18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocnoopalona dostaje oklep

T3RMINATOR • 2018-01-05, 21:26
Zdarzenie miało miejsce w Nigerii a kobieta gównianego koloru skóry prawdopodobnie pochodziła z Kenii, kobieta kradła prawdopodobnie dlatego bo nie najlepiej sobie radziła ze zdobyciem pożywienia. A za kare dostaje oklep jakimś kijem z bambusa czy jakiejś trzciny :karate:






Cytat:

The incident apparently happened in Nigeria, Africa. The mob concludes the thief is from Kenya, even though she doesn’t really confirm their assumption.

The video shows a woman being delivered a few whacks with a sticks, and then being dumped water on from a few buckets after being caught stealing from people in the street.

Even if the female thief was in a desperate state and tried to steal to get food, I can’t feel sympathy for her. It looks to me like she picked on people who themselves are not that well off, and may be struggling to bring food on their tables just as hard. Meanwhile, governments and bankers are ripping both sides off on a grand scale, while rolling in so much money they don’t know what to do with it.


donkapusta

2018-01-05, 21:35
Niech się cieszy, że nie mieszka w Brazylii albo innym Meksyku bo oglądalibyśmy ją na hardzie.

jjjkkkfff

2018-01-05, 21:39
Zastosowali najgorszą z możliwych kar dla mocno opalonych- PRYSZNIC!!! Pewnie już by wolała dostać maczetą albo mieć przestrzeloną rękę.

enivr0

2018-01-06, 00:05
Jak tamtą małpę? Tamta małpa też kradła? :D Czy po prostu odnośnie wyżej małpy to sadysta?

GlassEdi

2018-01-06, 00:51
A mogli po prostu wyruchać...

zygmuntor

2018-01-06, 20:46
GlassEdi napisał/a:

A mogli po prostu wyruchać...


A skąd wiesz, że tak się robi? Złapali cię kiedyś w Biedronce?

ph5i5

2018-01-07, 09:47
Gdzie się podział angielski na poziomie ameby ?

Zarówno polski jak i angielski opis są błędne ... a wystraczyło posłuchać o czym krzyki.

Akcja ma miejsce w Kenii, złodziejka to Kenijka, która ukradła pieniądze sklepikarza należącego do jednej z mniejszości etnicznych Kenii (Mandinka)

Ravfal

2018-01-07, 10:25
Przeczytałem MOCNONAPALONA, ja pie**ole, mózg zwichrowany.