18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mma Vip pod zarządem Mafii Pruszkowskiej

Macx83wwww • 2022-01-19, 01:08
Szczerze o patologii w sztukach walki i życiu codziennym w naszym kraju.


mystery0987

2022-01-19, 08:53
na początku trzy razy powiedział to samo, tylko użył innych słów.
No ale rację, przyznać mu trzeba .

Kriski

2022-01-19, 10:24
jezus dawał drugą szansę, najman daje dupy gangusom.

ptrkmdg

2022-01-19, 21:58
mystery0987 napisał/a:

na początku trzy razy powiedział to samo, tylko użył innych słów.
No ale rację, przyznać mu trzeba .



bo Tobie trzeba powtórzyć dwa razy żebyś zrozumiał

Andrzejas

2022-01-25, 03:12
9:42 - w idealnym świecie, to sami by musieli się utrzymać w tym więzieniu, bo my nie mamy żadnych powodów, żeby kłaść na zwyrodnialców hajs.
Ja oczekuję, że z moich podatków mur zrobią wyższy między nimi a mną. ch*j mnie obchodzi, czy za tym murem są jakiekolwiek warunki do czegokolwiek. Jakby Słowik czy Masa w pierdlu zdychał z głodu, a nogi łamałyby im się na leżąco z niedoborów wapnia, to co? Mam im współczuć? Może jeszcze kocyk i herbatkę przynieść?! Niech się sk***iele męczą! W przypływie rozrzutności mógłbym przekazać 1% podatku na zastrzyki z adrenaliny, żeby szprycowali ich, jak zaczną mdleć. Karę trzeba odbyć, a nie zdychać. Przecież uważają się za bossów i twardzieli! Co to dla nich pić mocz i lizać ściany przez 70 lat! Daliby radę.

10:47 - nie wiem, czy to dobre porównanie. Jeśli ktoś jednego dnia broni kościołów, a drugiego, robi interesy z gangiem pruszkowskim, to mniej więcej to samo.

12:12 - nie pamiętamy, Marcinku, bo to było ponoć 2000 lat temu, ale nie ma sprawy - możemy wybaczyć grzechy każdemu, kto wyzionie ducha na krzyżu, który sam sobie na szczyt góry wniesie. A. No i wcześniej też musimy go trochę poturbować, bo właśnie takim buk łojciec grzechy wybaczył. (Dobry wers wybrał, jak na takiego tępaka.)

18:05 - Ta! Odsiedział! Kiedy? Nikt o tym nie słyszał.

20:18 - Nie. Chcemy, żeby do końca swoich dni zapie**alał w kamieniołomach i kopalniach siarki. Nie chcemy go na wolności. Nie chcemy go w ogóle. Nigdzie.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-01-28, 08:12
stanowski to frajer. Mazurek odpie**ala imprezy na 50 osób ze świtą ministerialną w dobie plandemii obostrzeń, nakazów, zakazów i drogich kar, a stanowski mu liże dupę i zbija piątki w programie, a tutaj robi problem bo coś mu w ego się przestawiło. Hipokryzja.

TiIg_Die_Schmach

2022-01-28, 19:32
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

stanowski to frajer. Mazurek odpie**ala imprezy na 50 osób ze świtą ministerialną w dobie plandemii obostrzeń, nakazów, zakazów i drogich kar, a stanowski mu liże dupę i zbija piątki w programie, a tutaj robi problem bo coś mu w ego się przestawiło. Hipokryzja.



Nie robi problemu, a zwraca uwagę na romantyzowanie i wybielanie się gangusów z lat 90 oraz wczesnych 2000.

Co ma do tego Mazurek? Nie wiem...