18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież Wszechpolska szydzi z Marszu Tolerancji

bovski • 2012-11-17, 22:43
Pierwszy mój temat: zaraz pewnie usłyszę narzekania, że Młodzież Wszechpolska faszyści, że pojeby itp. Zwróćmy jednak uwagę, że lepiej walczyć z propagowaniem homoseksualizmu w taki sposób, niż poprzez rzucanie kamieniami, napie**alanie i krzyki typu" zrobimy z wami co Hitler z Żydami"
[

Szoqn

2012-11-18, 03:08
[@PRG naprawdę, o tej porze? Twoi tatusiowie wiedzą, że o tak później godzinie siedzisz przy komputerze]
I na tym polega walka z lewactwem: inteligencją i humorem. Piękna sprawa.

zielonydarian

2012-11-18, 04:33
czasy się zmieniły, teraz można krzyczeć >>Zrobimy z wami co Żydzi z palestyńczykami!!!

ripman

2012-11-18, 06:39
pomysł nawet śmieszny ale młodzież wszechpolska faszyści, pojeby itp

KurwaRomantyk

2012-11-18, 07:12
Buahaha, nieudaczne dzieci po chemioterapii znowu próbują coś pie**olić, zakompleksione ciule. Pewnie zazdrościcie gejom pożycia bo sami jesteście bandą sfrustrowanych impotentów, co? :amused:

raistpol

2012-11-18, 07:43
@up Twoj chlopak umyl juz dupe na wieczor?

M4rkOPL

2012-11-18, 10:37
@up żebyś jeszcze mu pojechał swoim tekstem...

rawpanic

2012-11-18, 10:50
Nigdy nie rozumialelm tej nienawisci do gejow.

Czym wiecej gejow tym wiecej kobiet dla mnie.

Everizon

2012-11-18, 10:51
bovski napisał/a:

@ilves nic do nich nie mam, nie przeszkadza mi fakt czyjejś odmienności seksualnej. Przeszkadza mi jednak robienie z tego polityki. Drażnią mnie tacy jak Biedroń czy Grodzkie, którzy znaleźli się w Sejmie nie z racji kompetencji czy wykształcenia,ale z racji bycia zawodowymi zboczeńcami.



To dokładnie tak jak ja. A razem z w/w pollitykiami niech się wynoszą z sejmu wszyscy katole bo mi przeszkadzają swoją durnotą ! A więc razem z gejami niech znikną z polskich ulic oraz polityki wszystkie pochody murzynów ze swoimi stadami baranów. Żadnych pochodów, marszów tolerancji ? ok. Ale żadnych pochodów, marszów religijnych, smoleńskich trwam'jących i innych kato gówien. Bo mnie rażą bardziej niż geje i lesbijki. Rażą mnie bo uderzają w moją inteligencję i śmiejąc się w twarz ludziom wpie**alają się do polityki, szkolnictwa i wychowania !
WON z Polski katole !! To państwo jest świeckie ! Nie chcecie marszów gejów, transów i lesbijek ? to dajcie przykład i zniknijcie. Macie swoje mury kościółków i tam uprawiajcie swoje czary i gusła. Gwarantuję Wam że wtedy i pochody równości nie będą potrzebne !

merh

2012-11-18, 11:41
całuj mnie w dupe kaczy łbie.Polska zawsze była panstwem katolickim.I to chyba dzieki temu tak sie bronimy przed tymi zboczeniami.Oczywiscie zaraz wysuniesz "pedofili" jako działo obronne.Jjako ripostę poczytaj sobie od razu jak to sie ma u tych,ktorzy obecnie zalewają swoja "wiarą" europę zachodnią.Między innymi dzieki temu,ze kraj jest katolicki,o ile dobrze pamiętam bronilismy europy przed najazdem turasów(patrz Bitwa pod Chocimiem 1621). Lepiej popie**olić kocopoły.

Gejuchy do puchy!

Archeolog

2012-11-18, 11:47
Cytat:

araz pewnie usłyszę narzekania, że Młodzież Wszechpolska faszyści, że pojeby itp



Nie. Usłyszysz narzekania, że ten portal to nie miejsce na prawackie, propagandowe gówno. Idź z tym na niezależną.pl.


SCLIENT

2012-11-18, 12:06
:amused: zboczeńcy w liczbie 30 ochraniani przez 300 policjantów, i na to idzie te 23% VAT?

makabrax

2012-11-18, 12:16
zorganizujmy jakis marsz/pochód promujący schemat normalnej rodziny, z transparentami "jestem hetero i jestem z tego dumny/a" itp, ciekawe jak szybko antifa i inne lewackie gówno by się oburzyło że tak nie można, i że to jest marsz nienawiści i nietolerancji :D

WujaszekStalin

2012-11-18, 12:20
Everizon napisał/a:



To dokładnie tak jak ja. A razem z w/w pollitykiami niech się wynoszą z sejmu wszyscy katole bo mi przeszkadzają swoją durnotą ! A więc razem z gejami niech znikną z polskich ulic oraz polityki wszystkie pochody murzynów ze swoimi stadami baranów. Żadnych pochodów, marszów tolerancji ? ok. Ale żadnych pochodów, marszów religijnych, smoleńskich trwam'jących i innych kato gówien. Bo mnie rażą bardziej niż geje i lesbijki. Rażą mnie bo uderzają w moją inteligencję i śmiejąc się w twarz ludziom wpie**alają się do polityki, szkolnictwa i wychowania !
WON z Polski katole !! To państwo jest świeckie ! Nie chcecie marszów gejów, transów i lesbijek ? to dajcie przykład i zniknijcie. Macie swoje mury kościółków i tam uprawiajcie swoje czary i gusła. Gwarantuję Wam że wtedy i pochody równości nie będą potrzebne !



Naucz się poprawnie pisać debilu.

djhexe

2012-11-18, 12:28
Everizon napisał/a:



To dokładnie tak jak ja. A razem z w/w pollitykiami niech się wynoszą z sejmu wszyscy katole bo mi przeszkadzają swoją durnotą ! A więc razem z gejami niech znikną z polskich ulic oraz polityki wszystkie pochody murzynów ze swoimi stadami baranów. Żadnych pochodów, marszów tolerancji ? ok. Ale żadnych pochodów, marszów religijnych, smoleńskich trwam'jących i innych kato gówien. Bo mnie rażą bardziej niż geje i lesbijki. Rażą mnie bo uderzają w moją inteligencję i śmiejąc się w twarz ludziom wpie**alają się do polityki, szkolnictwa i wychowania !
WON z Polski katole !! To państwo jest świeckie ! Nie chcecie marszów gejów, transów i lesbijek ? to dajcie przykład i zniknijcie. Macie swoje mury kościółków i tam uprawiajcie swoje czary i gusła. Gwarantuję Wam że wtedy i pochody równości nie będą potrzebne !


a czy kiedykolwiek słyszałeś żeby to ksiądz, pop czy pastor (chodzi mi o chrześcijaństwo)nawoływał do nienawiści? pozwalał na legalu r*chać się w dupę z kolegą? napie**alać dziewczynę/żonę/matkę/siostrę? kraść? mordować?