18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moc silniejsza od silnika...

Halman • 2021-11-23, 07:42

kółeczko odpadło temu samochodu... :szydera:

trambulator

2021-11-23, 09:30
Będzie Pan zadowolooooony - jeździć, obserwować :D

nowynick

2021-11-23, 09:40
to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok ;-)

hiqq

2021-11-23, 10:06
Klin pewnie wypadł xD

Moto_fan

2021-11-23, 10:55
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Od czego k***a?

dżonyłojlker

2021-11-23, 11:23
nowynick napisał/a:

a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Ja pie**olę, co za ludzie tu siedzą :facepalm2:

trambulator

2021-11-23, 11:24
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Nowynick - Ty to chyba przed napisaniem tego komentarza, zaaplikowałeś sobie jednopołówkowy generator fazy :D
Prądnica :D :D :D

jozue

2021-11-23, 11:34
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



to pierwszy rotor turbiny wysokiego ciśnienia, przed nim jest wstępny i dopiero po tym wszystkim turbosprężarka

jeśli ktoś uważa że jest inaczej, to oświadczam iż jestem inżynierem w LOT Aircraft Maintenance Services i wiem lepiej :)

mbw124

2021-11-23, 12:13
Przecież to co odpadło to koło pasowe….

Halman

2021-11-23, 12:28
mbw124 napisał/a:

Przecież to co odpadło to koło pasowe….


ekspertów nie przegadasz a wystarczyło żeby zajrzeli w tagi... :amused:

nowynick

2021-11-23, 13:01
:roll:

dobrze panowie znafcy koło pasowe alternatora, a alternator to nie przypadkiem prądnica prądu stałego panowie inrzynierowie?

dżonyłojlker

2021-11-23, 13:10
nowynick napisał/a:

dobrze panowie znafcy koło pasowe alternatora, a alternator to nie przypadkiem prądnica prądu stałego panowie inrzynierowie?



Nie, alternator to prądnica prądu przemiennego, i nie koło pasowe alternatora, tylko koło pasowe wału korbowego. ch*j z tym alternatorem i kołem pasowym, ale żeby pie**olić o blacharach w kontekście auta z początku lat 70. to jest trochę dziwne. I te wywody o torze, spalaniu i trasie, tylko baba mogła to wymyślić.

Prof._Kot_Budd

2021-11-23, 14:30
mbw124 napisał/a:

Przecież to co odpadło to koło pasowe….



Farołrz napisał/a:

i nie koło pasowe alternatora, tylko koło pasowe wału korbowego. ch*j z tym alternatorem i kołem pasowym.



Kurfa znawcy j***ni a nie wiedzą, że mówi się koło ZApasowe

grudzin7

2021-11-23, 15:31
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Niestety, co widzimy na niemal wszystkich tych filmikach, te "blachary" to inni faceci... :roll:

emes125

2021-11-23, 22:53
Moto_fan napisał/a:

Od czego k***a?



Od Liśtmaszyny