topic

MMA Żabka Team!!

mac112112 • 2017-04-14, 20:53
Polskie MMA w wydaniu żabki : łokieć pięta i nie ma klienta !!!!

decode21

2017-04-14, 21:07
Niech zgadnę, nie chciała wydać grosika?

Gizmolka

2017-04-14, 22:29
Biją się jak baby :lol:

bartzt

2017-04-15, 01:34
k***aaa mam takie boskie nagranie z monitoringu jak kasjerka Żabki nokautuje kolanem naj***ną klientkę, która nie rozumiała, że sklep zamknięty i sprzątają tylko = nie sprzedadzą jej flaszki. Zanim wrzucę muszę trochę odczekać, żeby nie było dowodów na dziewczynę :) jeszcze z rok, ale będę pamiętał !

Adrianero

2017-04-15, 01:44
k***a fajne audi

lllll

2017-04-15, 01:45
Z tymi grosikami to jakaś grubsza sprawa: ostatnio płaciłem 7,75zł, gdzie 5gr było w monetach po 1gr. Zanim zapakowałem towary Kasjerka skasowała następnego Klienta po czym przy wydawaniu reszty standardowe "grosz będę winna" i jebudu, kasetka zamknięta. Pytanie: o co im k***a chodzi, poważnie kręcą biznes na jednogroszówkach? Bałem się zapytać Kasjerki, a widząc powyższe nagranie chyba dobrze zrobiłem.

kaiel

2017-04-15, 02:59
jetem w yellow Gouda team i przyjmuję wyzwanie waszych trenerów pokemon

Nikodem_Szulcc

2017-04-15, 03:47
Właśnie apropo Adrianero, fajne, i ma ciemne szyby w przednich drzwiach, orientujesz sie czy można w PL miec przednie ciemne dymione? bo foliowane na pewno nie, a jak jest z dymionymi?

Apropo filmu zeby nie bylo, że nie na temat... (bo mi Concrisbo warna jebnie)... ale sie bijo, olaboga ale sie bijo.

bloodwar

2017-04-15, 08:08
@Nikodem - boczne można mieć przyciemnione tylko "fabrycznie", muszą mieć atest i tylko niewielki procent zaciemnienia (na tyle mały, że słońce i tak będzie napie**alać po oczach i ludzie będą mogli zaglądać do środka) a przedniej nie można wcale.

A co do filmu - zacna bijatyka ale bez opisu tego, o co poszło jakoś tak płytko...

jinn

2017-04-15, 08:47
bloodwar napisał/a:

@Nikodem - boczne można mieć przyciemnione tylko "fabrycznie", muszą mieć atest i tylko niewielki procent zaciemnienia (na tyle mały, że słońce i tak będzie napie**alać po oczach i ludzie będą mogli zaglądać do środka) a przedniej nie można wcale.

A co do filmu - zacna bijatyka ale bez opisu tego, o co poszło jakoś tak płytko...

Przednią i przednie-boczne możesz mieć przyciemnione tak, żeby miały 70 procentową przepuszczalność światła i wcale nie musi być to przyciemnienie fabryczne. A co do tylnych to można je zakleić całkowicie.

tranzystor

2017-04-15, 08:53
jinn napisał/a:

Przednią i przednie-boczne możesz mieć przyciemnione tak, żeby miały 70 procentową przepuszczalność światła i wcale nie musi być to przyciemnienie fabryczne. A co do tylnych to można je zakleić całkowicie.

Liczy się technologia przyciemniania. Fabrycznie w niemieckich samochodach, szyba jest przyciemniana już w hucie. Janusze przyciemniają natomiast folią przyklejaną od środka. Różnica jest wielka, bo barwienie szyby w masie powoduje, że jest ona przenikalna, gdy patrzy się pod kątem prostym do jej powierzchni. Naklejana folia powoduje dodatkowo, że przy wypadku boczna szyba nie tłucze się w proszek.

TytanowyRosomak

2017-04-15, 09:08
ten śluńsk to kopalnia takich materiałów :)

Blendzioł

2017-04-15, 10:15
Tej blondyny to trochę nawet szkoda, widać ze biedna nawet na spódnicę nie ma.