18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój ulubiony afroamerykanin

krzys1 • 2021-03-24, 13:39
Żywot Geogrgea Floyda inspiruje coraz to nowych influencerów. :emo:
Takim pozostawionym spadkiem w koncu nie kazdy moze się pochwalić. :samoboj:



To co ja o tym myśle:
spoiler

Autor

2021-03-25, 22:47
semar201 napisał/a:

Jak się nazywa ten kawałek z video w spojlerze?



DARUDE "SANDSTORM"

PanPiciu napisał/a:

Moja przygoda z oglądaniem streamów cygana rozpoczęła się w połowie grudnia zeszłego roku i natknąłem się na niego właśnie tutaj, to właśnie z jego streamu dowiedziałem się że catboya aresztowali za pedofilie. Na początku byli sojusznikami to właśnie catboy pomógł cyganowi rozpocząć swoją działalność ( sam cygan tak wspominał). Odnośnie zamieszkania catboya to on aktualnie mieszka w którymś stanie na zachodnim wybrzeżu bo cygan wspominał na streamie że jakby miał jechać po jakiś strój do catboya toby musiał jechać przez cały kraj.
Powiem tak, nie dziwi mnie że ludzie wypisują że to catboy, bo akurat na tym nagraniu TJ umalowany jest jak on na swoim streamie gdzie miał tak samo umalowaną twarz tylko i stąd ta fala pomyłek. Co do TJ też doceniam jego kunszt, przygotowaniem siebie i scenerii nawet przewyższał cygana, na jednym ze streamów był ubrany w niemiecki mundur a w tle słynna brama z obozu w Oświęcimiu.



Przestań pie**olić tak, aby się ludziom przybliżyć i upodobać; miej swoje zdanie i przy nim trwaj, jeśli nie będziesz... To pognębią Cię i zrównają z ziemią!. Zaufaj mi .

jason99

2021-03-26, 09:56
Gdzie jest caly steam z tego?

chlorek

2021-05-25, 15:47
Piękne to jest video

Wiewór

2022-02-04, 15:10
Uśmiałem się do łez. Bardziej z tego jak jej dym z uszu poszedł :lol: