18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież "Wszechpolska"

T3RMINATOR • 2018-08-22, 22:59
Oto na co natrafiłem przemierzając bezkresne internety. Grupka "kwiatu polskiej młodzieży" nęka dziewczynkę. A to wszystko w jak że pięknej naszej ojczyźnie Polsce. Całkiem prawdopodobne że to w Radomiu :amused:



Znalezione na wykopkach :D

Edit: akcja działa się w Siedlcach


Znalazłem artykuł o podobnej sprawie w Gdańsku http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdansk/a/wyrok-w-sprawie-brutalnych-pobic-gimnazjalistek-gang-mlodocianych-przestepczyn-zdjecia,12849675/

EdmundKemper

2018-08-23, 16:50
A czy to ważne czy Młodzież Wszechpolska czy Antifa czy inne lewicowe ścierwo? Przestańcie żyć podziałami to i mniej kłopotów będziecie mieć.

kamil111-16

2018-08-23, 17:12
Patologia i przyszli beneficjenci 500+ nic więcej...

TB303

2018-08-23, 17:24
kamil111-16 napisał/a:

Patologia i przyszli beneficjenci 500+ nic więcej...


Weź mnie nawet nie strasz, że PiS będzie tak długo rządził :amused:

mecenaz

2018-08-23, 19:15
Ja się k***a pytam po co , żeby ją psychicznie zniszczyć ? przecież takie grupowe nękanie odbiłoby się na każdym tym bardziej na młodej dziewczynce. Do piachu z tymi k***ami.

pve11

2018-08-23, 21:26
Słyszałem że najstarsze miały 16 lat i grozi im poprawczak. To nie jest tak, że od tego wieku można sądzić jak dorosłego? Gdyby to nie były dziewczyny, tylko płeć męska to pewnie by tak było.

extremetube

2018-08-23, 23:08
link do całości? zwaliłbym pod to

sh...........ns

2018-08-23, 23:25
może ktoś wrzucić w komentarzu filmik bo usuneli

suchy80

2018-08-24, 20:18
Na miejscu ojca bym k***y zaj***ł.

Adae

2018-08-24, 20:46
Przykladem tego, jak zajebisty i bezpieczny jest nasz kraj, jest to, ze takie filmiki sa gigantyczna sensacja (w europie zachodniej zabojstwa i gangi gwalcace dzieci sa juz pase).

Punkt 2, dla naszego szlachetnego kraju to to, ze to kurestwo jest powszechnie potepiane, i cala rodzina malych szlaufow ma teraz oficjalnie PRZEpie**olONE. A wszelkie proby szlaufiarskiej rodziny na obrone karygodnego zachowania lacza sie z jeszcze wiekszym dopie**olem od spoleczenstwa.

Polska jest piekna, narod z zasadami 8-) .

dynkss

2018-08-24, 20:58
Adae napisał/a:


Polska jest piekna, narod z zasadami 8-) .



Naród wspaniały. Tylko ludzie k***y.

gabriel0

2018-08-24, 21:41
Na nagraniu w 0:07 słychać pracę zamka błyskawicznego. Chyba komuś się podobała cała akcja.

Adae

2018-08-24, 22:46
dynkss napisał/a:



Naród wspaniały. Tylko ludzie k***y.



Nie. Jakby tak bylo to sprawa by nie wybuchla. Co wiecej, naglosnienie to jedno, ludzie aktywnie zadzialali zeby winne zostaly schwytane.

Ba, slyszalem od (nie)pewnych zrodel, ze wiekszosc z tych malych szlaufow jest wychowywane przez samone matki szlaufy, i ze ojciec kolejnej z nich probowal twardzielic i zostal pieknie zgaszony i teraz cale rodziny sraja po gaciach bo ludzie tylko czekaja na zapalnik zeby wymierzyc srogi lincz (najwyrazniej wiekszosc z nich mieszka w prawilnym osiedlu). Do tego ponoc maja jakies plecy, ale te plecy rowniez sraja po gaciach, bo moga za chwileskonczyc na bezrobociu.

Hahaha piekne piekielko ogolnie.

Wiec tak, zdarzaja sie k***y, ale honorowe spoleczenstwo jest zazwyczaj bardzo chetne do naprostowania tego.

lucilla

2018-08-25, 11:54
Młode szmaty i ich mamuśki tesz:)

Nikczemny_Płód

2018-08-25, 22:25
Adae napisał/a:



Nie. Jakby tak bylo to sprawa by nie wybuchla. Co wiecej, naglosnienie to jedno, ludzie aktywnie zadzialali zeby winne zostaly schwytane.

Ba, slyszalem od (nie)pewnych zrodel, ze wiekszosc z tych malych szlaufow jest wychowywane przez samone matki szlaufy, i ze ojciec kolejnej z nich probowal twardzielic i zostal pieknie zgaszony i teraz cale rodziny sraja po gaciach bo ludzie tylko czekaja na zapalnik zeby wymierzyc srogi lincz (najwyrazniej wiekszosc z nich mieszka w prawilnym osiedlu). Do tego ponoc maja jakies plecy, ale te plecy rowniez sraja po gaciach, bo moga za chwileskonczyc na bezrobociu.

Hahaha piekne piekielko ogolnie.

Wiec tak, zdarzaja sie k***y, ale honorowe spoleczenstwo jest zazwyczaj bardzo chetne do naprostowania tego.



Skąd takie info?

CrookerS

2018-08-25, 23:53
nie działa k***a. zesrales się k***a od gróźb psychicznej madki ? k***a, ale w parku to konia walisz na widok psiakow i jakos się nie boisz ze ktoś cie przyczai... lol.