18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młode sunie dostają nauczkę

Macx83wwww • 2021-03-10, 23:58
Grupa nastoletnich dziewcząt zostaje pobita przez dorosłych mężczyzn po uprzednim ataku na nich, podczas australijskiego święta Mardi Gras.
Policja szuka czwartego mężczyzny zaangażowanego w bójkę, w wyniku której trzy nastolatki zostały ranne.
Nagrania z tego incydentu, opublikowane na Instagramie, pokazują wiele osób, niektóre w tęczowych kostiumach, zaangażowanych w bójkę, pokazując dziewczyny uderzające mężczyzn, zanim sytuacja stanie się bardziej napięta.
Dwie dziewczynki, w wieku 15 i 16 lat, zostały poddane leczeniu z powodu urazów twarzy i kontuzji.



:kawa:

suchy80

2021-03-11, 08:50
sensualna napisał/a:

a gdzie widzisz tu równość gdy typki 90kg kopią i skaczą po lasce 50 kg? mogli to załatwić tylko plaskaczami



Jak pierwsze podnoszą rękę to powinny liczyć się w tym, że dostaną po pysku. Jestem przeciwnikiem przemocy wobec kobiet ale takie k***iska to biłbym w pysk i patrzył czy równo puchnie.

rybsony

2021-03-11, 09:02
No przecież darła p*zdę'het me', to o co k***A chodzi?

TorkilKoval

2021-03-11, 09:12
arakh napisał/a:

Z informacji wynika że już zaczął się lincz społeczny na tych facetów, mimo że to nie oni rozpoczęli bójkę, a sama policja uważa tu cyt "że powinni być uważani za tchórzy do końca życia".. Równość w praktyce.



Ale fakt faktem mogli lać z plaskacza. Trochę p*zdeusze.

mencjusz_

2021-03-11, 09:17
Andrzejos napisał/a:

Zawsze piwko za pobicie nastoletnich tubro k***oszmat mających w głowie zgnilizne zachodu, popie**oleną modę i trendy. Pustostan emocjonalne i osobowe, myślące tylko i tym by się jebac za kasę z murzynami i ciapatych bo na tym teraz polega to instagramowe tiktokowe i zj***ne życie dzisiejszej sp***olonej młodzieży. One kiedyś będą czyimis matkami albo żonami, a już w wieku 16 lat są przej***ne jak pole przed zasiewem.



Ale się zesrałeś. Musisz być bardzo męski i inteligentny skoro nie potrafisz rozwiązać problemu nie stosując przemocy, zwłaszcza wobec osób ważących kilkadziesiąt kilogramów mniej od Ciebie. Zwykła p*zda i cwe*oza jesteś bratku ;)

Pablos2302

2021-03-11, 10:07
Pewnie chłopy będą mieli przesrane, mimo że nie oni zaczęli, a laski miały przewagę liczebną

pestka

2021-03-11, 10:07
filmujący powinien dostać wpie**ol

htp

2021-03-11, 10:35
kawior2007 napisał/a:

Australia jest zlewaczona totalnie, szkoda kiedyś chciałem tam uciekać



A teraz zostałeś eskopetę od Australii?

psycholll

2021-03-11, 10:37
lepiej, żeby zostały naj***ne przez chłopów na ulicy - niż od alfonsa w burdelu :D

picolo

2021-03-11, 11:09
No ja tu widzę równość i uprawnienie w praktyce. Walisz typa w ryj on ci oddaje. Jakieś pytania? Aaa bo większy i silniejszy...to było k***o nie skakać.

xv89

2021-03-11, 11:12
sensualna napisał/a:

a gdzie widzisz tu równość gdy typki 90kg kopią i skaczą po lasce 50 kg? mogli to załatwić tylko plaskaczami



Skoro się rzucała z łapami na osobnika 90kg, to chyba powinna być w jakimś stopniu świadoma możliwych konsekwencji?

Chyba, że twierdzisz, że przeciętny osobnik w wieku 15-16 lat płci żeńskiej, jest niezdolny do samodzielnego i świadomego oceniania zagrożeń otaczającego go świata?

W mojej ocenie to co się stało, to świetna metoda wychowawcza dla tego dzikiego bydła. Innych, skuteczniejszych alternatyw nie widzę.


konradkonradkonrad

2021-03-11, 11:20
zapytać każdą z tych tęczówek czy są za równouprawnieniem i po temacie ewentualnie panowie mogą zgłosić je na policje za to ze dziewczyny ich napadły i musieli się bronić

Kot_Schrodingera

2021-03-11, 12:38
pestka napisał/a:

filmujący powinien dostać wpie**ol



czemu, za co?

Policeman

2021-03-11, 14:36
Dobra k***a jednak bez przesady, mieli jakiś konflikt, one rzuciły się z łapami, dostały kilka ogłuszaczy, ale żeby napie**alać z kopa na twarz leżącą nastolatkę to już trzeba być zjebem i nie pie**olcie tutaj o równouprawnieniu, bo to samo bym powiedział, gdyby to były jakieś 15-letnie chłopaczki.

shoe5maker

2021-03-11, 15:02
suchy80 napisał/a:

Jak pierwsze podnoszą rękę to powinny liczyć się w tym, że dostaną po pysku. Jestem przeciwnikiem przemocy wobec kobiet ale takie k***iska to biłbym w pysk i patrzył czy równo puchnie.



Te facety to także jakieś niedoj***ne, żeby kopać w głowę leżącego.