18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Moher i stereotyp

~krzys.toxic • 2012-05-09, 16:14
"Czerwone berety" wciąż zaskakują :hitler:


djsb

2012-05-09, 21:33
przeme13 napisał/a:


pie**olicie, murzyni są wporzo :)



tak mówisz, bo żaden nie wyr*chał twojej dziewczyny

greggy_

2012-05-09, 21:37
jakby zobaczył siatke to przestałby sie tak cieszyć

kolejny

2012-05-09, 21:51
meplant napisał/a:



wiec siedz cicho i daj nam sie wyzyc na tym murzynu


:samoboj:
o ja pieprze, tak samo możesz się wyżyć na kartonie mleka co trzymam w lodówce. Hejtuj sobie dalej w bezpiecznym domku za szkiełkiem monitorka i popijaj mleczko co ci mamusia przyniesie :lol:

Tuiq

2012-05-09, 21:52
Muzyka w tle i końcowe "BU!" tylko potwierdziły stereotyp murzyna dzikusa...pewnie za kulisami ją opie**olił z tej torebki. :-o

kermicik

2012-05-09, 21:56
Oj ja bym mu sprzedal kilka lisci za napastowanie rodzimej polskiej babci, niech sobie malpy straszy w zimbabwe

RHminus

2012-05-09, 22:05
Cytat:

Znane przysłowie internetowe tu się kłania
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".



To S. Lem powiedział, nie jest to "przysłowie internetowe".

Cytat:

meplant napisał/a:

na internecie nie siedza same c**y (...)
wiec siedz cicho i daj nam sie wyzyc na tym murzynu



Zastanów się co piszesz, bo druga część Twojej wypowiedzi wyklucza tą pierwszą :facepalm:



To natomiast, nazywa się żart, z lekka absurdalny i przewrotny ale zabawny.
Ja pie**olę, zaczynam poważnie wątpić w intelekt ludzki.

Cytat:

o ja pieprze, tak samo możesz się wyżyć na kartonie mleka co trzymam w lodówce. Hejtuj sobie dalej w bezpiecznym domku za szkiełkiem monitorka i popijaj mleczko co ci mamusia przyniesie



:erniepalm:

lofix1

2012-05-09, 23:16
coś w tym jest, dzisiaj kiedy wszedłem z murzynem do sklepu spożywczego koleś który pił piwo w kącie szturchnął mnie za rękaw i spytał czy to mój :amused:

Simply

2012-05-09, 23:37
Założe się, że połowa tych rasistowskich komentarzy leci od gimbusów, które próbują zdobyć nędzne internetowe piwa, które są ich trofeami w życiu.

A filmik konkret, nie mówię, że murzyni są jacyś święci, ale fajnie popatrzeć na obalanie stereotypów ;)

golip

2012-05-10, 12:29
@up
Każdy lubi co innego ale ja bym czarnego nie j***ł...

Sledzikmaster

2012-05-10, 15:53
Czekałem aż wyciągnie gaz pieprzowy ...

lofix1

2012-05-12, 08:41
Simply napisał/a:

Założe się, że połowa tych rasistowskich komentarzy leci od gimbusów, które próbują zdobyć nędzne internetowe piwa, które są ich trofeami w życiu.



też sądzę, że aby utrzymać jakiś poziom tum, należałoby odejść od tych pedalskich już browarów, które może w epoce przedfejsowej były ok.
standardem dla użytkowników powinna być odpowiedź śmieszna bądz błyskotliwa. proponuję zamienić browara na murzyńską pałę, która leciałaby do wszystkich, którzy piszą coś głupiego, poniżej krytyki :)
+ np ranking najbardziej zr*chanych, za głupotę :amused: