18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mniejszy zapaśnik vs Większy trójboista

ghoster3 • 2018-01-11, 21:11
Walka ważącego 150 Kg Trójboisty pomiędzy 60 Kg zapaśnikiem ;-)

gregortb

2018-01-11, 21:37
łapy wieksze od jego ud.. ale karakanik daje rade

CbK

2018-01-11, 21:38
Normalnie jakby Małysz chciał doj***ć Pudzianowskiemu, szacun za ambicje!

~DMT

2018-01-11, 21:44
gregortb napisał/a:

łapy wieksze od jego ud.. ale karakanik daje rade



Bo jest sędzia i kręcą filmik dla tych, którzy się będą podniecali tym, jak to "karakanik daje radę"...

Już abstrah*ję od walki wręcz, ale 3 razy miał go tak idealnie zapiętego rękami, że by mu klatkę piersiową połamał, a raz urwał głowę...

:wyj***ne:

ToPrzeciezJa

2018-01-12, 01:01
MaszAyahuaskę napisał/a:



Bo jest sędzia i kręcą filmik dla tych, którzy się będą podniecali tym, jak to "karakanik daje radę"...

Już abstrah*ję od walki wręcz, ale 3 razy miał go tak idealnie zapiętego rękami, że by mu klatkę piersiową połamał, a raz urwał głowę...

:wyj***ne:


Może i masz rację, ale co jak co ten mniejszy w ch*j ogarnia temat.

x2345x

2018-01-12, 04:00
troche smiesznie wyglada ten pojedynek

DużyKutas

2018-01-12, 04:07
Gdyby ten duży zaj***ł gonga w czoło temu kurduplowi to ten wysrałby swoje oczy.

CbK

2018-01-12, 08:40
Velture, Ale ze mnie gapa, nie zauważyłem. On jednak waży 1,6m i ma 60 kg wzrostu - obejrzę jeszcze raz, może teraz da radę :-o

BigCohones

2018-01-12, 08:48
Jakby to była prawdziwa uliczna walka, to duży by w 3 sekundy urwał łeb kogucikowi i wsadził mu do dupy :kawa:

furandi

2018-01-12, 09:44
@up a widziales ffilmik, jak to jak to trojboiste zabil troszke wiekszy kogucik w ulicznej walce? Bylo to gdzies tutaj w okolicach sierpnia.

wolfu

2018-01-12, 12:53
ghoster3 napisał/a:

Walka ważącego 150 Kg Trójboisty pomiędzy 60 Kg zapaśnikiem ;-)




avic

2018-01-12, 14:22
@furandi - bo to jest tak, ze różnica wagi i siły odrobinę mniej jest istotna, jak mały ogarnia sporty uderzane. Ja przy moich 120 kg wagi bardzo nie lubię ganiać po klatce za kogutami po 60 kg i prawdą najprawdziwszą jest, że kogut jest duuużo szybszy ode mnie i łatwo wyłapać jakieś uderzenie, które wyłącza prąd. Fakt też jest taki, że na sparingach nigdy nie próbuję uderzyć koguta pełną siłą, bo i cel sparów nie jest taki.

Różnica staje się o wiele bardziej widoczna gdy "walka" przechodzi w parter. Ja już kilka łądnych lat wstecz mając biały czy później niebieski pas bjj nie dawałem się skręcić w precla czarnym czy brązowym pasom po 70 kg ważąc 40 kg więcej od nich. (abstrah*jąc od umiejętności tych czarnych pasów).

Doskonale to widać tutaj na filmie - gdyby ten trójboista chciał zrobić małemu krzywdę, to by mu zrobił, chociażby rozbijając go o matę. A mały prędzej osrałby trykocik niż wyciągnął rękę do balachy. Gdyby jednak mały ogarniał muay thai zamiast zapasów to obstawiałbym nawet i małego. Przynajmniej póki duży by go nie złapał :D