18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modeleczka w Dubaju

_H...........r_ • 2017-02-18, 10:35
Ma dziewczyna jaja...


A może po prostu głupia ryzykantka ? Fajnie popatrzeć .
Na harda materiał byłby dobry :ok:
Najlepsze 2:40 i 4:32



Tutaj jej instagram dla chętnych
https://www.instagram.com/viki_odintcova/?hl=pl

Ja w sumie uważam że jest popie**olona :idzwch*j:

Sinecod

2017-02-18, 20:34
Jak ze wschodu to i zobowiązuje do 2 rzeczy- i bycia ładną i poj***ną. Jak widać często to idzie w parze jak ruskie...

No ale fakt, fajna, pukałby ale po usunięciu tych posranych tatuaży. Taka fajna a się bazgrze ch*j wie po co... nich ta zj***na moda na dziary przeminie.

Nae

2017-02-18, 22:18
Ładna nie jest.. to żeby chociaż troche nabić sobie uwczesnego fejmu potrzebnego jej do "kariery" to musi przyjmować klocki dubajczyków do mordy ale tego nie pokaże w internecie więc wchodzi na dubajskie wieżowce.

_Myszcz_

2017-02-18, 22:51
Jak yebnie to szkoda takich cyckow:/

Hvsarz

2017-02-18, 23:11
Są dwa rodzaje braku strachu - wynikający z głupoty oraz pewnego uszkodzenia mózgu. Brak strachu nigdy nie był i nie jest niczym dobrym - to dzięki niemu jakoś ewolucja postąpiła, gdyby go nie było, dzikie zwierzęta by pozżerały wszystkich naszych praprzodków.
Oczywiście, bywają też ludzie odważni ale odwaga to działanie pomimo strachu, a nie jego brak. Tutaj widzę natomiast po prostu brawurę i głupotę. Co dosyć powszechne również w całej Rosji, te wspinaczki wszędzie i zwieszanie się na łapie. No i te głupie zaufanie ślepe.. ja bym nigdy na tyle nie zaufał i nie chodzi o celowość czyjąś ale to, że się można wyślizgnąć albo spaść razem i w sumie szkoda, że tym razem tak nie było...

riddick1773

2017-02-18, 23:12
PhantomMaskmycie kibli z drabinki to nie praca na wysokości, po za tym teraz ty się tym chwalisz dla fejmu...

stachu12

2017-02-18, 23:15
Sinecod napisał/a:

Jak ze wschodu to i zobowiązuje do 2 rzeczy- i bycia ładną i poj***ną. Jak widać często to idzie w parze jak ruskie...

No ale fakt, fajna, pukałby ale po usunięciu tych posranych tatuaży. Taka fajna a się bazgrze ch*j wie po co... nich ta zj***na moda na dziary przeminie.



hmm twierdzenie ze laska ktora posiada pare ladnych tatuazy ktore nie sa ani dziwne ani poj***ne, jest bynajmniej dziwne. Co innego jak ktos jest wydziarany caly i w ch*j wie jakie tatuaze, ale ona czlowieku zastanow sie :D chyba ze masz taki dziwny gust:P

RT...........32

2017-02-19, 00:07
Cytat:

Ma dziewczyna jaja...


Nie dziwie się przecież to sadistic

noir

2017-02-19, 00:11
Ja nie namowiłbym jej nawet na klapsa w dupe, o r*chaniu nie mówiąc, a kolo szasta jej życiem i jeszcze pewnie por*chał. Przegryw.

Tassadar

2017-02-19, 01:34
Nazwałbym to, modelka puszcza się w dupaju

mateuszsadoltzr

2017-02-19, 02:27
Jak by jebnęła z takiej wysokosci to by jej te silikony powypadały

kotorminator

2017-02-19, 08:29
A może to zwykły fake? Jakoś słabo wieje jak na taką wysokość.

Fdslatghdlks

2017-02-19, 11:22
Bezsensu. Przy obecnych fotoszopach i dokonaniach chirurgii plastycznej można dokonać znacznie lepsze efekty i to bez zbędnego ryzyka.

kompatybilny

2017-02-19, 13:13
Gadacie głupoty, widać wyraźnie przerażenie wymalowane na jej twarzy kiedy puszcza się krawędzi budynku podczas zwisu na ręce tego kolesia. Wydaje mi się, że u młodych i przeważnie bogatych ludzi takie zajęcia są odpowiednikiem zażywania substancji odurzających u reszty świata. Dostarczają one bodźców które są dla nas wszystkich przyjemne, tylko z tą różnicą że oni cenią sobie kontrolę nad swoim ciałem i zawierzenie mu żywota, a ludzie odurzający się mają na celu tę kontrolę stracić.