18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Młody chłopak przeleciał metro. (wejście doń znaczy)

Lobo24 • 2017-05-15, 15:53
No popatrz...A myślałem, że młodzież robi dzisiaj takie rzeczy tylko w gta czy innych.

TB303

2017-05-15, 15:56
Z czym do ludzi? Fajne akrobacje, ale krzywdy żadnej sobie nie zrobił, co oznacza, że materiał nie jest zgodny z duchem tej strony.

Thetus

2017-05-15, 15:59
Szacunek za umiejętności. Niestety nie wpadł pod auto, ale za próbę dam piwo. Może jeszcze się tu pojawi ;)

janlew

2017-05-15, 17:06
Cytat:

A myślałem, że młodzież robi dzisiaj takie rzeczy tylko w gta czy innych.


Ta co ma w coś w głowie robi takie rzeczy tylko w gta czy innych. Debile z parciem na szkło, ryzykują życie robiąc to faktycznie. Jednak prędzej czy później zadziała selekcja naturalne i skończy się na wózku lub cmentarzu. My zaś dostaniemy nowy materiał.

sakosa

2017-05-15, 17:18
Ehh, człowiek sobie myśli, że zajebie łbem albo jajcami o ten murek, a on go przeskakuję bez większego problemu... Potem rodzi się nadzieja, że może jakieś auto go pie**olnie jak tak na środku drogi wylądował, ale też nie ...
Zawiodłem się :/

krasnal_hałabała

2017-05-15, 17:40
Wk***ia mnie ten sadolowy player, musiałem więcej czekać aż się załaduje niż oglądałem co krócej oglądałem bo dłużej ładować się zamierzał.

Judasz_Iskariota

2017-05-15, 17:40
A mi się jakoś normalnie wszystko ładuje mimo ch*jowego łącza

Aw3s0m3

2017-05-15, 17:43
@UP Jak wstawisz to będą...

thewhitestar

2017-05-15, 18:36
Najpierw liczyłem że się rozkraczy i przydzwoni jajami o murek, potem że go auto przejedzie, a na końcu że się poślizgnie i sobie głupi ryj rozwali a tu taki ch*j... :/

bollol_stern

2017-05-15, 19:10
janlew napisał/a:


Ta co ma w coś w głowie robi takie rzeczy tylko w gta czy innych. Debile z parciem na szkło, ryzykują życie robiąc to faktycznie. Jednak prędzej czy później zadziała selekcja naturalne i skończy się na wózku lub cmentarzu. My zaś dostaniemy nowy materiał.



Volenti non fit iniuria

Albo bezpieczeństwo albo rozwój. Po tych wygibasach, że to nie przypadkowy chłopek typu, "potrzymaj mi piwo, wlezę na słup z linią wysokiego napięcia", cóż pojadę Korwinem, Na dnie oceanu, w Rowie Mariańskim, żyją Rurkowce, w całkowicie bezpiecznym środowisku, od milionów lat i żadnego rozwoju.

TB303

2017-05-15, 19:12
janlew napisał/a:


Ta co ma w coś w głowie robi takie rzeczy tylko w gta czy innych. Debile z parciem na szkło, ryzykują życie robiąc to faktycznie. Jednak prędzej czy później zadziała selekcja naturalne i skończy się na wózku lub cmentarzu. My zaś dostaniemy nowy materiał.


Ja pie**ole, ale masz żałosny ból dupy :samoboj:

pjf

2017-05-15, 19:15
Do otrzymania piwa zabrakło tylko rozpędzonej ciężarówki