18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Modelka L’Oreal uważa wszystkich białych za rasistów.

WulgarnaLola • 2017-09-01, 10:03
Prawdopodbnie straci kontrakt reklamowy

Cytat:

Szczerze mówiąc, nie mam już siły mówić o rasowej przemocy białych ludzi. Tak WSZYSTKIE białe osoby to rasiści. Jednak większość z was nawet nie zdaje sobie sprawy, ani nie zgadza się uznać, że wasze istnienie, przywilej i sukcesy jako rasy są zbudowane na plecach, krwi i śmierci ludzi kolorowych.  Cała wasza egzystencja jest zalana rasizmem. Od mikro-agresji do terroryzmu zbudowaliście plan dla tego ***. Rasizm jest dziedziczony i świadomie lub nieświadomie przekazany jako przywilej. Gdy biali ludzie zaczną przyznawać, że ich rasa jest najbardziej gwałtowną i złą naturą na Ziemi, to wtedy możemy rozmawiać. Do tego czasu świat pozostanie bez zmian, w waszych rękach, którzy macie pochowane głowy w piasku a uszy zatkane dłońmi”.

Wczoraj L’Oreal zakomunikowało, że w żaden sposób nie zgadza się z opiniami Munroe’a.  Firma nie kryje, że jest to dla niej katastrofa PR: „Odbywają się rozmowy na temat jej przyszłości „. Jeszcze niedawno firma wyrażała nadzieję, że Munroe odegra znaczącą rolę w zmieniającej się branży kosmetycznej.



źródło: newsbook








[/quote]

kr...........81

2017-09-01, 12:44
ale jak do papy bierze białego ku*asa to jej nie przeszkadza

żmij

2017-09-01, 12:52
To z pogardy dla białych rasistów pie**olnęła się na blond.

Ba...........yk

2017-09-01, 13:02
|Nie zgadzam się! To nie prawda. A teraz czekoladowa niuniu na kolana i opie**ol mi loda!

krisman1981 napisał/a:

ale jak do papy bierze białego ku*asa to jej nie przeszkadza



To tak jak ukrainki. Żopy dadzą największemu brzydalowi, aby tylko ten miał kasę. Materialistki j***ne.

Volfodzio

2017-09-01, 13:09
Ważna aby mówili.... celebryci zbyt mocno wzięli do siebie takie powiedzonka... a że obecnie wszelkie kwestie związane z rasą, orientacją, religią itp są na topie, to na tym można robić karierę. Jak do tego dołoży się dobrobyt zamieniający dupę z głową to efekty są jakie są...

Horn88

2017-09-01, 14:09
Nie zgadzam się! To nie prawda. A teraz czekoladowa niuniu na kolana i opie**ol mi loda! - Chcesz, żeby trans zrobił ci loda?? :shock: Przecież Munroe Bergdorf to modelka transseksualna, babo-chłop (urodził się jako facet, ale przeszedł "przemianę' w kobietę, jak kto woli). No ale ok, nie czepiam się, w końcu usta to usta ;-)

manson__

2017-09-01, 15:49
Nie za gruba jak na modelkę? :amused:

RedIsGood

2017-09-01, 17:48
Pani się nie martwi. Biała rasa jest zanikająca. Karnacja Europejczyków i Amerykanów nieustannie ciemnieje. Za jakieś 200 lat białych już nie będzie.

JedkerTC

2017-09-01, 19:01
Wątpliwa etnicznie pozuje do zdjęć robionych przez białych, głównie oglądanych przez białych i to wszystko dla koncernu kosmetycznego, który jest własnością białego(Jean Paul Agon). Fuck logic, lubi gryźć rękę, która ją karmi.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 19:20
@up

Dlatego będzie mieć teraz problemy, bo się obraziła, może nie zapisali ją do jakiegoś projektu albo nie przeorał ją BIAŁY szef, kto wie :nie_znaju:

momonon

2017-09-01, 21:34
Jest paskudna i bym jej nie r*chał. jestem rasistą?

Cryo

2017-09-01, 21:38
qwerq123 napisał/a:

Przypomina mi bardziej transa z twarzy ale kto co lubi.



To jest trans.

GhostRider32

2017-09-01, 22:11
Cytat:

ich rasa jest najbardziej gwałtowną i złą naturą na Ziemi


Tak, bo Somalia "na ten przykład" to taki piękny, spokojny i przede wszystkim bezpieczny kraj, gdzie kolorowi wolni są od ucisku ze strony białej rasy :D

Pa...........ć

2017-09-01, 23:10
momonon napisał/a:

Jest paskudna i bym jej nie r*chał. jestem rasistą?



Nie, wykazujesz jak najbardziej odruchy normalności
Jest transem oto jej zdjecie z młodości



niech ci dupa ciasną będzie przyjacielu :amused:

Horn88

2017-09-01, 23:15
Jak dla mnie niewiele się zmieniła - wciąż wygląda jak ładny facet w peruce, ech... A swoją drogą, to ciekawe ilu użytkowników zorientowało się, że jest transem (przed czy po"ulżeniu") :)

ho...........zo

2017-09-01, 23:24
No jestem rasistą i ch*j jej do tego.