18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młyn do kurczaków

suborg • 2021-10-26, 19:26
Oj***łbym mcchikena


budgie73

2021-10-26, 20:41
Nie mogę patrzeć na pękające skorupki, okropny widok.

Zenonn

2021-10-26, 20:49
trytodie napisał/a:

Ja pie**ole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Też nie rozumiem jak można mielić skorupki wraz z mięsem.

Adam_WKLADAM

2021-10-26, 20:52
trytodie napisał/a:

Ja pie**ole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Kolego w przemysle zywnosciowym istnieje zelazna zasada: NIC SIE NIE MARNUJE wiec nie takie rzeczy sie wyprawia. Na przyklad: jak myslisz co sie dzieje z odpadami miesnymi typu uszy, powieki, odbyty, wymiona krow czy swin - wszystko jest mielone i sprzedawane na parowki lub firmom przygotowujacym dania gotowe itd.
Plus, mieso z krow, swin, kurczakow plukane jest w amoniaku zeby wszystkie bakterie zabic

Duzo tego jest ale nie bede sie zaglebial bo jeszcze veganinem zostaniesz.



Zenonn napisał/a:

Też nie rozumiem jak można mielić skorupki wraz z mięsem.



Taka mielonka z kurczaczkow i skorupek idzie raczej na karme dla psow lub pasze dla krow lub swin

Dot

2021-10-26, 21:25
tak powstają parówki 98% mięsa

petru23

2021-10-26, 21:26
Że skorupkami. Fuj

Mzimu

2021-10-26, 21:31
ja pie**olę, k***a mać! MOCNE!

suborg, aż zaniemówiłem. Zawsze jakiś syf wrzucasz, a tu Sadistic przez duże S. No szacun chłopie.

Swoją drogą nieźle popie**olony jest ten przemysł. Ostateczne rozwiązanie kwestii kurczaczków

shoe5maker

2021-10-26, 21:31
I tak powstaje tani pasztet z biedronki.

sebnysa

2021-10-26, 21:32
Adam_WKLADAM napisał/a:

Kolego w przemysle zywnosciowym istnieje zelazna zasada: NIC SIE NIE MARNUJE wiec nie takie rzeczy sie wyprawia. Na przyklad: jak myslisz co sie dzieje z odpadami miesnymi typu uszy, powieki, odbyty, wymiona krow czy swin - wszystko jest mielone i sprzedawane na parowki lub firmom przygotowujacym dania gotowe itd.
Plus, mieso z krow, swin, kurczakow plukane jest w amoniaku zeby wszystkie bakterie zabic
Duzo tego jest ale nie bede sie zaglebial bo jeszcze veganinem zostaniesz.
Taka mielonka z kurczaczkow i skorupek idzie raczej na karme dla psow lub pasze dla krow lub swin



Jakiś czas temu jakiś specjalista inżynier wydumał, że można świńskie odbyty sprzedawać jako kalmary. k***a co za biznes...

Pees4

2021-10-26, 21:36
trytodie napisał/a:

Ja pie**ole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Z ch*ja spadłeś? Myślaleś że czekają aż umrą śmiercią naturalną czy co?

:lol:

Janusz_k

2021-10-26, 21:45
Tak dokładnie to są koguty.

Latissimus

2021-10-26, 22:06
Rozstawić taki sprzęt na granicy z Białorusią

stonefenix

2021-10-26, 22:13
Wiem, że rzeczywistość jest obojętna i właśnie teraz, w tej obecnej chwili, gdzieś w jakimś lesie na świecie (czy dżungli) pożerane są żywcem, w okropnych męczarniach jakieś nowonarodzone zwierzęta. To jest kwestia doboru naturalnego na naszej ziemi. Jakiś tam drapieżnik przeżyje dzięki temu ze zje.
Na tym filmie widzę upodlenie ludzkie. Bo tutaj nikt nie potrzebuje tej śmierci kurczaczków czy kogucików. Umierają z powodu ludzkiej chciwośc. Już daliby tym kogutom pożyć do dorosłości a później je przeznaczyć na mięso dla zwierząt

pawelns1

2021-10-26, 22:21
mógłbym to oglądać bez końca

Arathnmor

2021-10-26, 22:23
To zdziwienie nieświadomych :D Gdzieście się uchowali.

dabrowskp

2021-10-26, 22:30
freaky napisał/a:

Na ch*j mielić pisklaki?



A myślisz że wegańskie burgery z czego się robi ? Przecież nie z mięsa. Pióra , skorupki, szłam i oregano