18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młode biznesmany

CrazyEdek • 2022-04-23, 17:11
Trzeba przyznać, że mają smykałkę do interesów.


John-Flopp

2022-04-23, 18:25
Ja pie**ole... Przepiękne. Do ostatnich sekund no miód na serce mimo że to średnio tematyka na ten portal. :D

Znawca_Cipek

2022-04-23, 18:39
Ustawka. Na YT ktos sie niezle wypromuje. Pewnie ich mamuska.

garota

2022-04-23, 19:16
Jak odchodzili to już nie pamiętali po co przyszli. Tak naprawdę to od momentu jak usłyszeli że dostają kasę przed wykonaniem pracy to już nie pamiętali po co przyszli. Życie XD

Payan

2022-04-23, 20:15
Stary wysłał młodych zarabiać hajs na chlanie. :D

Arab1311

2022-04-23, 20:59
No i git, uczciwe od małego biznes robią.

Maniecky

2022-04-23, 21:06
Znawca_Cipek napisał/a:

Ustawka. Na YT ktos sie niezle wypromuje. Pewnie ich mamuska.



Wyjdz z piwnicy , przezyj cos to moze wszystko nie bedzie dla Ciebie ustawka lamusie. Jesli to byla ustawka, lebki powinny zgarnac Oscara za to.

Tak czy siak, w sp***olonym lewackim swiecie hodujacym nierobow, niedojebow i George Floyd'ow jest to zaiste piekny widok.

Juzef_Rzelazin

2022-04-23, 22:34
Zajebiste. Pamiętam swoje pierwsze zarobione pieniądze. W normalnych krajach uczy sie dzieci w szkole jak można uczciwie zarobić a później inwestowac pieniądze. A w naszym urzędolandzie po publikacji materiału znalazłby sie jakiś niedowartościuch z US sprawdzający czy został odprowadzony podatek.

rufusso

2022-04-24, 00:05
Maniecky napisał/a:

Wyjdz z piwnicy , przezyj cos to moze wszystko nie bedzie dla Ciebie ustawka lamusie. Jesli to byla ustawka, lebki powinny zgarnac Oscara za to.
Tak czy siak, w sp***olonym lewackim swiecie hodujacym nierobow, niedojebow i George Floyd'ow jest to zaiste piekny widok.



a znasz przpadek tego dziecka które było gnebione i cała ameryka stanęła na chwile aby poruszyc jego temat? quaden chyba się nazywał, otóz to była ustawka jego matki a zebrali ponad milion zielonych za ta akcje. Ludzie Twojego pokroju łykną wszystko co zobacza i to jest mega niebezpieczne bo wielu idiotów jak Ty i reszta ma pozamiatane. Dozylismy czasow w ktorych wszystko co widzimy trzeba analizowac i to jest posrane a wszystko przyszlo do naz z zydowkiego k***idołka jakim jest USA.

dżonyłojlker

2022-04-24, 00:09
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Zajebiste. Pamiętam swoje pierwsze zarobione pieniądze.



Ja też. Sprzedałem u jubilera złoty łańcuszek, który dostałem od babci na komunię. Prawie tydzień ćpania, to były piękne chwile.

yellowapple

2022-04-24, 14:14
Ostatnie zdanie jakie wypowiada młody który dostał hajs z tego co słychać brzmi "oh this is n....... " film się kończy. Więc łatwo się domyśleć że to żadna ustawka bo młodzi biznesmeni dostały fałszywy hajs oh this is not true money.

xv89

2022-04-24, 14:14
rufusso napisał/a:

Dozylismy czasow w ktorych wszystko co widzimy trzeba analizowac i to jest posrane a wszystko przyszlo do naz z zydowkiego k***idołka jakim jest USA.



Głównymi winnymi deficytu zaufania w społeczeństwach rozwiniętych są media społecznościowe i ich chore algorytmy polegające na uczeniu maszynowym i dobierające treści ich nieświadomym niczego odbiorcom na podstawie coraz doskonalszego profilu psychologicznego.

Są one tym bardziej doskonałe, im więcej danych im podsuwacie poprzez zwyczajne korzystanie z aplikacji typu facebook, instagram, twitter, pinterest czy google.
Dlatego tak ważnym jest, jeśli cenicie sobie swoje zdrowie psychiczne, aby używać wtyczek typu privacy badger, ghostery, disconnect, decentraleyes czy cookie autodelete czy witryn proxy jak np. startpage czy duckduckgo (choć ostatnio ten drugi pokazuje swoje prawdziwe oblicze), dzięki czemu wasz profil będzie możliwie mocno rozmyty, jednak w dalszym ciągu pozwolą Wam one na zachowanie funkcjonalności tych usług.

Problem wydawać się może błachy, ale jak się przyjrzeć obecnemu dyskursowi jaki obrała "dyskusja" w przestrzeni publicznej, w szczególności w USA, gdzie FAANG/GAFAM dosłownie wyhodował sobie całe pokolenie agresywnych userów-zombie (zarówno skrajnych prawaków i lewaków), a tzw. demokratyczne wybory sprowadzają się do tego, która strona wpompuje więcej pieniędzy w reklamowanie się w w/w serwisach, które cynicznie dosłownie kupczą ludzkimi umysłami to należałoby zastanowić się nad wprowadzeniem poważnych prawnych regulacji w tej branży. W tej chwili ta wolna amerykanka jest pośrednio przyczyną masowych strajków, zamieszek i rozrób w różnych częściach świata, a winnych brak, bo przeciętny człowiek nie jest w stanie pojąć w jak subtelny i wyrafinowany sposób jest manipulowany.

W momencie gdy ludzie przestaną sobie całkowicie ufać, jedyną formą dyskusji będzie wojna totalna i na naprawianie szkód czy głębsze refleksje będzie za późno.

Ja ze swojej strony, na szczęście, nigdy nie wciągnąłem się jakoś w serwisy społecznościowe, choć w pewnym momencie swojego życia zauważyłem, że Whatsapp zastąpił mi całkowicie aplikacje do SMSów i rozmów telefonicznych, czego skutkiem były coraz to lepiej dopasowane do mnie reklamy podczas przeglądania stron internetowych, a Twitter zaczął podsuwać mi coraz bardziej radykalne, negatywne i depresyjne treści, pomimo, że większości z nich nigdy samemu nie wyszukiwałem.
Każdemu polecam zrobić sobie cyfrowy rachunek sumienia i zastanowić się które serwisy mogą Was profilować, a następnie przystąpić do akcji naprawczych. Bo serwisy te powinny być narzędziami dla nas, a nie na odwrót. Ja osobiście po tym wszystkim odczułem ogromną ulgę, rzadziej jestem bez wyraźnego powodu wk***iony, choć początkowo wprowadzanie pewnych zasad (jak np. nie korzystanie z telefonu wieczorem do konsumowania treści w internecie, przed snem) było naprawdę trudne.

Przykre jest to, że przyszłość internetu i tzw. web3, gdzie przycisk "Log in with Google" zastąpi nam "Connect your (crypto) wallet" maluje się w jeszcze czarniejszych barwach. A już w ogóle jeśli ktoś ma dzieci.

angel_punx

2022-04-24, 17:06
Taki American Dream.

Zbysław

2022-04-24, 21:29
Wy j***ne komputerowce grajki
Nic nie po polsku zdrajcy