18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mobilny poród

~Creaters • 2018-09-09, 18:27
autorodek :wisielec:


Argeusz

2018-09-09, 23:49
Konikmamy napisał/a:

Jak mozna miec dziecko z murzynem k***a?


To pytanie musisz zadać swojej mamie.

Fukuoka

2018-09-09, 23:55
niech teraz wszystkie bakterią zeżrą ją i bebe w ramach akcji przeciw szczepieniom

Rafal1757

2018-09-09, 23:59
Teraz mandat za brak fotelika

sirapacz

2018-09-10, 00:16
@hutsch Trzeba być idiotą by rodzić w domu mając możliwość rodzenie w szpitalu. Nawet nie wiesz jak dużo może się spieprzyć podczas zdawałoby się idealnego porodu idealnie zdrowego dziecka. Im więcej masz porodów za sobą tym większą masz wiedzę o tym, co się może wysypać. Lekarz do domu dojechałby tylko z woreczkiem by zabrać truchło, gdyby coś się spaprało.

naczelny1

2018-09-10, 09:42
Moja żona jest położną z wieloletnim stażem, AMA.

tomek2302

2018-09-10, 10:16
Dzień dobry starzy oficer Gruszka
Będzie po czysta złoty za niemanie pasów

waloos

2018-09-10, 12:36
@naczelny1

Jak często wykonuje się Manewr Kristellera.

Ile razy na 10 porodów kobiecie pęka krocze.

Czy lepiej krocze naciąć czy zostawić aby samo pękło.

Czy masowanie i rozciąganie przed porodem coś daje.

Jak często tatusiowe mdleją na sali.

Póki co tyle mi przychodzi do głowy. Jak odpowiesz to może jeszcze coś mi wpadnie.

mar173

2018-09-10, 18:16
Czyli każdy sadol pochodzi z brudnego cipska ? Czyli co ślina którą ma teraz w buzi to pozostałość bo śluzie z dupy ?

macioshow

2018-09-10, 18:39
mar173,

Idź umrzyj.

mar173

2018-09-10, 18:47
macioshow napisał/a:

mar173,
Idź umrzyj.



Nie. Zarabiam 4 kafle i żył będę jeszcze z 60 lat. A ty będziesz spał w ziemii jako nawóz na smrodnikowe muchomory. A skoro mamy nieskończoność i nikt już nie wierzy w boga to dodatkowo przez nieskończoność w jakimś procencie będziesz się rodził jako dno społeczne - w 50 % jako janusz co na produkcji plakietkę podbija - no kilka procent ok jako milioner ale nie życzę tobie. Ty nawet nie rozumiesz o czym się tu mówi bo nie masz żadnej świadomości cymbale. Maciuś spokój już, idź się napij piwa ale raczej myślenie ci nie grozi więc wróć do gry komputerowej. Ziomek to cie robił.

macioshow

2018-09-10, 18:54
mar173 napisał/a:



Nie. Zarabiam 4 kafle i żył będę jeszcze z 60 lat. A ty będziesz spał w ziemii jako nawóz na smrodnikowe muchomory. A skoro mamy nieskończoność i nikt już nie wierzy w boga to dodatkowo przez nieskończoność w jakimś procencie będziesz się rodził jako dno społeczne - w 50 % jako janusz co na produkcji plakietkę podbija - no kilka procent ok jako milioner ale nie życzę tobie.



No powiem ci że jak ty wiesz ile lat pożyjesz to jesteś niezły ziomek.
Wychodzi na to że umrzesz przed 70...

PhantomMask

2018-09-11, 21:21
Jakiś k***a dzieciorób zapewne mocno opalony sądząc po gówniakach.

hutsch

2018-10-12, 12:31
sirapacz napisał/a:

@hutsch Trzeba być idiotą by rodzić w domu mając możliwość rodzenie w szpitalu. Nawet nie wiesz jak dużo może się spieprzyć podczas zdawałoby się idealnego porodu idealnie zdrowego dziecka. Im więcej masz porodów za sobą tym większą masz wiedzę o tym, co się może wysypać. Lekarz do domu dojechałby tylko z woreczkiem by zabrać truchło, gdyby coś się spaprało.



Wiadomix, nie napisałem czy to dobrze czy nie, mojej żonie też bym tak nie pozwolił, świadomie wybrać żeby rodzić w domu, napisałem tylko co mi kolega holender opowiadał jak jest u nich.