18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monologi Waginy na feministycznym indeksie

brambor.front • 2019-07-03, 23:42
Postępująca rewolucja zaczyna zjadać swoje dzieci.

Women’s Resource Center z Uniwersytetu Wschodniego Michigan zdecydowało o zaprzestaniu wystawiania manifestu feministycznego "Monologi waginy".
Powód?
Przedstawiona w Monologach wersja feminizmu wyklucza niektóre kobiet, a konkretnie te z penisami.

Więcej o tej absurdalności w niedługim artykule na
nczas(.)com
artykuł pt. Feministki zatłuką się własną pięścią.

Jako jeden ze smaczków przywołam tłumaczenie oświadczenia wspomnianej organizacji:
"... kwestionować system i struktury nieustającej nierówności."

Żeby nie było, że to polskiego ciemnogrodu jakiś wymysł poniżej namiary na artykuł na hamerykańskim portalu
mlive(.)com
artykuł pt. EMU group ends 'The Vagina Monologues,' citing exclusion of some women

Takie moje spostrzeżenie.

Pamiętacie prof. Płatek i jej stwierdzenie, że w związkach jednopłciowych rodzą się dzieci.





Możliwe, że niesłusznie ją wyśmiewaliśmy, a ona już wiedziała o czymś, o czym my ciemnogrodzianie jeszcze nie.

Gdyż, w przypadku "klasycznej" homoseksualności dwóch biologicznych kobiet lub dwóch biologicznych mężczyzn, niemożliwym jest posiadanie potomstwa w drodze biologicznej relacji seksualnej.
Lecz teraz , gdy płeć można zmieniać deklaratywnie w ramach labilności płciowej, czyli można być kobietą z penisem i facetem z waginą, to okazuje się że związki homoseksualne mogą, nie łamiąc zasad biologii, posiadać potomstwo.

mygyry

2019-07-04, 08:35
Swinkwizytor napisał/a:

Słuchajcie uważnie bo już nie powtórzę. Przez reszte mojego zycia planuję wstawac rano, całować żonę, zarabiac kase, spędzać wolny czas z córkami, najebac sie od swieta ze szwagrem. Cieszyc sie życiem. Żadne unie i lgbt i rzady tego nie zmienia. Wiec się ogarnijcie i do apteki po stoperan bo śmierdzi.



Jak ci unia nasprowadza islamistów i zatwierdzi szariat to ze szwagrem napijesz się w piwnicy i o rurkach do napojów również zapomnij, bo wkrótce znikną. Rok w rok narzucane są kolejne nakazy i zakazy, lepsze i gorsze, poprawiające życie społeczne jak i te głupie i bezsensowne, myślisz że komuna albo nazizm weszła o tak jak pstryknięcie palców? To jest postępująca ideologia, która zdobywa kolejne tereny

Swinkwizytor

2019-07-04, 08:41
mygyry napisał/a:

Jak ci unia nasprowadza islamistów i zatwierdzi szariat to ze szwagrem napijesz się w piwnicy i o rurkach do napojów również zapomnij, bo wkrótce znikną. Rok w rok narzucane są kolejne nakazy i zakazy, lepsze i gorsze, poprawiające życie społeczne jak i te głupie i bezsensowne, myślisz że komuna albo nazizm weszła o tak jak pstryknięcie palców? To jest postępująca ideologia, która zdobywa kolejne tereny



Czyli co?! Tzn ze ziemia sie zatrzyma i zacznie kręcić w druga strone?! Czas coś z tym zrobić. Stoperan dla wszystkich.

~Velture

2019-07-04, 08:42
Cytat:

o rurkach do napojów również zapomnij


Czy ty właśnie, k***a, nazwałeś słomki do picia rurkami do napojów?

Swinkwizytor

2019-07-04, 08:52
Ideologia gender przejmie caly swiat a potem będą wysyłać w kosmos waginopenisarne statki do genderyzowania kosmitów. Ale sie marsjanie zdziwią i wtedy powiedzą "dlaczego nikt nieprotestowal"

poligon6

2019-07-04, 09:02
Velture napisał/a:

Czy ty właśnie, k***a, nazwałeś słomki do picia rurkami do napojów?



Może chce byc nowoczesny, ostatnio usłuszałem o takim pojeciu jak mikroprzemoc werbalna. Przykład. "Irena naawet bardzo dobrze prowadzi auto". W tym zdaniu jest zawarta mikroprzemoc bo sugeruje się ze kobiety sa gorszymi kierowcami poprzez uzycie słowa "nawet".

Ow...........an

2019-07-04, 12:19
Swinkwizytor napisał/a:

Czyli co?! Tzn ze ziemia sie zatrzyma i zacznie kręcić w druga strone?! Czas coś z tym zrobić. Stoperan dla wszystkich.



To jest kolejna rewolucja typu: "Rozpie**olmy wszystko, a na pewno nowe będzie lepsze," (a przynajmniej lepiej będzie pewnej mniejszości etnicznej)

1. Rewolucja antyfrancuska 1789 - 2 miliony ofiar z tego w Vandei 1 milion wymordowany jak Polacy na Wołyniu.
Hasło przewodnie: Wymordujmy monarchię, szlachtę i kler, a nowe na pewno będzie lepsze.

2. Rewolucja marksistowska - od 1917 - 200 milionów ofiar.
H.p: Wymordujmy właścicieli i kler, a nowe na pewno będzie lepsze.

