18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modelka w pracy

CrazyEdek • 2022-08-05, 07:13
Dupa jak się patrzy.


Jarosławkaczyński

2022-08-05, 07:49
No i elegancko dupka zbita. c**a i dupa do wylizania stopki do wywąchania klocek do zjedzenia a na koniec wybiczować moim pół metrowym kutongiem.

rulas

2022-08-05, 08:02
Ciekawe ile się cenią za dobę pobytu

Draxiu

2022-08-05, 08:06
A ja liczylem ze w ktoryms z pokoi jej koleżankę do granic możliwości eksploatuje właściciel tego majątku.

lysymisio6969

2022-08-05, 08:44
może szczęśliwie zaczyna brakować prawdziwych "sadolowych dziewczyn"? :mrgreen:

z drugiej strony.. nie widzimy jej z drugiej strony więc wszystko możliwe..

karaseka

2022-08-05, 08:46
Spermiarstwo lvl hard.

Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.

Pedator

2022-08-05, 09:30
W pracy to ona by była gdyby brała klocek na klate.

vivusanima

2022-08-05, 10:08
rulas napisał/a:

Ciekawe ile się cenią za dobę pobytu




Podobno - cztery stówy za godzinę. Za dobę, nie wiem. Na ch*j szlaufa brać na całą dobę.

petru23

2022-08-05, 10:33
karaseka napisał/a:

Spermiarstwo lvl hard.
Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.



Przecież to ona chciała być nagrana. Ona chce świecić dupa, chce aby za nią chodzil i nagrywał aby później wrzucić to ja swojego Instagrama. Nic więcej niestety nie potrafi jak właśnie świecić dupą.
A Ty musisz odwracać kota ogonem dla sobie wiadomych celów.

Sztruks

2022-08-05, 10:48
Lecz się zboku, widać że prawiczek u przegryw z ciebie
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i elegancko dupka zbita. c**a i dupa do wylizania stopki do wywąchania klocek do zjedzenia a na koniec wybiczować moim pół metrowym kutongiem.


Jarosławkaczyński

2022-08-05, 11:30
Sztruks napisał/a:

Lecz się zboku, widać że prawiczek u przegryw z ciebie



Przegrywam jest twój stary że spłodził takie gówno jak ty

stefan szufla

2022-08-05, 13:00
Jarosławkaczyński napisał/a:

Przegrywam jest twój stary że spłodził takie gówno jak ty



Przegrywami są Ci którzy z braku jakichkolwiek argumentów obrażają Ojca/matkę

Jarosławkaczyński

2022-08-05, 16:21
stefan szufla napisał/a:

Przegrywami są Ci którzy z braku jakichkolwiek argumentów obrażają Ojca/matkę



Przecież debilu j***ny on zaczął mnie obrażać. Znalazł się k***a pan dobra rada. Nikt cie o zdanie nie pytał. Idz lepiej ojcu pałke wyliż a matce spuść się do ucha.

stefan szufla

2022-08-05, 16:40
Jarosławkaczyński napisał/a:

Przecież debilu j***ny on zaczął mnie obrażać. Znalazł się k***a pan dobra rada. Nikt cie o zdanie nie pytał. Idz lepiej ojcu pałke wyliż a matce spuść się do ucha.



Udowodniłeś tylko to co napisałem :-)

mazga50

2022-08-05, 16:59
karaseka napisał/a:

Spermiarstwo lvl hard.
Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.



Tam literówkę masz. Powinno być: "...Gdy będzie miała 10kg za dużo...".