał/a:



typowy bełkot cebulaka który w dupie był i gówno widział, nie dziwie się że kawalek miesa w panierce i ziemniaki to dla ciebie wyżyny kulinarne. spróbuj kiedyś zjeść coś za wiecej niz 100 zł i się wtedy wypowiedz parchu.


Cena nie ma tu nic do rzeczy. Jak wiesz, gdzie szukasz to i za 20 złotych znajdziesz super jedzenie. Jak nie wiesz, to za 500 złotych dostaniesz ładnie ozdobionego trampka zamiast kotleta.

janlew

2018-02-16, 10:49
szadziu napisał/a:

typowy bełkot cebulaka który w dupie był i gówno widział, nie dziwie się że kawalek miesa w panierce i ziemniaki to dla ciebie wyżyny kulinarne. spróbuj kiedyś zjeść coś za wiecej niz 100 zł i się wtedy wypowiedz parchu.



Hahaha, a widzisz, właśnie po takim podejściu poznać parcha i biedaka śmierdzącego czosnkiem i cebulą od pokoleń. Cham będzie chamem, nawet jak się przystroi w piórka.
Jem pajacu bez przerwy po świecie, bo dużo latam w robocie. I w zwykłym Hiszpańskim cider-housie, jadłem pyszną skorpenę, podaną byle jak, bo nie trzeba nic więcej. To po prostu pyszna ryba, ale twoje 100zł to możesz dać napiwku. Tyle że co z tego, i tak wolę świeżego karpia hodowanego na piasku.
We Francji zaś już kilka razy namówili mnie na tę swoją gęsią wątróbkę, i to pod różnymi postaciami. Zawsze przystrojona, niczym k***a na bal. I za każdym razem ch*jowa, i nic jej wysoka cena nie pomaga. Tak, wolę zwykłą naszą z cebulką.
I nie muszę udawać że jest inaczej, "bogaczu" ze stówką na obiad, co by nawet kurczaka od kapłona nie odróżnił.