18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Młodość bez alkoholu

loveandpeace • 2016-11-09, 23:17
Kisnę i przestać nie mogę :lol:


Loaloa

2016-11-10, 15:01
W kwestii picia bądź trzeźwości przed ukończeniem osiemnastego roku życia - dla większości z was to temat wciąż otwarty.

Toolpa

2016-11-10, 15:17
Ciekawe jak taka maniurka pójdzie po tabletkę "dzień po", to też jej wyskoczy gościu z Ju Ken Dens i zajebie butle w pysk... Aaa wróć, przecież rozk*** hormonalny niczym Pearl Harbor nie jest tak szkodliwy jak te szatańskie piwa przeklęte.

qulanogilewej

2016-11-10, 15:59
słuchać gimbusy !

żydostwo rozpromowało alkohol w polszy i innych krajach słowiańskich żeby lepiej hołotom taką jak wy rządzić - doj***li jeszcze komunizm i już słowianie leża zaj***ni - dosłownie jak zwierzeta - którymi takie goje jak wy jesteście...

dodam jeszcze, że widze tutaj gojów o wyraźnych tendencjach samodestrukcyjnych - chcą pić, r*chać dużo lasek i ogólnie żyć na socjalu - brawo zwierzęta chcą jeszcze dostać karme do michy.... i wy sie pytacie dlaczego polsza taka zj***na ? buhaha... głupie k***y...

AN...........or

2016-11-10, 17:16
Ja bym jej dał 30 lat.

ca...........lo

2016-11-10, 17:48
conderus napisał/a:

Ja bym jej dał 30 lat.

za to że jako nieletnia chciała pić piwo? Surowa kara.

parolpl

2016-11-10, 18:09
@Qulan...
Żydostwo ruskie rozpropagowało, ale głownie wódkę i bimber. Wcześniej mieliśmy długa tradycje piwa, miodu pitnego, nalewek czy nawet wina. I zakrapiane imprezy były długo wcześniej niż wynaleziono komunizm (czy raczej socjalizm); więc ci nie wyszło.

I zapomniałem, narkotyki też mają długą tradycje. W Starożytności w Europie ćpano głownie wynalazki z maku, prócz tego Indianie używali rożnych psychodelików do rytuałów, podobnie w Azji (ale oni także użytkowo).

Co do rozwiązłości; to właśnie poganie tacy byli. Zapomniałeś(lub jeszcze w szkole nie miałeś), że Mieszko musiał pozbyć się kilku żon. Monogamia to wynalazek żydów, a normalnie można było mieć kilka żon/niewolnic/kobit, w zależności od majętności.

marcinpx

2016-11-10, 21:45
Tommytom napisał/a:

O co chodzi z tym k***a odgłosem pierdzenia ?


Przeciez ten pierd to fake...
Nosz k***a ludzie, ktorym Wy pksem dojezdzacie...

mateuszsadoltzr

2016-11-11, 00:24
Taa młodosc bez procentów...Ciekawe ile wypie**olili hajsu w ten spot i kto na nim zarobił,może by zrobic spot:"Polityka bez łapówek"?

WakeUpDead

2016-11-11, 07:07
parolpl napisał/a:

@Qulan...
Żydostwo ruskie rozpropagowało, ale głownie wódkę i bimber. Wcześniej mieliśmy długa tradycje piwa, miodu pitnego, nalewek czy nawet wina. I zakrapiane imprezy były długo wcześniej niż wynaleziono komunizm (czy raczej socjalizm); więc ci nie wyszło.

I zapomniałem, narkotyki też mają długą tradycje. W Starożytności w Europie ćpano głownie wynalazki z maku, prócz tego Indianie używali rożnych psychodelików do rytuałów, podobnie w Azji (ale oni także użytkowo).

Co do rozwiązłości; to właśnie poganie tacy byli. Zapomniałeś(lub jeszcze w szkole nie miałeś), że Mieszko musiał pozbyć się kilku żon. Monogamia to wynalazek żydów, a normalnie można było mieć kilka żon/niewolnic/kobit, w zależności od majętności.



Wrong.

Palenie lulka, lulanie się lulkiem, lulkiem się znieczulanie, rozweselanie, wreszcie eutanazja lulkowa – to są wszystko rzeczy historyczne.
Jak to się stało, że powszechnie dostępny dla wszystkich za darmo lulek został w Polsce niemal doszczętnie wytępiony?
Stało się to za sprawą gorzelnianego, wódczanego biznesu królewskiego i magnackiego, za sprawą udzielanych za ciężkie pieniądze licencji na rozpijanie chłopów wódką a także za sprawą tych co rujnowali polską szlachtę sprowadzając jej za fortunę Tokaj z dalekich Węgier.
Dwa bratanki. I do bitki i do szklanki.
Zastaw się a postaw się.
Nie pal lulka co byle cham może go urwać z pola i ususzyć. Zapłać za beczkę wina tyle, ile trzy twoje wsie wypracowały przez rok. Pokaż, na co cię stać.
Jak cię nie stać zarób na chłopach. Niech kupują wódkę od Żyda i każ sobie płacić działkę, a za lulek batem lej.
Po konopce taki pomysł wyśmiejesz, ale po gorzale wyda ci się całkiem sensowny.
k***a jego mać.

Przypomniała mi się pewna anegdotka:
-No to żeby nam dzieciaki w narkotyki nie wpadły!
Powiedział wujek przy obiedzie podnosząc już 20ty z kolei kieliszek wódki do góry.
True Story.

PrezesAnia

2016-11-11, 12:42
0:14 O j***na jak się sztachnela tym piardem hahah :D