topic

Modżajto

Sytri • 2017-03-29, 20:41
Ożywiający drink modżajto.Zaj***ne z twarzoksiązki.

loskamilos

2017-03-30, 13:10
kezor napisał/a:

jakim to trzeba być niedorozwojem, żeby zamontować odpływ do głównego szachtu pod górę? ... Jeśli z założenia miał to być syfon to pisuar musiałby być 2m wyżej by ciśnienie wypchnęło szczyny przez tak długi syfon.pie**olisz pan trochę, tylko końcówka jest pod górę, ale sam wlot do rury odpływowej wydaje się być niżej niż spód pisuaru. Hydrostatyki nie oszukasz.Zatem instalacja jest skonstruowana przez Janusza, ale działać powinna :P No chyba, że ktoś tam petów naj***ł albo innego szajsu, wtedy wiadomo, że się zatka.

kezor

2017-03-30, 14:09
loskamilos napisał/a:pie**olisz pan trochę, tylko końcówka jest pod górę, ale sam wlot do rury odpływowej wydaje się być niżej niż spód pisuaru. Hydrostatyki nie oszukasz.

Obrazek

Zatem instalacja jest skonstruowana przez Janusza, ale działać powinna :P No chyba, że ktoś tam petów naj***ł albo innego szajsu, wtedy wiadomo, że się zatka.


hydrostatyka hydrostatyką, ale mam doświadczenie praktyczne takich i innych kwiatków budowlanych i instalacyjnych i wiem, że to nie będzie działać, głównie dlatego (jak wspomniałeś) przez syf. Przy syfonie zaraz pod pisuarem woda ze spłuczki ma wystarczające ciśnienie do przepchnięcia większości syfu przez syfon. w przypadku jak na zdjęciu woda zalegająca przed syfonem wytworzy słabe ciśnienie, które tylko spowoduje wyrównanie poziomu wody (bo fizyki się nie oszuka) aczkolwiek pewnie nawet przy idealnie czystych rurach jebie z tego pisuaru szczynami :) także chyba nie do końca pie**olę :)

loskamilos

2017-03-30, 15:50
kezor napisał/a:


hydrostatyka hydrostatyką, ale mam doświadczenie praktyczne takich i innych kwiatków budowlanych i instalacyjnych i wiem, że to nie będzie działać, głównie dlatego (jak wspomniałeś) przez syf. Przy syfonie zaraz pod pisuarem woda ze spłuczki ma wystarczające ciśnienie do przepchnięcia większości syfu przez syfon. w przypadku jak na zdjęciu woda zalegająca przed syfonem wytworzy słabe ciśnienie, które tylko spowoduje wyrównanie poziomu wody (bo fizyki się nie oszuka) aczkolwiek pewnie nawet przy idealnie czystych rurach jebie z tego pisuaru szczynami :) także chyba nie do końca pie**olę :)Z takim spojrzeniem na sprawę zgadzam się już w zupełności :-D

swatovsky

2017-03-30, 18:33
ale to czarny sezam, tak? :)

faptime

2017-03-31, 01:28
gorzka sedesowa

AloneIStand

2017-03-31, 10:40
Powinno mieć tytuł "Cygańskie mohito" ;)