18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody dokręć hak

Pantilion • 2018-12-06, 12:47
Tak będzie dobrze? Nie no k***a za dużo... popraw :krejzi:


~Velture

2018-12-06, 12:52
Nie dolał płynu do kierunkowskazów.

luja27

2018-12-06, 13:24
Jak?
Jak można być takim debilem?

Ligerius89

2018-12-06, 13:54
To jest uj! U nas na wydziale kazali kiedyś świeżakowi iść z wiaderkiem do biura do mistrza po "wakum"... Wszyscy prawie lali ze śmiechu, a młody dalej nie wiedział o co kaman :D

Wiewór

2018-12-06, 14:29
luja27 napisał/a:

Jak?
Jak można być takim debilem?



To jest ch*j.
Niektórzy głosują na PiS bo wierzą w socjalizm.

crossdressphyxia

2018-12-06, 15:50
Niby śmieszne, ale te żarciki w pracy z praktykantów to czasem są idiotyczne. "Hehe młody przyszedł do roboty, to se jaja porobimy hehe co nie Mariusz, taki głupi hehe, to go jeszcze nagram mojom nokjom" Jak masz fajny zespół, to zamiast robić sobie z Ciebie jaja i wrzucać to do internetu, to starają Ci się jakoś pomóc, żebyś ogarnął temat, dzięki czemu jak się szybciej nauczysz, to i jemu i tobie będzie lżej. Ja wiem, że to idiotycznie wygląda, i przypuszczam, że wielu nowych w pracy w tym momencie zdaje sobie sprawę, że każą im robić rzecz kompletnie debilną, ale to robią, bo im zależy na nowej pracy, bo nie chcą podpaść kierownikowi, albo po prostu są zesrani ze stresu i nie myślą do końca racjonalnie, albo nie chcą pyskować starszemu Januszowi operatorowi wajchy i żubrówki.

Pantilion

2018-12-06, 16:39
crossdressphyxia, i tu się z Tobą zgodzę, ale tylko połowicznie. Coraz więcej "potencjalnych pracowników" jest w danej pracy, bo ktoś lub coś ich do tego zmusiło. Podejście mają rozmaite od totalnego wyj***nia i twierdzenia "a nie tu to gdzie indziej" po stwierdzenie "ja nie muszę pracować, ale matka/ojciec się czepiają to przyszedłem". Nie rozumiem tego i pewnie już nie zrozumiem, ale każdego zajęcia jakiego się imałem chciałem się nauczyć i wykonać jak najlepiej potrafię. Przysłowiowy "Janusz" z koparki może być zajebistym operatorem, który jest zmęczony współpracą z kolejnym "skutkiem ubocznym cywilizacji", który przez całą zmianę w pracy "pracuje" 1,5h, a resztę czasu spędza na telefonie FB, Twitterze czy innym gównie. Użeranie się z takim osobnikiem jest męczące wierz mi ;) Wiadomo nikt nie rodzi się wszechwiedzący. Tylko zasada jest taka, że jeżeli nie potrafisz, ale Ci zależy to prędzej czy później się nauczysz. Jeżeli jednak masz to w dupie to nie oczekuj poważnego traktowania ze strony innych. W swoim życiu nigdy nie spotkałem się z tym, żeby ktoś robił sobie ze mnie i mojej niewiedzy żarty. Podejście do pracy, którą masz wykonać jest najważniejsze i jeżeli Ci zależy to jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego ;) Najgorsze jest to, że co raz większej ilości młodych na tym nie zależy.

Essent

2018-12-06, 18:28
Aż mi go szkoda bo nie dokręcił pod koniec w lewo :homer:

Kosmodysk

2018-12-06, 18:57
Co za debil. Powinien włożyć klucz z drugiej strony, bo nakrętka się kręci.

xoludus

2018-12-06, 22:22
U mnie koleś przyszedł ze złamanym trzonkiem od młotka, to wysłali go do majstra po elektrody do drewna, no i poszedł po te elektrody i mu je dali, ale jednak nie dało się pospawać trzonka...