18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody prosi o pojarę

Don_Beck • 2020-11-07, 16:49
No daaaaj :-D


luja27

2020-11-07, 19:22
Brawo pis i wasze pincet plus :!:

Cz...........as

2020-11-07, 19:23
@up bo przed 500+ nie było patoli :roll:

Zygmundo

2020-11-07, 20:20
k***a myślałem, że taka patola skończyła się gdzieś w okolicach 2000-2005 roku, ale się myliłem może dlatego, że nie mieszkam we Wrocławiu.

marcineker

2020-11-07, 20:20
powino isć na harda!!!!!!

Jebac_pedalarzy

2020-11-07, 20:54
Ten osobnik jest już stracony, będzie pierdział w pasiaki szybciej niż kupi sobie paczkę szlugi za uczciwie zarobioną kaskę.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-07, 21:16
Podobny do jednego z tych, co ukradli księżyc.....

mianas

2020-11-07, 21:32
Prosi jak RYża k***a o pre z ydenture ...

outline

2020-11-07, 22:34
luja27 napisał/a:

Brawo pis i wasze pincet plus



ty myślisz, ze przed 500+ to sami 12 letni profesorowie po dzielnicach chodzili? W Warszawie na brzeskiej 10lat temu to wpie**ol mogłeś wyłapać od ludzi którzy wyszli z teatru?


ProVVe

2020-11-08, 00:38
19WTJ89 napisał/a:

Nie możesz tak bardzo rozpieszczać dzieciaka bo nic z niego nie wyrośnie . Kup mu tytoń maszynkę do kręcenia i gilzy . Dziecko będzie szczęśliwe że może puścić dymka , równocześnie będzie uczyło się pokory i pracy . Jeżeli macie jeszcze jakieś problemy walcie śmiało pomogę .



Ciekawi mnie jakbys pomógł mu rozwiązać problem gdyby dziecko żebrało o kielicha czy 2zł na piwo :-D . Przyznam kupiłes mnie pierwszym rozwiązaniem i widać, żeś zmyślny chłop :-D

Kauczuku

2020-11-08, 04:17
19WTJ89 napisał/a:

Nie możesz tak bardzo rozpieszczać dzieciaka bo nic z niego nie wyrośnie . Kup mu tytoń maszynkę do kręcenia i gilzy . Dziecko będzie szczęśliwe że może puścić dymka , równocześnie będzie uczyło się pokory i pracy . Jeżeli macie jeszcze jakieś problemy walcie śmiało pomogę .



Jeżeli już to niech młody coś zrobi... Wyniesie śnieci, zniesie drewno, pozamiata... Cokolwiek. Niech nie dostaje takich rzeczy OD TAK. Kiedyś i tak będzie większy i będzie to dla niego 'legalne' ale niech wie, że nie 'NO DAJ!' może mu to załatwić. Niech chociaż próbuje zapracować na to co chce mieć.

yoyobart

2020-11-08, 06:34
gówniak do utylizacji, podobnie jak frajerstwo,które to nagrywało-tyle w temacie

19WTJ89

2020-11-08, 06:46
Kauczuku napisał/a:

Jeżeli już to niech młody coś zrobi... Wyniesie śnieci, zniesie drewno, pozamiata... Cokolwiek. Niech nie dostaje takich rzeczy OD TAK. Kiedyś i tak będzie większy i będzie to dla niego 'legalne' ale niech wie, że nie 'NO DAJ!' może mu to załatwić. Niech chociaż próbuje zapracować na to co chce mieć.



Nie można w tak młodym wieku dzieci zapędzać do pracy jak skończy swoje lata po ukończeniu 4-5 klas podstawówki , ze zdobytym doświadczeniem spokojnie może zdobyć pracę na budowie , kolei czy nawet w policji . Sam lekko nie miałem ale ukończyłem Hogwart z wyróżnieniem i idę dalej .

ProVVe napisał/a:

Ciekawi mnie jakbys pomógł mu rozwiązać problem gdyby dziecko żebrało o kielicha czy 2zł na piwo . Przyznam kupiłes mnie pierwszym rozwiązaniem i widać, żeś zmyślny chłop



Jego wiek wskazuje że nie jest gotowy na jakieś wysoko procentowe trunki ale uważam że przy bacznym oku rodzica 3-4 razy dziennie butelka piwa o nazwie dębowe mocne (to akurat moja sugestia każdy ma swoje upodobania) będzie dobrym rozwiązaniem . Jeżeli chodzi o 2 zł to jednak trochę mało według mnie ale od czegoś trzeba zacząć . Szczerze mówiąc program 500+ którym kupiło mnie i moją konkubinę państwo polskie to po zajęciu przez Edytę Górniak II miejsca w konkursie Eurowizji najlepsza rzecz jaka mogła nas spotkać.

superslavo

2020-11-08, 22:22
Smutne , nic więcej. Domyślam sie , że 70% to szkola maks średnia, może 10 % to osoby , ktore maja dzieci. Ten film jest straszny;/