18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mogli jej otworzyć...

Jesse.Pinkman • 2021-10-24, 13:52
...to byśmy dobrą akcję obejrzeli. Pewnie kolejna zazdrosna.

pazuzu

2021-10-24, 13:56
Do autora, wiem że wrzucasz materiały masowo ale serio filmik gdzie ktoś uderza w szybę krzesłem i nic poza tym jest materiałem na ten portal? Co w tym ciekawego?
Pytam serio

lokal.szczecin

2021-10-24, 14:08
ch*j z tym co robi, z ryja nawet niezla. Jabał bym !

Autor

2021-10-24, 14:11
pazuzu napisał/a:

Do autora, wiem że wrzucasz materiały masowo ale serio filmik gdzie ktoś uderza w szybę krzesłem i nic poza tym jest materiałem na ten portal? Co w tym ciekawego?
Pytam serio



Pazuzu, spostrzegawczy jesteś... Ja jego materiały przewijam dalej, bo w 90% to jakieś gówno typu "rosyjska autostrada". Te badziewia z automatu powinny lądować w sucharach. Nie dość, że w wielu przypadkach są tak uchwycone, że trzeba używać teleskopu Hubble'a, aby cokolwiek dojrzeć, to człowiek musi marnować scrolla by dotrzeć do czegoś bardziej wartościowego.
I tutaj prośba do Pinkmana; weź trochę przyhamuj. Ja rozumiem, że ruch na stronie jest ważny, ale za chwilę nikt nie będzie zaglądał na PINKOLA, tudzież PINKISTIC.PL

pazuzu

2021-10-24, 14:22
Autor napisał/a:

Pazuzu, spostrzegawczy jesteś... Ja jego materiały przewijam dalej, bo w 90% to jakieś gówno typu "rosyjska autostrada". Te badziewia z automatu powinny lądować w sucharach. Nie dość, że w wielu przypadkach są tak uchwycone, że trzeba używać teleskopu Hubble'a, aby cokolwiek dojrzeć, to człowiek musi marnować scrolla by dotrzeć do czegoś bardziej wartościowego.
I tutaj prośba do Pinkmana; weź trochę przyhamuj. Ja rozumiem, że ruch na stronie jest ważny, ale za chwilę nikt nie będzie zaglądał na PINKOLA, tudzież PINKISTIC.PL



Ostatnio nawet miałem przemyślenia że połowa materiałów na sadolu to wypadki z rosyjskich dróg, ok fajne ale ile można

trytodie

2021-10-24, 15:17
Wyraźnie napisane, że bez maseczki nie można

Jesse.Pinkman

2021-10-24, 15:18
Wezmę pod uwagę wasze spostrzeżenia panowie i troszeczkę przybastuję z tego typu materiałami. Pozdro!

Ca...........on

2021-10-24, 17:24
W latach 90. to myśmy myśleli, że takie sceny będziemy oglądać z okazji apokalipsy zombie albo jakiejś trzeciej wojny światowej... a nie, że po prostu ludziom zacznie odpie**alać.

Juzwa

2021-10-24, 21:55
pazuzu napisał/a:

Ostatnio nawet miałem przemyślenia że połowa materiałów na sadolu to wypadki z rosyjskich dróg, ok fajne ale ile można



Były materiały z deskoterapii południowoamerykańskiej, motop*zdy, rowerowe c**y, to i ruskie autostrady też się kiedyś przecież skończą.

pixastudio

2021-10-24, 22:53
Tak się właśnie reaguje po nieprzyjęciu szczepionki na covid przeciw falom 5G

Zasysacz

2021-10-24, 23:24
A może zwyczajnie srać jej się chciało i już stolec grzybkował stad ta desperacja ?