18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Molenbeek, Belgia...

~DMT • 2019-01-01, 18:51
Inżynierowie z lekarzami, witają nowy rok...


boss.

2019-01-01, 18:55
Europa upada.

poll85

2019-01-01, 20:26
Tylko to pomoze


Al...........is

2019-01-01, 20:29
Czy ci lekarze i inżynierowie mają śniady kolor skóry? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że tacy biedni ludzie tak rozrabiają :(
A tak na poważnie, rozstrzelać to ścierwo i tyle!

traf

2019-01-01, 20:59
mnie tam nie szkoda tzw.zachodu - co byśmy nie robili to i tak patrzą na nas z góry :)

~Velture

2019-01-01, 22:13
Fejk jak ch*j. W tvn nic o tym nie mówili więc tego nie było.
Zajmijcie się brakiem demokracji w Polsce.

markop4321

2019-01-01, 23:17
Nie ma się co śmiać jakby patforma czy tam płoko wygraly wybory to tak będzie w polsce

Noemi1998

2019-01-01, 23:33
btw, ostatnio na stronce (odpowiedniku sadola ale Belgijskiego) byl artykuł o Polce , ktora rodzila i zabijała własne niemowlęta wraz z konkubentem, a pozniej zakopywała Je w przydomowym ogródku :) , w aktualizacji bylo o tym martwym niemowlaku ktore w LUMPACH uzywanych trafilo do Polski z Niemiec... Konkludując : To co wy myslicie o zachodniej Europie , a co myślą w Zachodniej Europie o polaczkach ? Syf bieda i patologia , i jeszcze ksiądz pedofil sie trafi... wszedzie na świecie jest syf, nie gloryfikujcie tak PL obłudnicy...

htp

2019-01-02, 01:36
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Piękny widok. Niech płoną wszystkie miasta Europy Zachodniej!


A nas znów przygarnie do piersi Wielki Brat?

The_Generat

2019-01-02, 02:47
"Nie ma się co śmiać jakby patforma czy tam płoko wygraly wybory to tak będzie w polsce "

nawet na sadolu takie niedoj***nie mózgowe ? wejdź k***a na migracje gov i sprawdź ile migrantów i uchodźców pisiory przyjmują, jak zsumować to się okazuje, że najwięcej w Europie

PieronJasnySzlag

2019-01-02, 16:45
Noemi1998 napisał/a:

btw, ostatnio na stronce (odpowiedniku sadola ale Belgijskiego) byl artykuł o Polce , ktora rodzila i zabijała własne niemowlęta wraz z konkubentem, a pozniej zakopywała Je w przydomowym ogródku :) , w aktualizacji bylo o tym martwym niemowlaku ktore w LUMPACH uzywanych trafilo do Polski z Niemiec... Konkludując : To co wy myslicie o zachodniej Europie , a co myślą w Zachodniej Europie o polaczkach ? Syf bieda i patologia , i jeszcze ksiądz pedofil sie trafi... wszedzie na świecie jest syf, nie gloryfikujcie tak PL obłudnicy...


Co mają pojedyncze przypadki patologii wspólnego z klęską polityki migracyjnej zachodu? Co to za porównanie??
Było by ok gdybyś porównała ile dziennie w Polsce płonie samochodów, ile w Polsce ginie osób od noża czy z rąk wyznawców allaha...



[/img]

saves

2019-01-02, 18:17
A Merkelowa nawołuje Niemców do jeszcze większej tolerancji. Lewactwo jest pie**olnięte.

OblesnyKnur

2019-01-02, 21:01
Paryz, Mogadisz, Bagdad?

LabiaBiter

2019-01-03, 02:10
Wcale mi ich k***a nie żal :D

Noemi1998

2019-01-04, 13:52
Spiderowski napisał/a:


Co mają pojedyncze przypadki patologii wspólnego z klęską polityki migracyjnej zachodu? Co to za porównanie??
Było by ok gdybyś porównała ile dziennie w Polsce płonie samochodów, ile w Polsce ginie osób od noża czy z rąk wyznawców allaha...


Obrazek
[/img]




Ja tam nic nie porównuje koleżko , tylko zauważam że w Polsce też jest syf i patologia, może nie rozróby jak ciapaci w Anglii Niemczech, ale dla Mnie , kiedy czytam że w jakimś Polskim mieście mąż zaźgał żone siekierą , albo wlasnie zakopała niemowlaki w ogródku , to nie pisz Ty i Tobie podobni ; że cieszą się ze mieszkają w cywilizowanej Polsce , bo to akurat że widac taki syf z krajów latino amerykanskich i czesci muzułmanskiej Europy to tylko dlatego że psy i prokuratura tam za kilka groszy puszczają materialy dowodowe zdjecia i nagrania do mediow... w Polsce tego nie ma poki co! Przypomnij Sobie i Wyobraż ile PIW mialby temat Trynkiewicza na tego typu serwisach za granicą? Zabił i Zgwałcił 4 chłopców, z czego 3 z nich 1 dnia ! :idzwch*j: :loldev: :ok***a: