18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ptoon

2014-01-13, 17:47
Przecież to jest dokładnie to samo co 90% sadoli robi tutaj, niezależnie czy prawa, czy lewa strona. Tylko forma jest inna i ławka w parku zastępuje komentarze na forum. Tematy i poglądy też się zmieniają, ale koniec końców pozostaje jedno: bezsensowne, niepoparte żadną wiedzą ani przemyśleniami, komentowanie dla samej radości wyrażania krytycznej opinii.
No i już będę miał lepszy dzień, bo napisałem krytyczny komentarz. :kawa:

PogromcaDziewic

2014-01-13, 21:02
Radeghost napisał/a:

Typowa katoprawica :amused: ciemnota, zacofanie, bieda i cebula



Wiesz... sam jestem antychrześcijaninem ale zdarzyło Ci sie kiedyś nie kierować stereotypami? Bo mój "antychrześcijanizm" nie ogranicza się do "j***nia kościoła na każdym kroku" i pokazywania cały czas dewot jako przykład całego kościoła.

"zacofanie". Jak ja k***a uwielbiam to słowo z ust tych "postępowych"

rockface123

2014-01-13, 21:04
Nie ma tekstu o brudasach tych bohaterów z rodzin patologicznych? Szkoda, tyle czasu żyje i nikt mi tego w oczy nie powiedział tylko w necie są rycerze w lśniących zbrojach a komiks adekwatny do moherów i ludzi

Ruli

2014-01-13, 21:19
Śmieszny mnie ten komiks i to prawda ale Ci ludzie mają często po 70 lat i mieli może ciężkie życie oraz zapie**alali na swoje marne emeryturki tez praktycznie od małolata więc im się nie dziwie, to ludzie w podeszłym wieku z innym rozumowaniem, został im tylko kościół na starość a nie zapominajmy, że do 89 katolicy w Polsce byli często szykowani. Bardziej to się boję na tych pojebów lewackich co mają po 20-30 lat i się w dupę jebią, tego nie pojmę czym się to kurewstwo kieruje a nie jak komuś na starość odpie**ala po 3/4 życia w j***nym socjalizmie

Songo71

2014-01-13, 21:21
Te tłuste, długie włosy i ten koper pod nosem lub na brodzie. Jak ja podziwiam takich brudasów za to, że pie**olą system śmierdząc i udając buntowników.

MCMerci

2014-01-13, 21:47
Sałaton rozj***ł system :mrgreen:

Catacombe

2014-01-13, 22:31
Sałaton i orzełek-ku*as :D

mellvin

2014-01-14, 15:10
Ptoon napisał/a:

Przecież to jest dokładnie to samo co 90% sadoli robi tutaj, niezależnie czy prawa, czy lewa strona. Tylko forma jest inna i ławka w parku zastępuje komentarze na forum. Tematy i poglądy też się zmieniają, ale koniec końców pozostaje jedno: bezsensowne, niepoparte żadną wiedzą ani przemyśleniami, komentowanie dla samej radości wyrażania krytycznej opinii.
No i już będę miał lepszy dzień, bo napisałem krytyczny komentarz. :kawa:



Właśnie dzisiaj o tym myślałem.

Sadistic stracił swój "elitarny" charakter i teraz bardziej przypomina większość portali z treściami humorystycznymi. Co za tym idzie, również społeczność tego forum niczym nie różni się od użytkowników wspomnianych portali. Dla przykładu, największe polskie kanały na YouTube, są najczęściej oglądane przez osoby w wieku 13-17 lat( nie chce mi się szukać statystyk ale jest to w przedziale 50-70%). Cieszy jednak fakt, że oprócz popularnej "gimbazy" (nie lubię tego określenia, ponieważ jest strasznie nadużywane, a ludzie nie zwracają uwagi na genezę tego określenia), dochodzą do głosu ludzie inteligentni, którzy mają coś wartościowego do przekazania, tak jak w tym temacie:

http://www.sadistic.pl/99-ludzi-nie-potrafi-odpowiedziec-prawidlowo-vt256500,15.htm#comments