18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój ulubiony afroamerykanin

krzys1 • 2021-03-24, 13:39
Żywot Geogrgea Floyda inspiruje coraz to nowych influencerów. :emo:
Takim pozostawionym spadkiem w koncu nie kazdy moze się pochwalić. :samoboj:



To co ja o tym myśle:
spoiler

Silverface

2021-03-24, 18:15
Laska zobaczyła czarnego i już japę otwiera. :cumshot:

Bonifacy69

2021-03-24, 18:23
LICH0 napisał/a:

Jak się ten gość nazywa?



Grzesiek Floryda

wolen91pl

2021-03-24, 18:27
Siema, pytanie wie ktoś co to za muzyka w tle? pozdrawiam

tapek33

2021-03-24, 18:43
wolen91pl napisał/a:

Siema, pytanie wie ktoś co to za muzyka w tle? pozdrawiam



Łapaj koleżko Zombie Nation - Kernkraft 400

qwerq221

2021-03-24, 20:22
catboykami spoko ziomek :D

PanPiciu

2021-03-24, 21:36
Ludzie TO NIE JEST Catboykami, który okazał sie pedałem , ujawnił to Gypsycrusader (Paul Miller) na telegramie pokazał zdjęcia catboya z jakimś transformatorem.
Gościu na na graniu to CodcomedyTJ robi na omegle to samo co gypsy. Generalnie wszyscy trzej wymienieni są aresztowani, gypsy i tj za to co robili na omegle a catboy podobno za pedofilie.













Gazownik

2021-03-24, 21:43
Jedni smieją się z chrześcijańskiego męczennika zabitego Ok 2000 lat temu, a inni z lewicowego męczennika zabitego rok temu. A jeszcze inni z islamskiego męczennika zabitego w VII wieku. I teraz po kolei: za śmianie się z Jezusa nie grozi nic, za śmianie z Dżordża więzienie, a za śmiechy z Mahometa smierć.

Marcin360360

2021-03-24, 21:44
Ta qrwa dz8eki lewicowej propagandzie zrobi loda każdemu murzynowi tak mamy swiat.

Seksiaczek

2021-03-25, 03:01
PanPiciu napisał/a:

Ludzie TO NIE JEST Catboykami, który okazał sie pedałem , ujawnił to Gypsycrusader (Paul Miller) na telegramie pokazał zdjęcia catboya z jakimś transformatorem.
Gościu na na graniu to CodcomedyTJ robi na omegle to samo co gypsy. Generalnie wszyscy trzej wymienieni są aresztowani, gypsy i tj za to co robili na omegle a catboy podobno za pedofilie.



Warto dodać, że pedofilia w świetle prawa kraju w którym mieszka kami(podajże Australia) zaczyna się od 17 roku życia. Także pewnie miał na telefonie jakieś nudesy 16stki i go zgarnęli

Mr.Diesel

2021-03-25, 08:26
Co to za kawałek w tle ?

na1l

2021-03-25, 16:54
Mr.Diesel napisał/a:

Co to za kawałek w tle ?






Autor

2021-03-25, 21:07
PanPiciu napisał/a:

Ludzie TO NIE JEST Catboykami, który okazał sie pedałem , ujawnił to Gypsycrusader (Paul Miller) na telegramie pokazał zdjęcia catboya z jakimś transformatorem.
Gościu na na graniu to CodcomedyTJ robi na omegle to samo co gypsy. Generalnie wszyscy trzej wymienieni są aresztowani, gypsy i tj za to co robili na omegle a catboy podobno za pedofilie.



Ludzie nie potrafią zrozumieć prostych działań matematycznych, czego od nich wymagasz? By rozróżnili akcent?
Łap piwko boś bystry!
BTW ; jeżeli to nie jest montaż, a spontaniczna, aczkolwiek gruntownie przygotowana sceneria to chapeau bas; TJ rozegrał to pięknie/

PanPiciu

2021-03-25, 21:41
Seksiaczek napisał/a:

Warto dodać, że pedofilia w świetle prawa kraju w którym mieszka kami(podajże Australia) zaczyna się od 17 roku życia. Także pewnie miał na telefonie jakieś nudesy 16stki i go zgarnęli



Moja przygoda z oglądaniem streamów cygana rozpoczęła się w połowie grudnia zeszłego roku i natknąłem się na niego właśnie tutaj, to właśnie z jego streamu dowiedziałem się że catboya aresztowali za pedofilie. Na początku byli sojusznikami to właśnie catboy pomógł cyganowi rozpocząć swoją działalność ( sam cygan tak wspominał). Odnośnie zamieszkania catboya to on aktualnie mieszka w którymś stanie na zachodnim wybrzeżu bo cygan wspominał na streamie że jakby miał jechać po jakiś strój do catboya toby musiał jechać przez cały kraj.

Autor napisał/a:

Ludzie nie potrafią zrozumieć prostych działań matematycznych, czego od nich wymagasz? By rozróżnili akcent?
Łap piwko boś bystry!
BTW ; jeżeli to nie jest montaż, a spontaniczna, aczkolwiek gruntownie przygotowana sceneria to chapeau bas; TJ rozegrał to pięknie/



Powiem tak, nie dziwi mnie że ludzie wypisują że to catboy, bo akurat na tym nagraniu TJ umalowany jest jak on na swoim streamie gdzie miał tak samo umalowaną twarz tylko i stąd ta fala pomyłek. Co do TJ też doceniam jego kunszt, przygotowaniem siebie i scenerii nawet przewyższał cygana, na jednym ze streamów był ubrany w niemiecki mundur a w tle słynna brama z obozu w Oświęcimiu.

semar201

2021-03-25, 21:45
Jak się nazywa ten kawałek z video w spojlerze?