18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój dom moją twierdzą

MisDetonator • 2021-02-24, 22:26
Pan Dino Raul Morales (28) był podejrzewany o gwałcik i kradzież samochodu kobietki. Po ucieczce przed policją znaleziono go ukrywającego się na tyłach pickupa. Policjant prosi grzecznie o pokazanie dłoni, na co pan latynos powiedział "nope to moja chata" i postanowił luzacką pozą zamanifestować swój sprzeciw wobec rasistowskich poleceń białego suprematysty. Niestety, gdy spróbował się podrapać po jajkach podły biały nienawistnik wpakował w niego 9 kulek :dead: . Czyli jak zwykle, wszystko dobrze się skończyło.

Pan Morales był skazany za ciężkie przestępstwa (Felony) i miał zakaz posiadania broni. Przy zwłokach znaleziono Rugera .380 z powiększonym magazynkiem (na filmie ma w prawej łapie). Pochodził z Kalifornii.



spoiler


spoiler

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-24, 22:33
Może dopiero przemycono go do USA i nie zna zasad???

McQurwa

2021-02-24, 22:57
Darcie się do nieboszczyka don’t move, niesamowite!
Ten kraj jest taki popie**olony, Borat ma rację

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-24, 23:00
McQurwa napisał/a:

Darcie się do nieboszczyka don’t move...



Zgon musi stwierdzić lekarz.

jessjess

2021-02-24, 23:11
Ojej, kolejna śmierć z powodu brudnych uszu.

Cezar87

2021-02-25, 00:17
Calkiem dobrze to wykonali tylko czemu jeden drze ryja nie ruszaj sie a drugi pokaz mi swoje rece? :D Latynos moze wykitowal nie od strzalow tylko zbyt duzej ilosci infromacji na raz. Nie da darmo wszystkie murzyny powtarzaja jedno zdanie miniumum 5 razy podczas napietych sytuacji.

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-25, 02:02
Skąd wiadomo, że Ruger pochodził z Kaliforni...?

SupremeLeader

2021-02-25, 03:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Skąd wiadomo, że Ruger pochodził z Kaliforni...?



Łże media, ja bardziej obstawiam Connecticut. A przy okazji to gość stworzył niezłego Frankensteina z tego LCP.

ch...........ik

2021-02-25, 08:00
Lubię gdy historie na sadisticu dobrze się kończą.

Geigi

2021-02-25, 08:17
i te sprzeczne polecenia, pokaż łapy! nie ruszaj się! uwielbiam

Jakubbb

2021-02-25, 08:20
Nie wiem w sumie czy słusznie do niego strzelał.
Facet sumie, ani nie agresywny, ani się nie wydzierał. Po prostu trochę zaspany.
Wg mnie sprawa na bank była skierowana do sądu.

ArkSa

2021-02-25, 14:03
Jakubbb napisał/a:

Nie wiem w sumie czy słusznie do niego strzelał.
Facet sumie, ani nie agresywny, ani się nie wydzierał. Po prostu trochę zaspany.
Wg mnie sprawa na bank była skierowana do sądu.



Na pewno nie słusznie. Gość uciekał wcześniej przed policją, nie słuchał poleceń. Trzymał rękę w kieszeni, gdzie mógł mieć broń. Dobrze dla Ciebie, że nie jesteś policjantem w USA, bo z takim podejściem pewnie byś długo nie pożył.
Szkoda, że nie pozwolił mu do siebie strzelić ze 3 razy dla pewności, że na pewno ma prawdziwą broń a nie atrapę :D Zaspany na pewno, szczególnie, że wcześniej uciekał przed policją. Ludzie czytajcie opis.

Blueforce

2021-02-25, 16:36
Ale to radio się ch*jowo obsługuje, jest w takiej trudnej sytuacji, i musi gdzieś sięgać lewą ręką po przycisk, jakbym był złodziejem to właśnie w tej chwili, bym zaczał strzelać, policjant na przegranej pozycji trzyma pistolet tylko prawą, myślil co powiedzieć przez radio.

Promek

2021-02-25, 19:46
i scierwo spakowane na pake mozna wywiezc na wysypisko

Manii

2021-02-25, 20:11
McQurwa napisał/a:

Darcie się do nieboszczyka don’t move, niesamowite!
Ten kraj jest taki popie**olony, Borat ma rację



Jakiego nieboszczyka pajacu? Uzbrojony typ ktory sie jeszcze rusza i policjant na adrenalinie o wlos od smierci. Odloz pada i wyjdz z piwnicy.