18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody Hajzer pyta Polaków czy wiedzą co oznacza symbol SS

Jules_Winnfield • 2015-04-29, 12:24
Młody Strasburger pyta mieszkańców Warszawy czy wiedzą co oznacza symbol SS.

Jak dla mnie odpowiedzi są piorunujące, jak nasze społeczeństwo nie zna historii własnego kraju i nie tylko .....







Widać skąd zaj***ne :samoboj:

BongMan

2015-04-29, 12:27
Za 10 lat w każdym podręczniku historii:

Waffen SS - polska, paramilitarna formacja zbrojna działająca w okresie wywołanej przez Polskę drugiej wojny światowej. SS zajmowało się prześladowaniem, mordowaniem i wywożeniem do polskich obozów koncentrcyjnych Żydów oraz niemców.

Chyba, że ludzie wyjmą głowę z dupy i zaczną walczyć z wszechobecną niemiecką propagandą dezinformacyjną i przekłamywaniem historii na każdym kroku. Główny nasz wróg - UE i niemcy.

RayCHG

2015-04-29, 12:32
to dowodzi tylko temu ze co mądrzejsi wyjechali nam został sam kwiat narodu hahaha

~Imperator

2015-04-29, 12:32
Matoki nie pamiętają co było do stu lat temu ale katole przeinaczając fakty dotyczące Jezusa, wiedzą co było 2000 lat temu... na przykładzie głuchego telefonu ładnie to musi wyglądać

Cały_Idiota

2015-04-29, 12:37
Obejrzałem tą sondę i mi się smutno zrobiło. Jeśli człowiek nie zna historii własnego kraju (a niemiecka nazistowska napaść jest bardzo bolesną częścią tej historii) to funkcjonuje jako bydlątko. Nie jako człowiek świadomy, obywatel z prawdziwego zdarzenia i patriota, tylko właśnie jak takie tępe ciele, które ogranicza się do żarcia i robienia pod siebie.


A facet z Brazylii i dziewczyna z Rumunii pokazali klasę.

lobominator

2015-04-29, 12:39
SS = Secret Service.
Jak można tego nie wiedzieć?