18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody fan HG

stefix666 • 2010-08-29, 14:54
Hip hop powinien być mniej więcej od 17 lat (aha no i ograniczony dostęp do internetu :mrgreen: ) :shock:


:facepalm:

Piotrcovianin

2010-08-29, 15:02
Bluza HG z "HWDP" - takie i ubrania z "jp" noszą najczęściej łepki,którzy nic nigdy nie mieli do czynienia z policją. Debilizm i patologia - to jest to !
elo

C'est Ca

2010-08-29, 15:06
I ja sie pytam. Gdzie byli rodzice ? !

stefix666

2010-08-29, 15:18
Nie moge z takich ludzi. Przykazaniem jest dla nich JP na 100% a jak by nie było policji to by z domu nie wyszli. Taka prawda

ungubungu

2010-08-29, 15:31
@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymach*ję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to ch*j mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.


A jak nie to sp***alaj z Sadola.

Dziękuję.

cwaniak82

2010-08-29, 15:52
ungubungu napisał/a:

@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymach*ję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to ch*j mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.


A jak nie to sp***alaj z Sadola.

Dziękuję.



Szczym ryja i sam sp***alaj z Sadola, kazdy ma prawo pisać co chce.

ferro

2010-08-29, 16:56
@up otóż się mylisz. Mimo wolności słowa jest kilka paragrafów, które trzeba przestrzegać, więc nie pie**ol.

TTszpan

2010-08-29, 21:31
ungubungu napisał/a:

@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymach*ję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to ch*j mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.


A jak nie to sp***alaj z Sadola.

Dziękuję.



nie wierze jaki napinacz ...
sp***alaj z sadola? jak dobrze pamiętam to ta strona nazywa się sadistic ewentualnie na polski sadistik - sadol? za takie zmiękczanie powinieneś dostać BANA na całe życie a nie tylko na IP

dzieci neo

zerodwadwa

2010-08-29, 23:33
k***a własnie z powodu takich dzieci jestem za wprowadzeniem eutanazji. :glowawmur:

beti2122

2010-08-30, 01:21
boże masakra normalnie spinacie się jak gumki w gaciach. jesteście gorsi od tego dzieciaka. on to przynajmniej udawał kogoś kto jest dla niego idolem , kogo słucha. a wy - jeden na drugiego z mordą czego kto ma słuchać, każdy niech se słucha co lubi i co kocha. jeden w HH widzi tylko bełkot i nic więcej a dla drugiego to słowa które nawiązują do jego życia. brak słów normalnie na to. a teraz jak przystało na komentarz : daje rade dzieciak, trochę śmieszne jak nie nadąża z tekstem i oddechem ale jest gites, starszy brat pewnie nagrywa :) hehe ale to nie dla ciebie mały , poczekaj jeszcze trochę. a może wyrośnie z ciebie następca molesty albo HG. pozdro łobuzy dla was :) i niech nikt nie sp***ala z sadistic.pl bo im nas więcej tym lepiej.

Tomizmc

2010-08-30, 01:31

amrashs

2010-08-30, 12:58
0:24
ja i moje ziomki, nikt gorszy, nikt klęczy
:facepalm: