18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mobilny próg zwalniający

Anal_Intruder_69 • 2021-08-27, 15:31


A wystarczyło zwolnić i przejechać powoli :krejzi:

Nie ja wkleiłem te gówniane znaczki "OMG"

chitlerowiec

2021-08-27, 16:21
Ale te gówniane znaczki po co wklejałeś?

Tetrix

2021-08-27, 16:45
chitlerowiec napisał/a:

Ale te gówniane znaczki po co wklejałeś?



Zacznij szukać pracy w ochronie czy cos... matury z takim czytaniem ze zrozumieniem nie zdasz i tak.

radek225

2021-08-27, 16:57
Tetrix napisał/a:

Zacznij szukać pracy w ochronie czy cos... matury z takim czytaniem ze zrozumieniem nie zdasz i tak.



Jego to nawet praca jako sprzątacz kibla przerośnie. Nie dość że trzeba wiedzieć jak trzyma się szczotę do szorowania kibla, to trzeba jeszcze się podpisać o której godzinie się kibel sprzątnęło i kto go sprzątnął.

Tryper

2021-08-27, 17:19
W tam, woda to to ch*j.

djpyza

2021-08-27, 19:07
radek225 napisał/a:

Jego to nawet praca jako sprzątacz kibla przerośnie. Nie dość że trzeba wiedzieć jak trzyma się szczotę do szorowania kibla, to trzeba jeszcze się podpisać o której godzinie się kibel sprzątnęło i kto go sprzątnął.



skąd masz takie informacje ? widocznie nie omieszkało cię to spotkać że jesteś tak w temacie obeznany xD

KFCnigget

2021-08-27, 19:39
chitlerowiec napisał/a:

Ale te gówniane znaczki po co wklejałeś?



przecież to nie ja je wklejałem tylko autor tematu :/

aus88

2021-08-27, 20:36
Ale jak sprawnie automatyczne wycieraczki zadziałały

radek225

2021-08-27, 21:19
djpyza napisał/a:

skąd masz takie informacje ? widocznie nie omieszkało cię to spotkać że jesteś tak w temacie obeznany xD



Wystarczy że wejdziesz do kibla w pierwszym lepszym markecie albo centrum handlowym matole.

SpirytusSalicylowy

2021-08-28, 09:46
Może któryś z was zapie**ala na tirach to mi powie. Często jest tak, że takie ładunki jadą po prostu na paletach a jedyne co je dzieli od pozostałych uczestników ruchu to plandeka na ramie naczepy?

radek225

2021-08-28, 15:28
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Może któryś z was zapie**ala na tirach to mi powie. Często jest tak, że takie ładunki jadą po prostu na paletach a jedyne co je dzieli od pozostałych uczestników ruchu to plandeka na ramie naczepy?



Ja jeżdżę ciężarówką. Jadąc plandeką lekkich ładunków nie zapina się w ogóle. Pod warunkiem że pomiędzy plandeką a towarami są pasy. Podobnie się robi jadąc z chłodnią. Jak woziłem elektronikę ważącą około 10 ton chłodnią, to dawało się z tyłu jeden pas albo rozpórkę aby towar się nie przesuwał. Na załączonym wyżej filmie albo puściły pasy, albo nie zostały one w ogóle założone, bo debil do rozładunku miał kilka kilometrów i mu się tego nie chciało robić.

Libraru

2021-08-28, 21:38
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Może któryś z was zapie**ala na tirach to mi powie. Często jest tak, że takie ładunki jadą po prostu na paletach a jedyne co je dzieli od pozostałych uczestników ruchu to plandeka na ramie naczepy?



Przy takich ilościach i wadze zadnym wypadku!
W zaleznosci od rodzaju naczepy (Plandeka, Chlodnia, Sciany) inaczej sie zabezpiecza.

Na plandece naogół spina się pasami, dodatkowo na ścianach są wkładane metalowe/drewniane deski poziomo pomiędzy pionowe metalowe prowadnice oraz plandeka ma swoją wytrzymałość.

Masz tutaj zdjęcie środka:


chitlerowiec

2021-08-30, 19:02
Tetrix napisał/a:

Zacznij szukać pracy w ochronie czy cos... matury z takim czytaniem ze zrozumieniem nie zdasz i tak.



radek225 napisał/a:

Jego to nawet praca jako sprzątacz kibla przerośnie. Nie dość że trzeba wiedzieć jak trzyma się szczotę do szorowania kibla, to trzeba jeszcze się podpisać o której godzinie się kibel sprzątnęło i kto go sprzątnął.




Dwa cymbały nie znające pojęcia ironii… Ps wolał bym lizać kible na autostradach niż być tirówką jak ty „radziu”