18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monologi Waginy na feministycznym indeksie

brambor.front • 2019-07-03, 23:42
Postępująca rewolucja zaczyna zjadać swoje dzieci.

Women’s Resource Center z Uniwersytetu Wschodniego Michigan zdecydowało o zaprzestaniu wystawiania manifestu feministycznego "Monologi waginy".
Powód?
Przedstawiona w Monologach wersja feminizmu wyklucza niektóre kobiet, a konkretnie te z penisami.

Więcej o tej absurdalności w niedługim artykule na
nczas(.)com
artykuł pt. Feministki zatłuką się własną pięścią.

Jako jeden ze smaczków przywołam tłumaczenie oświadczenia wspomnianej organizacji:
"... kwestionować system i struktury nieustającej nierówności."

Żeby nie było, że to polskiego ciemnogrodu jakiś wymysł poniżej namiary na artykuł na hamerykańskim portalu
mlive(.)com
artykuł pt. EMU group ends 'The Vagina Monologues,' citing exclusion of some women

Takie moje spostrzeżenie.

Pamiętacie prof. Płatek i jej stwierdzenie, że w związkach jednopłciowych rodzą się dzieci.





Możliwe, że niesłusznie ją wyśmiewaliśmy, a ona już wiedziała o czymś, o czym my ciemnogrodzianie jeszcze nie.

Gdyż, w przypadku "klasycznej" homoseksualności dwóch biologicznych kobiet lub dwóch biologicznych mężczyzn, niemożliwym jest posiadanie potomstwa w drodze biologicznej relacji seksualnej.
Lecz teraz , gdy płeć można zmieniać deklaratywnie w ramach labilności płciowej, czyli można być kobietą z penisem i facetem z waginą, to okazuje się że związki homoseksualne mogą, nie łamiąc zasad biologii, posiadać potomstwo.

LuzaQ

2019-07-04, 00:18

TB303

2019-07-04, 00:37
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, i szczerze mówiąc - mam to gdzieś.

Loaloa

2019-07-04, 05:50
Kołtuny tak już mają. Jeśli czegoś nie ma w modlitewniku, nie przyjmują tego do wiadomości.

El_Chapo

2019-07-04, 06:49
To, że legalnie można sobie wybrać płeć, tożsamość płciową czy jakby inaczej jeszcze to nazwać, nie zmienia tego, że biologicznie "kobieta z penisem" to dalej mężczyzna i mogą sobie k***a mówić o tym wszędzie ale prawda nie zmienią.
W historii było już dużo poj***nych rzeczy legalnych, ale prawda pozostaje taka sama, urodziłeś się z fiutem to jesteś chłop a jak uważasz, jesteś babą to jesteś po prostu poj***ny :)

poligon6

2019-07-04, 07:21
Lewactwo jest tak durne, ze starcza na nie pól-Korwina. Intelektualnie dorównywują chłopcom z ONR-u, a wiarą w swoje bzdety typu ze homosexualizm jest normalny albo że istnieja 63 płcie, dorównują oszolomom z Frondy.

Jeżeli postulaty takich zjebów zostały zrealizowane na zachodzie np malzeństwa i adopcja, to z kondycja umysłową zachodu jest cos nie tak. Promil zjebów narzucił swoja wole całemu społeczeństwu. Rozumiem włażenie w dupę ciapkom, to liczny elektorat, ale jakiś 0,5% zjebów spot szyldu LBGT?

Swinkwizytor

2019-07-04, 07:31
poligon6 napisał/a:

Lewactwo jest tak durne, ze starcza na nie pól-Korwina. Intelektualnie dorównywują chłopcom z ONR-u, a wiarą w swoje bzdety typu ze homosexualizm jest normalny albo że istnieja 63 płcie, dorównują oszolomom z Frondy.
Jeżeli postulaty takich zjebów zostały zrealizowane na zachodzie np malzeństwa i adopcja, to z kondycja umysłową zachodu jest cos nie tak. Promil zjebów narzucił swoja wole całemu społeczeństwu. Rozumiem włażenie w dupę ciapkom, to liczny elektorat, ale jakiś 0,5% zjebów spot szyldu LBGT?



Ale o co chodzi bo nie rozumiem. Lgbtrtvagd i ch*j wi co jeszcze mi i mojej rodzinie w niczym nie zagraża. Robienie z tego marginesu jakiegoś problemu i toczenie z nim wojny jest głupsze od płaskoziemcow. Poprostu trzeba ignorować to sie nazywa tolerancja.

poligon6

2019-07-04, 08:05
Swinkwizytor napisał/a:

Ale o co chodzi bo nie rozumiem. Lgbtrtvagd i ch*j wi co jeszcze mi i mojej rodzinie w niczym nie zagraża. Robienie z tego marginesu jakiegoś problemu i toczenie z nim wojny jest głupsze od płaskoziemcow. Poprostu trzeba ignorować to sie nazywa tolerancja.



