18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Montaż trampoliny

CrazyEdek • 2021-01-10, 19:19
Trafił nawet.


Halman

2021-01-10, 19:23
do kosztów trampoliny doliczy wymianę szyby.

35i

2021-01-10, 19:28
Czytany po hiszpańsku, napis na bluzie, wyjaśnia wszystko.

pro_avenger

2021-01-10, 20:07
Walił w spreżynę aby ładnie weszła i się udało

Znawca_Cipek

2021-01-10, 20:15
Z dwojga zlego, niech sie cieszy, ze to pie**olnelo teraz, a nie pozniej.

DzidaZawodnik

2021-01-10, 21:00
Znawca_Cipek napisał/a:

Z dwojga zlego, niech sie cieszy, ze to pie**olnelo teraz, a nie pozniej.



Co za różnica?

mygyry

2021-01-10, 21:58
Kto składał trampolinę ten wie jakie wk***iające jest zakładanie tych j***nych sprężyn

Tobiahus96

2021-01-10, 22:33
petru23 napisał/a:

k***a, jaki salon



Na biednego nie trafiło

juderaus

2021-01-10, 23:38
Co to jest ołfak?

seeed71

2021-01-10, 23:49
petru23 napisał/a:

k***a, jaki salon



Zawsze się zastanawiałem jak to jest,że amerykanie mają takie duże domy. Ten salon jest większy niż 2 mieszkania w Polsce.
Skąd oni tyle kasy na to mają?

mygyry

2021-01-11, 07:54
seeed71 napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem jak to jest,że amerykanie mają takie duże domy. Ten salon jest większy niż 2 mieszkania w Polsce.
Skąd oni tyle kasy na to mają?



Wydaje się, u nas też zmienia się koncepcja budowania z piętrowych na parterowe z otwarta przestrzenią i taki domek 150m2 w parterze wygląda, że ma ogromny salon z kuchnią, ponadto kiedyś robiło się kilka pokoi, bo goście, bo dzieci się ożenią itd a teraz ch*ja pokoi robi się pod ilość domowników a reszta przestrzeni otwarta.
A mieszkań w wylęgarniach zwanymi blokami to nie ma co porównywać...

Qunda

2021-01-11, 09:56
W sylwestra byłem, po kilku latach u ciotki w bloku. Mieszka tam jak tylko pamiętam. Mają, już co prawda dorosłe 2-woje dzieci, oni swoje rodziny. Pamiętam że był tam jeden pokoik mały gdzie kuzyn pomieszkiwał. Starzy jego w dużym pokoju kuchnia i dzielona łazienka. Kibel, a za ściana wanna. Po tych latach przebili mur w kiblu i zrobili jedno pomieszczenie, a z tego małego pokoiku powiększyli kuchnie. Wuj się śmiał że ciotkę teraz obserwuje z fotela i widzi co robi, czy się nie opie**ala :-D

walkerkox

2021-01-11, 21:59
mygyry napisał/a:

Wydaje się, u nas też zmienia się koncepcja budowania z piętrowych na parterowe z otwarta przestrzenią i taki domek 150m2 w parterze wygląda, że ma ogromny salon z kuchnią, ponadto kiedyś robiło się kilka pokoi, bo goście, bo dzieci się ożenią itd a teraz ch*ja pokoi robi się pod ilość domowników a reszta przestrzeni otwarta.
A mieszkań w wylęgarniach zwanymi blokami to nie ma co porównywać...




Otóż nie. To po prostu jest dom wynajmowany przez kilku dzianych streamerów, założyli sobie jakąś tam spółkę i robią filmiki na jewtuba.

mygyry

2021-01-12, 07:51
walkerkox napisał/a:

Otóż nie. To po prostu jest dom wynajmowany przez kilku dzianych streamerów, założyli sobie jakąś tam spółkę i robią filmiki na jewtuba.



Co to ma do rzeczy? Ja mówię w jakiej koncepcji jest wybudowany to do czego go ktoś wynajmuje kompletnie nie zmienia faktu w jakim układzie właściciel go wybudował...