3. Rewolucja genderowo-ekologiczno-marksistowska - ile ofiar? Zakładam, że docelowo przynajmniej 2 miliardy .
H.p.: Człowiek rakiem świata. Więc trzeba go wyeliminować przez homopropadandę, eutanazję, aborcję, broń biologiczną (HIV), "szczepienia", onkologię, zmianę płci, wojny itd.

Czy wiesz, że w przypadku 100% sodomii (czy jak kto woli homoseksualizmu) wystarczy jedno pokolenie aby gatunek ludzki przestał istnieć na świecie.

Jawne plany żydomasonerii mówią, że powinno być na świecie nie więcej niż 500-1000 milionów ludzi.
Czyli ok. 500-1000 niewolników ma pracować na utrzymanie jednego takiego łachudry.

Ale to pewnie wszystko plotki :)

Kacu63

2019-07-04, 15:03
Zeby geje czy lesby miały dziecko to trzeba użyć osoby spoza małzeństwa co tylko potwierdza ze homiki są zwyrolami. I jeszcze się tym chwalić :-?

EDIT:
zeby nie bylo:
niektorym hetero malzenstwom tez sie to zdarza wiec tak trzeba jak trzeba. no pech. ale homośki swiadomie decyduja sie na taką alternatywę.
kij im w dupy :krejzi:

mesjans

2019-07-04, 17:40
O kurde, to idąc takim tokiem myślenie facet obciągający swojemu facetowi który czuje się kobietą jest z nim w związku heteroseksualnym.


qwerq221

2019-07-04, 19:45
ale ty pie**olisz farmazony. to że pie**olec czy pok***iona szamata sobie wmówi, że jest babą czy facetem i nafaszeruje się hormonami to i tak nic nie zmienia i dalej pozostaje biologicznie w swojej płci tępy ch*ju

stiuardPL

2019-07-04, 20:31
połowa komentujących - Geje z Nazistowskiego ONR...

ZatoX

2019-07-04, 21:07
brambor.front napisał/a:

Gdyż, w przypadku "klasycznej" homoseksualności dwóch biologicznych kobiet lub dwóch biologicznych mężczyzn, niemożliwym jest posiadanie potomstwa w drodze biologicznej relacji seksualnej.
Lecz teraz , gdy płeć można zmieniać deklaratywnie w ramach labilności płciowej, czyli można być kobietą z penisem i facetem z waginą, to okazuje się że związki homoseksualne mogą, nie łamiąc zasad biologii, posiadać potomstwo.



Zmieniając płeć juz łamią zasadę biologii. Pomijając fakt że dalej jest to, jak dla mnie związek jednopłciowy.





Loaloa napisał/a:

Kołtuny tak już mają. Jeśli czegoś nie ma w modlitewniku, nie przyjmują tego do wiadomości.



W tej kwestii nic sie nie zmienia. Dalej zmywaj naczynia u Abdula który tworzy związek jednopłciowy z kozą.


Swinkwizytor napisał/a:

Serio ale jakie widzicie zagrożenia konkretnie. Jezeli mowisz o ikea to cos tam pierdzieli w wiadomosciach ale jak jest naprawde niech wypowie sie sad w ostatecznym wyroku bo info w tv jest ch*ja warte. Dyrektywy dekrety i jakies pie**oly to jest przecież smieszne.



:facepalm: Sam fakt że połowa osób z tego środowiska to spiedoliny umysłowe. Daj takim władze to zobaczysz jakie zagrożenie dla nas przyniosą, a raczej zagładę z ich tokiem myślenia. Śmieszne w ch*j jest to że odpie**alają jakies stoiska z gumowymi jebadłami i lubrykantami do onanizacji w gimnazjum k***a serio ? Ich manifestacje tez daja wiele do życzenia. Narzucają jakieś chore ideologie że niby dziecko w parze homo to normalne :lol: k***a ale nie.. nie widzisz zagrożenia i tego jak bardzo ich prawa i tolerancja idzie do przodu... k***a wiadomo homo j***nie znane jest od wieków, ale takiej szopki nikt nie odpie**alał.

Bedejot

2019-07-04, 21:14
Idę sïę napić

Swinkwizytor

2019-07-04, 21:21
Zatox ni ch*ja mnie nie przekonałeś. Dla mnie masz poprostu sraczke

sandixx

2019-07-04, 23:15
Jak dla mnie jest to typowa prowokacja.

brambor.front

2019-07-05, 02:35
Swinkwizytor napisał/a:

Słuchajcie uważnie bo już nie powtórzę. Przez reszte mojego zycia planuję wstawac rano, całować żonę, zarabiac kase, spędzać wolny czas z córkami, najebac sie od swieta ze szwagrem. Cieszyc sie życiem. Żadne unie i lgbt i rzady tego nie zmienia. Wiec się ogarnijcie i do apteki po stoperan bo śmierdzi.



A jeśli zostaną prawnie usankcjonowane postulaty lobby LGBT (wyrażone na załączonym rysunku) i również w majestacie prawa za wychowywanie dzieci niezgodne z ichniejszą postępowością odbiorą ci córki, oddadzą je do rodziny zastępczej składającej się z dwóch pederastów-pedofilii, którzy je adoptują i nie czekając jak przyzwoity Woody Allen, który poślubił już pełnoletnią przysposobioną córkę, lecz pójdą z nimi do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie postępowy prezydent Trzaskowski udzieli im ślubów. To pewnikiem wtedy ze szwagrem będziesz najebywać się na smutno.