Tylko ten margines narzuca swoja narracje jakby to była przynajmniej klasa robotnicza lub srednia. Ignoruje sado-macho koprofili, dendrofili i inne wynalazki, bo siedzą i robia swoje, nie pchają się do szkół by promować swoje dewiacje. Gdyby pedalstwo robiło podobnie miałbym gdzies że mieszają sobie ogonem w dupie.

mygyry

2019-07-04, 08:08
Swinkwizytor napisał/a:

Ale o co chodzi bo nie rozumiem. Lgbtrtvagd i ch*j wi co jeszcze mi i mojej rodzinie w niczym nie zagraża. Robienie z tego marginesu jakiegoś problemu i toczenie z nim wojny jest głupsze od płaskoziemcow. Poprostu trzeba ignorować to sie nazywa tolerancja.



Kiedyś tak mówili o komunizmie, nazizmie i innych ideologiach.
Gdyby to było ignorowane to się bym z tobą zgadzam, jednak mamy sytuacje w których koncerny zwalniają ludzi za poglądy przeciwne, w miastach przyjmuje się przepisy uwględniające ich pie**olenie, mało tego nawet na szczeblu unii europejskiej również przyjmowane są różne dyrektywy w tym kierunku, pie**oląc o postępie i tolerancji.
Więc nie pie**ol mi farmazonów o ignorowaniu i braku zagrożenia.

Swinkwizytor

2019-07-04, 08:22
Serio ale jakie widzicie zagrożenia konkretnie. Jezeli mowisz o ikea to cos tam pierdzieli w wiadomosciach ale jak jest naprawde niech wypowie sie sad w ostatecznym wyroku bo info w tv jest ch*ja warte. Dyrektywy dekrety i jakies pie**oly to jest przecież smieszne.

nowynick

2019-07-04, 08:23
Pierwsze słyszę o jakiś monologach waginy i wisi mi czy to wystawiają czy nie

mygyry

2019-07-04, 08:29
Swinkwizytor napisał/a:

Serio ale jakie widzicie zagrożenia konkretnie. Jezeli mowisz o ikea to cos tam pierdzieli w wiadomosciach ale jak jest naprawde niech wypowie sie sad w ostatecznym wyroku bo info w tv jest ch*ja warte. Dyrektywy dekrety i jakies pie**oly to jest przecież smieszne.



Akurat dyrektywy unijne mają konkretny wpływ na wszystko co cię otacza, również na ceny w sklepach czy ceny prądu, który wyj***ło w górę, bo przyjęli dyrektywy o ekologii, ty nie rozumiesz, że tego typu zmiana są robione małymi kroczkami? za kilka lat będziesz pie**olił "czemu nikt nie był przeciw"
Nikt nic gejom nie robił, mogą sobie żyć i w swoim zaciszu pie**olić się z kim chcą i serdecznie nic mnie to nie obchodzi natomiast obecnie jeszcze tylko otwierając lodówkę nie słyszę o gejach lesbach i ich walce o ch*j wie jaką tolerancję.

poligon6

2019-07-04, 08:30
Swinkwizytor napisał/a:

Serio ale jakie widzicie zagrożenia konkretnie. Jezeli mowisz o ikea to cos tam pierdzieli w wiadomosciach ale jak jest naprawde niech wypowie sie sad w ostatecznym wyroku bo info w tv jest ch*ja warte. Dyrektywy dekrety i jakies pie**oly to jest przecież smieszne.



Na zachodzie ludzie już traca prace za krytykowanie LBGT, wiec kotus nie czaruj nam tutaj. Raka najlepiej zwalczać w początkowym stadium. To jest metoda salami, kroi sie po plasterku, az w końcu budzisz się w swiecie gdzie tracisz robote bo zacytowałeś jakąs zmurszała księge.

Swinkwizytor

2019-07-04, 08:31
Słuchajcie uważnie bo już nie powtórzę. Przez reszte mojego zycia planuję wstawac rano, całować żonę, zarabiac kase, spędzać wolny czas z córkami, najebac sie od swieta ze szwagrem. Cieszyc sie życiem. Żadne unie i lgbt i rzady tego nie zmienia. Wiec się ogarnijcie i do apteki po stoperan bo śmierdzi.

poligon6

2019-07-04, 08:33
Swinkwizytor napisał/a:

Słuchajcie uważnie bo już nie powtórzę. Przez reszte mojego zycia planuję wstawac rano, całować żonę, zarabiac kase, spędzać wolny czas z córkami, najebac sie od swieta ze szwagrem. Cieszyc sie życiem. Żadne unie i lgbt i rzady tego nie zmienia. Wiec się ogarnijcie i do apteki po stoperan bo śmierdzi.



Rozumiem ze do piwnicy gdzie mieszkasz nikt ci nie wejdzie. Co do dzieci to kto wie czy jakiś zboczeniec nie bedzie namawiał do zmiany płci jak w GB. No chyba ze sądzisz ze PiS bedzie rzadził do końca zycia, bo tyle pozytku z nich ze stopuja to dziadostwo.