18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mój pierwszy raz...

TwiceNightly • 2009-03-15, 14:26
Cytat:

Ja swoj pierwszy masturbacyjny raz miałam na ... sedesie. Miałam wtedy chyba 14 lat. Nie mogłam zrobić kupy i bardzo silnie parłam. Gdy zaczęlam juz robic doznałam tego fascynującegop uczucia. W miare jak kolejne kawałki wypadały z mojej pupy przezywałam kolejne fale orgazmu. Potem myslalam ze jestem walnieta, dopoki moja kumpela z liceum nie zwierzyla mi sie z tego samego. Od tej pory osiągam orgazmy na rozne sposoby,ale najsilniejszy jest przy defekacji. Po prostu az mi sie ciemno w oczach robi a nogi sie trzesą półk godziny. CUDOWNIE! Z moim poprzednim chłopakiem onanizowałam sie w ten sposób na jego oczach,ale z obecnym jakos nie mogę. Nie wiedziałabym jak mu o tym powiedziec. Slyszalam ze podczas sikania niektore kobiety sa zdolen do silnych orgazmow,ale mnie to chyba nie dotyczy.




Ja autentycznie spadłem z krzesła przy tym... :mrgreen:

luki24

2009-03-15, 14:55
dawaj adres tej laski;)

Nebel

2009-03-30, 17:27
Hehehe :)

monya

2009-06-28, 14:20
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Nie mogę :mrgreen: Pierwszy raz się z taką durnotą spotkałam, a może zacofana jestem :roll:

Wilczex

2009-06-29, 14:13
ciekawe czy probowala palcem grzebać w tym gównie. Może by orgazmu palcowego dostała.